Ana Menü

Sürpriz telefon

Başlatan Simurg, Ekim 08, 2008, 14:17:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Sürpriz telefon
Vatan Gazetesi'nin haberine göre: "Hacettepe maçından sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı ilk arayanlardan biri 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu

Sürpriz telefon
[/t]
Gül, Sağlam'a destek konuşması yaparken "Maçı hep beraber izledik.. Çok üzgün görünüyordun.. Halin bize hiç hoş gelmedi.. Futboldur, herşey olur.. Kendini üzmeye değmez. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.. Sayın Başbakan da benimle aynı düşünceleri taşıyor" dedi..

GÜL'ÜN bu konuşmasının ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da dün Sağlam'ı aradı.. Basın toplantısından önce gerçekleşen görüşmede Erdoğan'ın "Beşiktaş'ta görev yaptığın dönemde başarılı bir performans sergiledin.. Bazı şanssızlıklar da oldu.. Ama hiç üzülme, yaşın çok genç.. Türk futbolunun senden daha uzun yıllar faydalanacağına inanıyorum" dediği öğrenildi.. İki devlet büyüğünün verdiği moral, Sağlam'a güç verdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

salvador

helal olsun ertugrul hocaya

yeter gidin yönetim acizsiniz
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

ist.hatirasi/3-4

tayyip ve gül kimdir yav onlar ayrı bir dert demirören kulubu bırakmıyor bunlarda ülkeyi töbe töbe!
YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ekim 08, 2008, 19:20:09
tayyip ve gül kimdir yav onlar ayrı bir dert demirören kulubu bırakmıyor bunlarda ülkeyi töbe töbe!

:D doğru valla pek bi farkları yok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.