Ana Menü

Güle güle Ertuğrul Sağlam

Başlatan carlito1903, Ekim 07, 2008, 13:16:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Valla basın toplantısına bende uzulldum yonetım sınan hepsı suclu ama suclulardan bırı de ertugrul hocadır adamlıgına laf eden zaten adam degıldır.Ama kapasıte yetersızdı

[KralKartal]

Tigana Del Bosque ve Rizaninda kapasitesi yetersiz degil mi:)

yapmayin ya, gercekci olun, kapasite ile alakasi ne???
Aragonesin durumuna bakin??? adamin kapasitesine laf eden olmuyor
Saglam ile kartal ligde en iyi durumda suan !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Ertuğrul Sağlam şuan Beşiktaş için gerçekten bişeyler yapmak isteyen tek kişiydi bence ama oda gitti:( Bu yönetim gitmediği sürece daha çok kişiler gider gelir ama bişey değişmez.. Kaç kişi geldi gitti Allah aşkına hangisi iyi bişeyler yapabildi... Sinan Engin gibi biri dursun Ertuğrul Hocamız gitsin ne faydası olucak ki.. Yıldırım Demirören,Sinan Engin onlar oldukça daha çok kişi gidicek olan yine bize olucak.. Ben gerçekten çok üzüldüm ama elden ne gelirki.. Şimdi görücez yeni gelicek hoca da giden 5 hocadan farksız olucak bu yönetim olduğu sürece bu böyle olucak..

Gerçek bi Beşiktaşlı ADAM GİBİ ADAM ERTUĞRUL SAĞLAM..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ata vicente

Ertugrul hoca ıyı adam ama kesınlıkle Besıktası calıstırabılecek duzeyde dusunemıyor bu takıma gelmesını ısteyen ınsAnların basındaydım ama hemen hemen her mac ertugrulun dıbınde macları ızleyen bı ınsan olarak muthıs derecede bı hakımıyetsızlıgının oldugunu gorebılıordum

CiCi_KizZ

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 07, 2008, 15:00:02
Tigana Del Bosque ve Rizaninda kapasitesi yetersiz degil mi:)

yapmayin ya, gercekci olun, kapasite ile alakasi ne???
Aragonesin durumuna bakin??? adamin kapasitesine laf eden olmuyor
Saglam ile kartal ligde en iyi durumda suan !
Katiliorum.. Aragonesi birakip gidip baskasini aramio ama onlar!... daha hic yenilgi almadik biz ligde.. Fener nerdeyse hepsini kaybetti.. futbolcular oynamiosa adamin ne sucu var?
[/]
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

BerkAy1903

Şimdi Mutlusunuzdur Dimi İSTİFA etmesi gerekenler hala görevinin başında çalışırken görevini gururu,namusu ve şerefiyle yapan ERTUĞRUL SAĞLAM'a yapılan bu ayıp nedir sizce yazıklar olsun...Yönetim ve Başkan'a...
Adam gibi Adam ERTUĞRUL SAĞLAM
19o3

NoPasaran

Hemende duygusallaştık :)

Olmazdı arkadşalar kimi kandırıyoruz ya..

Sene başından beri topmu oynuyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

aquilas

metalist maçından sonra çok eleştirdim ama hoca o maçtan sonra eleştirilmeyi haketmişti fakat sanırım biraz fazla eleştiri oldu ben açıkçası utandım basın toplantısını izlerken ertuğrul hocanın gözlerine baktıkça ağladım gitti arkadaşlar şampiyonluk gitti ve malesef beşiktaş düşmanlarına çalıştık yine bu yönetim gitmiyor ve gitmemesi gerekenler gidiyor ve her giden bas bas bağırıyor yönetimi topa tutuyor ama ne yazıkki yönetim hala yerinde bakın bugün bütün spor sitelerinde yapılan anketlere demirören ve yönetimi başarısız dır diyenlerin ortalaması %75 olarak gösteriliyor yazıklar olsun ve biz kendi değerlerimizi kaybediyoruz  beşiktaşlılığı beşiktaş duruşunu sebadan öğrendim dediği an ben artık koyuverdim inanın utandım yazdığım yazıdan !!!Geldiğim günden beri alışık olmadığımız olaylar yaşadık. Göreve geldiğimden beri istikrarlı olarak açıklama yapan beni sürekli yıpratan bu insanların neye hizmet ettiğini anlamış değilim.!! Zaten bu sözleri herşeyi açıklamıyormu yada !!Beni kamuayonun önünde zor durdumda bırakmak için söylenren yalanların ne tarafını düzelteceksiniz? Ben vefayı bilirim, çalıştığım sürece istifaya zorlattırıp para peşinde koşan insan olmadım. Benim Beşiktaş sevgimi paraya tahvil etmeye çalışanlar artık utanır mı bilmiyorum. Ben bazı yöneticilerin yaptığı gibi Beşiktaş'a zarar verecek şeyler söylememek için bazı şeyleri söylemiyorum.!! HELAL OLSUN HOCAM BEN TARAFTAR OLARAK UTANDIM YERİN DİBİNE GİRDİM UMARIM BAŞKALARIDA YERİN DİBİNE GİRER. Görev aldığımız ilk günden beri taraftarlarımız beni tezahüratlarıyla gururlandırdı. Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam diye bağırdılar. Ben de adam gibi göreve başladım, adam gibi devam ettim, adam gibi bırakıyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin.Helal Olsun Hocam SENDE HELAL ET
Ve son olarak ben 99 sezonunda yanılmıyorsam samsun maçıydı kapalı aynen şöyle bağırıyordu ş..efsiz yönetim beşiktaşı mahvettin... kapalı şimdi beşiktaşı bırak mahvetmeyi beşiktaşın değerlerini bile yok sayan hiçe sayan kendi rantları için kullanan bi yönetim varken neden sus pus bence bugünkü istifa beşiktaşın tarihine yazılan en büyük ayıp sadece suçlu ertuğrul hocamı

husoeagle

benim tek kızgınlığım koltuk sevdalısı kişilerin hala o koltuklarında oturuyor olması

CiCi_KizZ

umarim ii bir hoca gelir saglami arattirmaz..fenerde zicoyu arattigi gibi.. eger aratirirsa o yonetim :oklava
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

ata vicente

kadıkoyude sıyaha beyaza boyuyorduk tamam hepımız uzulduk hepımız duygusallastık ama gercekcı bakalım beyler yetersızdı ertugrul.Bu yetersızlıge ragmen Adam gıbı adam dıyorum

angel1903

iyi bi teknik adamdı yolu açık olsun :bye

husoeagle

kendi başarısızlıklarına kılıf olarak ertuğrulu harcadılar.

YÖNETİM İSTİFA

bosstolga

akbaba71

Olması gereken oldu yolu acık olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş