Ana Menü

Ve Mustafa Denizli İmzaladı..

Başlatan Kralkartal21, Ekim 08, 2008, 16:49:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

EĞer gerçekleşirse Sergenden bişey kapsın Matias :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ShotkiLLa

Bu arada sergenin ne işi var ya futbolcuları idman yerine gece clubune goturur o :=)

astbjk1903

yerli bir teknik adamla anlasacaklarini zannetmiyorum balon haberdir artık bu kadar yanlislik yapılmaz yani
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

ist.hatirasi/3-4

Artık skor taraftarıyım
bu hallere düşürenler utansın...utansın...
YÖNETİM İSTİFA !!!

RCA

mustafa dneizli bizi uçuracaktır haberiniz olsun... tek bi lafım var oda bu :)

ayrıca sergen yalçının ntvsporda ben yorumculuktan memnunum o yükün altına giremem gibi bi yoruymu var anlamadım herkes bişi diyor..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BirkanEsen

inşallah hayırlı olur gelecek hoca ama ertuğrul hoca gidişinde ağladım diyebilirim nerdeyse aşırı üzüldüm eğer e.hoca gitse bile böle gitmesi hiç hoş olmadı gerçekten çok üzüldüm ama umarım gelecek hoca başarılı ve hayırlı olur

eyup1903

ne olacağımız belli değil bizi bu duruma düşürenler utansın

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ekim 08, 2008, 19:22:22
mustafa dneizli bizi uçuracaktır haberiniz olsun... tek bi lafım var oda bu :)

ayrıca sergen yalçının ntvsporda ben yorumculuktan memnunum o yükün altına giremem gibi bi yoruymu var anlamadım herkes bişi diyor..

yabancı sınırlamasını bilen var mı? denizliye haber etmek gerek.
YÖNETİM İSTİFA !!!

rudy1903

arkadaşlar lucescu gs yi çok seviyor ve oraya dönmek istiyor ona son yaptıklarımızdan sonra bende olsam gelmem .para delisi dedi
ler,sinan ı tutup onu gönderdiler,defans oynatıyor dediler,bilmemne bilmemne dediler bi ton laf ettiler utanmadan halen gel bize diyor
lar gelmez bende olsam gelmem.
Mustafa denizli iyi bir beşiktaşlı gerçek beşiktaşlı ama başarılı olucakmı görüces.allahtan sergen gibi biri var yanında
sergne çok konuşuyordu görüces bakalım nekadar anlıyor konuşma zamanı diil iş yapma zamanı hayırlısı olsun

RCA

lucescu nun türkiyede çalıştırmak istediği bir kulüp var o da beşiktaş dğeildir arkadaşlar ... o takımın ismi FENERBAHÇEhat-trick

hat trick yapmak istiyor kendisi
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ata vicente

yenerr17

şuanda gelebilcek en iyi adamdı..galatasaraya avrupada çok başarılı futbol oynattı, avrupadaki Türk akımını galatasray başnda o başlattı.gerçekten atak futbolu seven bir adam iyi teknik direktör kmse kötü diyemez hayırlısı olsun ama keşke lucescu gelebilseydi ancak şartlar içinde gelebilcek en iyi isim gelmiş.

carsi52

ErtuğruL hocanın kaLmasını daha çok isterdim.
ErtuğruL hoca gittikten sonra en iyi tercih denizLi idi.
HayırLı oLsun.
Bölünür senin için uykular!

Batuhan

ehmm

galiba biraz fazla büyük konuştum ben.
denemeye değer
dediklerinizi okuduktan sonra daha objektif bir düşünceyle denemeye karar verdim. :D
lafımı yiyorum yani , afiyet olsun :D
Koca hestiy aya bedenem ?