Ana Menü

Tek Suçlu Sağlam

Başlatan eRe, Ekim 03, 2008, 11:12:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

[/t][/t][/t][/t]
[/t]  .hurriyet2008-detailbox-newslink         {   font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;   font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover      {   font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;   font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}   Beşiktaş yöneticisi, maçtan sonra genç teknik adama sert eleştirilerde bulunurken Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Başkan Yıldırım Demirören'i arayarak, "İsterseniz istifa ederim" dediği ileri sürüldü.

BEŞİKTAŞ'ın 1-0'ın rövanşında Metalist Kharkiv'e 4-1 yenilerek UEFA Kupası'na veda etmesi siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticileri çileden çıkardı. Başkan Demirören'in bir hayli üzgün olduğu gözlenirken yönetici Şeref Yalçın, "Tek suçlu Ertuğrul Sağlam'dır" diyerek faturayı genç teknik adama çıkardı.

Şeref Yalçın, Sağlam'a olan tekpisini şu sözlerle dile getirdi: "Gökhan Zan antrenmanlara çıkmıyor ama maç olunca kadroya alınıyor. Takımda formanın adaletli bir şekilde dağıtıldığına inanmıyorum. Adı sanı duyulmamış bu Ukrayna takımı karşısında düştüğümüz duruma bakın. Ertuğrul Sağlam takımın yükünü çekme konusunda sorunlar yaşıyor.

Kimseye bu kadar taviz verilmedi

Her maça değişik kadro, her maça değişik sistem. Kendisinden geniş çaplı rapor isteyeceğiz. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, siyah beyazlı kulübün bünyesine uygun hareket etmeli. Hiçbir teknik adama bu kadar taviz verilmedi. Beşiktaş sıradan bir takım değildir."

Ertuğrul Sağlam'ın maçtan sonra Başkan Yıldırım Demirören'i arayarak, "Başkanım çok üzgünüm. İsterseniz istifa ederim" dediği ileri sürüldü.   

HÜRRİYET
[/td][/tr][/table]
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Sağlam'dan önce başkan suçlu bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

futbolcusundan tut yönetimine kadar herkes suçlu :)
sağlam bu sistemi daha öncede oynattı yendik diye kimse konuşmadı fazla üstünde durulmadı
yenilince yuh yenince alkış yok öyle bir dava

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Önce yönetim
Sonra ertuğrul sağlam
Sonra taraftar
Sonra FutboLcuLar
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Futbolcular neden taraftarın gerisinde Kaan ?
edit

carsi52

FutboLcuLarın bi yerLerini kaLdıran beşiktaş taraftarıda o yüzden anıl.

Non Mollare Mai

İyi oynadığında hakkını verir Beşiktaş taraftarı.
Bu ilk maçlardada iyi sonuçlar sebebiyle destek verildi.
Bu kadar ruhsuz oynayan ve o formaya ihanet eden futbolcuların, oraya gelip 90 dakika bağıran, deplasmanlara giden taraftarlardan daha az suçlu olması kesinlikle kabul edilemez..
edit

carsi52

8-0 hezimetinden sonra gördük anıl yapma allah aşkına ya.
Taraftar bu ruhsuzLara yüz verirse bu ruhsuzLarda bizi böyLe reziL eder.
Senin dediğinde doğru insanLara göre değişiyor bu maçtan sonra futboLcuLara aLdırma diyende var
FutboLcuLara ruhsuz diyende var.
Taraftara göre değişiyor suç bana göre.
Taraftara suçLu veya suçsuz demek yanLış oLur.

Yönetim
Sağlam
FutboLcuLar

SuçLuLar bunLar o zaman en başta YÖNETİM !