Ana Menü

Sinan Engin: Hakem Art Niyetliydi

Başlatan saldır beşiktaş, Eylül 29, 2008, 09:48:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1-1 berabere kaldığı maçta, verdiği kararlarla Siyah-Beyazlı camianın tepkisini çeken hakem Bülent Yıldırım'a menajer Sinan Engin veryansın etti. Hakem Yıldırım'ın art niyetli olarak maç yönettiğini vurgulayan Engin şunları söyledi:

KALECİ RÜŞTÜ'YE DE HAKSIZ OYUNDAN ATMIŞTI

"Sadece verilmeyen gollerimizde değil, ilk yarıda ve ikinci yarıda verilmeyen penaltılarımız var. Bülent Yıldırım geçtiğimiz sezon Trabzonspor maçında da Rüştü'yü haksız bir şekilde oyundan atmıştı. Daha sonra Federasyon Rüştü'nün cezasını kaldırmıştı. Dünkü maçta da Delgado'nun verilmeyen golünde yan hakem golü vermesine rağmen yardımcısına kızarak golü vermedi. Demek ki bu hakem pozisyonları iyi seçemiyor. Biz bundan sonraki karşılaşmalarımızda Bülent Yıldırım'ı maçlarımıza istemiyoruz."

KALECİNİN KAFASI NOBRE'YE ÇARPIYOR

"Kaleci ilk pozisyonda topu tutamıyor" diyen Sinan Engin, "Top kontrolünde geç alıyor. Nobre topa vurduktan sonra kalecinin kafası Nobre'ye çarpıyor" diye konuştu. Sinan Engin, Beşiktaş'ın son haftalarda iyi oynamadığını kabul ederek, "Büyükşehir maçında da iyi oynamadık Sivok'un sakatlanıp oyundan çıkması oyun düzenimizi bozdu. Kötü oynadığımızı biliyoruz ama bunlar sorun değil. Biz sorunlarımızı biliyoruz ve bunları düzeltiriz. Yeter ki maçlarımızda saha dışı etkenler maçın skoruna etki etmesin" şeklinde konuştu.

Akşam
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

her ne kadar hatalı olsa da bu gibi bahanelerin arkasına sığınmadan maç 1-0'ken 2-3 yapmalıydık
eğer ilk golde de hakem nobrenin dizinin kaleciye çarpmasını faul olarak değerlendirdiyse yuh! diyorum
çünkü topa vuruluyor top geçip kaleye gittikten sonra diz geliyor
ama artık fazla uzatmamak lazım
olan oldu artık
bu maçı unutup metalist maçına bakmalıyız artık
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

sen bi sus ya büyük! başkanla daha takımımıza sahip çıkamıyorsun ondan sonra konuşuyorsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Böylece E.Sağlam ve Futbolcuları kurtarıyorsunuz..

uLan önce takımımıza bakın be..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..