Ana Menü

ömer güvenç:ertuğrul gidiyor

Başlatan gürol, Ekim 06, 2008, 01:39:43

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

lig tv de maraton programında biraz önce hep doğruları söyleyen ve beşiktaşı en iyi bilen insan olan ömer güvençin ağzından net bir cevap geldi.
ertuğrul sağlam gidiyor
lucescu %99 geliyor.
dedi...

yorum size kalmış.
kendi adıma lucescu beşiktaşın ilacı olmaz ama ertuğruldan iyi olur.kan değişimi.

son olarak söylemeden geçemeyecem ertuğrul sağlama istifa etmesi için yıldırım demirören bey demişti ki "istifa tek taraflı bir müessesedir" bende aynısını söylüyorum demirörene.

not:lucescuya yıllık 4 milyon euro verilecekmiş

yedekte bekletilen diğer hocalarsa reekart la kuman mış.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

ben bu ömer guvence pek inanmiorum, yuz sey söyler bir tanesi tutar..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

ya bende boyle bır haber almıstım mactan bır gun sonra
salı ıstıfa edıcem ve cumaya kadar lucescu gelecek dıye
ama sonradan oyle haberler cıktı kı herhalde yanlıs habermıs dedım
artık bılemıyorum hangısı dogru
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gürol

sinan engin de gider eğer lucescu gelirse.

beni sevindirecek tek istifa haberi yıldırım demirören in istifasıdır.

eRe

Alıntı yapılan: gürol - Ekim 06, 2008, 01:45:17
sinan engin de gider eğer lucescu gelirse.

beni sevindirecek tek istifa haberi yıldırım demirören in istifasıdır.

Yıldırım Demirören'in teklifini kabul eden Lucescu'nun ilk şartının ise Sinan Engin'in gönderilmesi olduğu bildirildi.
Milliyet gazetesinin haberine göre, Metalist Kharkiv karşısında alınan şok yenilgiyle sarsılan Beşiktaş'ta, Başkan Yıldırım Demirören'in, Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile her konuda anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Shakhtar ile sözleşmesi Aralık ayında bitecek olan ve 1 milyon tazminatı bulunan Rumen hocanın, Demirören'e "Bana birkaç gün izin verin. Yönetimle görüşüp durumu anlatayım. Ancak bir problemin yaşanacağını sanmıyorum" dediği bildirildi.

Türkiye'de, bir dönem Galatasaray ile Beşiktaş'ı çalıştıran ve her iki kulübede birer şampiyonluk yaşattıran Lucescu'nun şartları arasında Genel Menajer Sinan Engin'in de gönderilmesi olduğu öğrenildi. Siyah - beyazlı takımda bir dönem beraber çalışan daha sonra basın yolu ile yaptıkları açıklamalarda birbirlerini sert ifadelerle suçlayan ikilinin yeniden bir arada çalışmasının çok zor olduğu belirtildi.

Yönetimin, Ertuğrul Sağlam'ı da 1.5 milyon dolar tazminatı bulunduğu için gönderemediği ve genç çalıştırıcının istifa etmesini beklediği öğrenildi. Sağlam'ın ise baskılara rağmen ayrılmayı düşünmediği ve Başkan Yıldırım Demirören'in alacağı kararı beklediği ifade edildi. Lucescu'dan "geliyorum" yanıtının alınması halinde Demirören'in, Sağlam'ın işine son vereceği ve karşılıklı anlaşma yoluna gidileceği öğrenildi.

'Aynaya baksınlar'
Bu arada muhalefet lideri Fikret Orman, Ertuğrul Sağlam olayı ile ilgili olarak, "Gönderilirse tarihi hata olur" yorumunu yaptı. Orman, "Ertuğrul Sağlam'a 'vizyonu yok' diyenler önce bir aynaya baksınlar. Lig başlamış, böyle bir pozisyonda hocayı değiştirmek yanlışların en büyüğüdür. Sağlam'ın vizyonunun olmadığının farkına 1.5 yıl sonra mı vardılar?" diye konuştu.

Rotasyon bardağı taşırdı
Metalist yenilgisi sonrası yönetimin ağır eleştirileri ile karşı karşıya kalan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın özellikle takım içinde yaptığı rotasyonlar nedeniyle hedef tahtası olduğu bildirildi.

