Ana Menü

rock

Başlatan black-eagle, Ocak 16, 2007, 10:37:20

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

ben rocku sewmem ama dınleyene saygım varrr

freedom forever

140 gün kaldı  duman ın gelmesine ,geldiği zaman kopucaz yaaa
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

freedom forever

arkadaşlar yakınlarda gerçekleşecek rock konserlerini bilionuz mu :sigara
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Adriano

AnAdolu Rock :D Rock-Metal dinlerim..

Metallica, Slayer, Nirvana, SoAd, Çilekeş, DumAn tercihimdir..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CHEm !

hertür müzik dinlerim :):):)
rockta
şebo
duman
çilekeş fln

metal de dinlersem black metal den aşağısı sarmıo
in flames
rammstein fln
Allah kitap Beşiktaş

black-eagle

slipknot dinleyen varmı peki aranızda superler abii yaa

turkce rock da ise kurban var dağıldı şimdi ise zardanadam ve çilekeş
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

CHEm !

slipknot az dinlerim
tişörtü var bende:):)
Allah kitap Beşiktaş

freedom forever

bnce rob zombie de dinlemelisin

Delirdik

Alıntı yapılan: black-eagle - Ocak 17, 2007, 19:54:05
turkce rock da ise kurban var dağıldı şimdi ise zardanadam ve çilekeş

kurban kandırmış bizLeri birLeştiLer :D

hatta

Kurban 26 Ocak 2007'de Studio Live'da ve 27 Ocak 2007'de Anatolia Showland(Ankara)'de sizleri bekliyor olacak.

konserLere biLe başLamışLar.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

formda yeni gördüm de yok arkadaşlar öyle birşey ben onalrı yakından tkaip ediyorum !!!
türk rock çilekeş ve mor ve ötesi baba

freedom forever

rock a yeni yeni baglanan arkadaşlara birden yabancı ya sarmamalarını tavsiye ederim o zmn çok çabuq soğuyo insan 3 şarkıdan fazlası kaldırmıo bünye türkçe den başlayıp yabancı dinlemeye başlıyacan ben rock dinlemeye başladııım da teoman la başlamıştım sonra bütün türk rock gruplarını dinledim ,belli bir süre sonra türk rock ların vermiş olduuu basslar ,elektro lar  yetmio insana işte ondan sonra hayatın değişiyo zaten cd ciye gidiosun metalica nın 90 larda dünya yı kasıp kavuran albümlerini alıosun ve 'ONE ' son ses dinlemeye başlıosun o gün bu gündür 6 senedir kendime gelemiom :D
onun arkasından ramstein ,rob zombie ,korn,h.ı.m ve niceleri gelir . . .

şu metalica akıllanıp ne zamn iii bir albüm yapıcak yaaa adamları son 5 -6 senedir tanıyomıyorum resmen

sedokajmeran

KAZIM KOYUNCU YENİ ALBÜM---UNUTMADIK

[youtube=425,350]Kx_ZRkEuIbQ[/youtube]
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

eRe

kurban bırlestı dıe bı solentı duymustum ama ınanmadım.bu arada yanlıs hatırlamıosam kurbanın baterıstı athenaya gecmemısmıydı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

arkadaslar bı de GRUP ROL ve MATEM var.arkadas oluolarda.buraya koyayım ılk fırsatta.dınleyın emınım begeneceksınız:)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

kurban birleşti ama onların bateristimi ne athenaya gitmemişmiydi
Allah kitap Beşiktaş