Ana Menü

Hakan ne yapsın?

Başlatan eRe, Ekim 03, 2008, 19:36:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Hakan ne yapsın?

Rüştü'nün sakatlığı nedeniyle Metalist karşısında Beşiktaşımızın kalesini koruyan Hakan Arıkan dün yediği 4 golle büyük bir hüsran yaşadı. Beşiktaşımızın Şampiyonlar Lig'inde Liverpool ile oynadığı ve 8 gol yiyerek tarihe geçtiği maçta da siyah-beyazlı ekibimizin kalesini koruyan 'talihsiz kaleci' savunmasının kaçırdığı bir çok pozisyonu kurtararak farkın daha da çok açılmasını önledi. Jeneriklere geçecek güzellikteki ilk golde yapacak bir şeyi bulunmayan Hakan, diğer 3 golde ise savunmasının kurbanı oldu.  Kaynak: Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

kalecide önemli ama defansta önemli sadece hakan değil dünkü maçta
hakan ilk golu çok şık yedi onda hatalı ama fark buralara çıktıysa suçu defans futbolcularınada yüklemek lazım
oynamak istemiyor gibi futbolcularımız var eğer görevini yapmıyosan futbol oynamam diyosan niye futbolcu oldun ki

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

ne olursa olsun bu adam benim gözümde koca bir 0
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ist.hatirasi/3-4

Adam ne etsin gelen karşı karşıya kalıyor.suçlu varsa savunma koca bir 0 olması gereken gökhan zandır!
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Hakan ne yapsın ?

40 MTREDEN gol yemesin ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

hakan ne yapsın Dogru Fanatigin kapagına bakınca anlaşılıyor zaten Hakanuın hiç sucu yok sanki Sırt numarasından Belli oluyor zaten 84 ...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..