Gaziantepspor maçındaki radikal kadro deşikliğine rağmen takımın sahadan galip ayrılması nedeniyle duruma sessiz kalan birçok yöneticinin, İstanbul Büyükşehir Belediye ve Metalist Kharkiv karşılaşmalarından sonra bu konudaki eleştirilerini Yıldırım Demirören'e ilettikleri belirtildi. Tello'nun bir sol bek, bir sol açıkta oynaması, bazen defansın solunda İbrahim Üzülmez ve Seriç'in yer alması nedeniyle Ertuğrul Sağlam'ı eleştiren yönetimden bazı isimler, takımın artık bir kemik kadroya sahip olması gerektiğini vurgulayarak, "Bir türlü ritm kazanamadık. Hiçbir gerekçe yokken sürekli değişiklik olumsuz etki yapıyor. Sürekli bir sürprizle karşılaşıyoruz" dedikleri öğrenildi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Lucescu bana göre en doğru isim..
Eğer Ertuğrul Sağlam gidecekse Lucescu gelmeli.
edit

toygarcana

i love you LUCE... namağlup şampiyon olabiliriz, bu mesajımı unutmayın...
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

djinonu

Alıntı yapılan: toygarcana - Ekim 06, 2008, 02:33:34
i love you LUCE... namağlup şampiyon olabiliriz, bu mesajımı unutmayın...

olamadigimizda hatirlatirim :D

djinonu

arkadasim reekard yillik 4 milyon luce degil duydugum kadariyla:S

neyse isteyen www.ligtv.com.tr den izleyebilir :)

allen ıverson

Luçesku aşırı hakemlerle takışan bi tip bana anlattısın bu takım 8 puan'dan nasıl şanpiyonlugu verdi!!
ISITIP ısıtıp aynı yemekleri sunmaktan bıkmadılar mı?
Bu yönetime capello gelse hiç birşey olmaz!
yazıklar olsun!
Yönetim İStifa!!

gürol

Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 06, 2008, 03:46:15
arkadasim reekard yillik 4 milyon luce degil duydugum kadariyla:S

neyse isteyen www.ligtv.com.tr den izleyebilir :)
arkadaşım yanlış duymuş olabilirim.4 milyon reekart dır belkide haklısın.
ama şu kesin lucescu shaktar dan yıllık 3.5 milyon alıyor.luceyi alabilmek için 3.5 dan fazla vermek lazım.
neyse konu para değil

erkann

Valla pek sevindirici haber değil elden giden bir uefa var ama lig devam
ediyor şampiyon olduğumuz taktirde ş.ligine direkt girecez bence antrenör
değişikliği iyi olmaz bu saattte

[KralKartal]

Rijkaard gelirse yandik...Hic begenmiyorum, yani Saglam kalsin daha iyi, ve faydalidir..
Luce gelmiyorsa, Ertugrul hocanin kalmasindan yanayim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

tcenk

Luce çok abartmış aslında fiyatı bizim basın arttırıyor kim kötü gitse o takıma Luce geliyor ben şahsen beşiktaşa gelmesini istemiyorum adamın 1 veya 2 yıldan sonra takımı dağılıyor bakın şu anki takımıda dağıldı.Bizde ne hale gelmiştik gerçi bizimki başka ama bence Samet veya Denizli olabilir.Ertuğrul kesinlikle olmamalı.

Birde taraftara seslenmek isterim sesimi duyan olursa ne olur bugün sadece takımı destekleyin.Kadro iyi sadece hoca kötü bu sene için yönetimde bahane olmamalı hoca ne istediyse bütün şartları zorlayarak aldılar hoca yüksek torpille geldiği için gönderemiyorlar.
1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Ekim 06, 2008, 01:58:46

'Aynaya baksınlar'
Bu arada muhalefet lideri Fikret Orman, Ertuğrul Sağlam olayı ile ilgili olarak, "Gönderilirse tarihi hata olur" yorumunu yaptı. Orman, "Ertuğrul Sağlam'a 'vizyonu yok' diyenler önce bir aynaya baksınlar. Lig başlamış, böyle bir pozisyonda hocayı değiştirmek yanlışların en büyüğüdür. Sağlam'ın vizyonunun olmadığının farkına 1.5 yıl sonra mı vardılar?" diye konuştu.

Galatasaray kötü
Fener kötü

Bence en güzel dönem hoca değişikliği için..

Sene sonu değiştirince bu seferde yeni sezon öncesi ne gereği var derler..

Sağlama taraftar güvenmiyor, oyuncular güvenmiyor ve bellki başkanda güvenmiyor

Neyin ısrarı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net