Ana Menü

Şemdinlide 15 şehit! Başımız Saolsun

Başlatan NoPasaran, Ekim 04, 2008, 10:27:02

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Yine mi ya :(
Başımız sağolsun
Allah belanızı versin pkk
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Artık kendimi tutamıyorum o tipi bozuk şerefsiz köpekLere sövmek geLiyor ama ceza yerim.
Başımız sağoLsun.
Ölen şehitLerimizin ailesine yakınLarına sabır versin.
Bölünür senin için uykular!

AsA

Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun.. Bu istibarat birimleri armut mu toplar ayva mi toplar orlarda..?

keskinli

kat kat üstün oldugun düsmandan daha cok kayip vermek cok düsündürücü,inanilmaz bi basariszlik var terörle mücedelede hem siyasi hem askeri sorumlular bunun hesabini vermeli artik.
bu kadar cok tuzaga düsülürmü?
Allah rahmet eylesin sehitlerimize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bende aynısını diyorum sabahtan beri..

Askeri istihbarat "0"
Olaylardan ders alma "0"

Sürekli her şehitten sonra vatan saolsun..

Ya arkadaş vatan saolsunda giden can be can..

Saldırırsın bunların saklandıkları yere çatışma olur kayıp verirsin ancak adamlar sana saldırıyor ve kaç kişi ile saldırıyor dünyanın sayılı ordularından olduğumuzu söyliyoruz ama malesef istihbarat 0 ya ..Bu kadar olur..

Birde daha mayıs ayında cenaze kaldırmışsın bu askeri alandan..

Bu kadar mı meydan boş bırakılır..

---

Doğuda sürekli komutanlar değişiyor. SÜrekli olarak batıdan komutanlar gönderiliyor..

Örneğin benim arkadaş.Şu an dağlarda asteğmenlik yapıyor. Adam hayatı boyunca doğu nedir bilmez sen onu git bilmem bişey komutanı yap.Yanına ver 15 askerş dağlarda çadır kursunlar. İlk çatışmada ölür diyordum ama ölmedi bitsede gelsem diyor çocuk. Hayatında silah nedir bilmez adamlar dağlarda 20 yıldır duran şerefsizlirler nasıl çatışsın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

ya ben simdi bir şey yazacam vatan haini ilan edilecem

simdi bir düsünelim ordaki askerlere alınan silahlar sonucta ne olursa olsun pek fazla işe yaramıyor cünkü onlardan dezavantajlarımız onların o bölgeyi adım adım karış karış bilmeleri,o silahlara verilen para ordaki insanların egitimine harcansa bu kadar cok sey olurmu mesela; bir adam ne yapacagını nası gecinecegini kara kara düsünüyor ve birisi gelip diyorki gel bizimle daga cık senin karına ve cocuklarına biz bakacagız bu şekilde daga cıkarıyorlar adamı ama eger sen savascı politika yerine egitime yönelik bir politika izlersen bunu engellemiş olursun..

ilhan mansız_melis

haklısın ama onlar bize zarar verirken biz sadece eğitime önem verirsek daha çoook şehit haberi alırız ama tabi ki eğitime de önem verilmeli

+18 !

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ekim 04, 2008, 19:02:37
haklısın ama onlar bize zarar verirken biz sadece eğitime önem verirsek daha çoook şehit haberi alırız ama tabi ki eğitime de önem verilmeli
ya zaten onların amacları bu insanların egitilmelerini engellemek.. ama malesef biz gazla calısıyoruz her sehit sonrası aynı söylemler Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.. sunu bi türlü anlayamadık gitti şehitler ölüyor.. ve vatan günden güne bölünüyor..

melankolizm

Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun.
Allah Ailelerine Sabırlar versin ..

ilhan mansız_melis

Sergen dedim ya haklısın ama bence ikisini de yapmamız lazım

NoPasaran

Bende iddaa ediyorum

İsteseler 1 senede PKK kalmaz..

Burada yazamayacağımız konuşamayacağız şeyler var..

PKK topu topu 10,000 silahlı insan :)

Kaç milyar dolar harcanndı ve bitmiyor..

Bitmezde daha..

Hükümetler gelir geçer, emperyalizm gitmedikçede bitmez ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

yavaş yavaş çözülmeye başladı pkk

KeePSaKe

Başbakanım içiniz rahat mı?
olan garibanlara oluyor her zamanki gibi siz rahat olun sesinizi çıkarmayın daha çok şehit veririz biz.
Since 1903

+18 !

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 04, 2008, 19:08:04
Bende iddaa ediyorum

İsteseler 1 senede PKK kalmaz..

Burada yazamayacağımız konuşamayacağız şeyler var..

PKK topu topu 10,000 silahlı insan :)

Kaç milyar dolar harcanndı ve bitmiyor..

Bitmezde daha..

Hükümetler gelir geçer, emperyalizm gitmedikçede bitmez ..
yazmamıza konusmamıza gerek kalmıyor zaten abi günümüz türkiyesi alenen bunu gösteriyor ama görmek istemeyenler var.. ve biz onlar sayesinde simdi bu hallerdeyiz..

Simurg

yazıklar olsun
ulan haftada 3 baskın olıyor önlem alınmıyor nasıl bir olaydır bu yazık değil mi o askerlere
kimin parmağı varsa hepsinin Allah belasını versin!
3 kuruşluk millete el açtıkta istihbarat bekliyoruz
biz bu hallerede düştük ya ne diyeyim artık
ağlıyorum böyle utanç verici olaylar yaşanamaz
o yanna canlar o gözü yaşlı anneler babalar eşler ya birisinin 40 gğnlük bebği olmuş daha görmeden onu yetim bırakanlar insan değil
eğer onlar insansada ben değilim
yazıklar olsun teror denen lanet şeye daha kaç tabut gömülecek kaç ana baba eş ağlayacak
bunu yaşatanlara lanet olsun

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..