Ana Menü

Tigananın Bjk Tv deki Görüşleri Hakkında

Başlatan sedokajmeran, Ocak 15, 2007, 16:10:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Arkadas lar dun kac kisi izledi bilmiyorum röportajı ama hocamız elestiri aldıgı bi cok konuya cevap verdi.. altı cizilecek seyler söledi.. ben bi kac tane dikkatimi ceken cumleyi yazagım.. Sizlerde burada paylasabilirsiniz...

1- Oyuncuları degisik yerlerde oynatma konusunda söledikleri

- En yakın örnek olarak GökHan Güleç dedi.. sag kanatta oynattım ki orada oynayarak kendi oynadıgı bölge olan forveti bir de o acıdan görsun istedim.. gercek yerine döndügü zaman yani forvete nereye kosacagını daha iyi hissetmesi icin.. büyük futbolcular yer ayırt etmezler her yerde oynarlar örnegin Manchester Unıted deki Ronaldo bu sene bir ilerde bir ortada bir sagda bir mac solda oynadı ama bu onun 13 gol atmasına engel olmadı.... henry ise her yerde oynuyor ama bunu 3,5 senede ögrendi... her yerde oynatılarak.... o yuzden sabır ve calısma gerektiren bir egitim yapıyoruz.. 50 senelik tecrubem ile söyluyorum dunyanın her yerinde oyunda iyi oynamayan oyuncu hep sunu der.. yerimde oynatılmıyorum. cok pas alamıyorum... iyi bir oyuncu her yerde oynamalıdır.. ben bir egitimciyim ve bu takıma bi seyler kazandırmak icin burdayım..

2- İstanbulu geziyormusunuz?

- sadece bir kez gezebildim.. fransada menejerler hocalar da sistem böledir.. tamamı ile klübe baglı olurlar klüp icin calısırlar.. ingiltere de 3,5 sene kaldım ama bir yer gezmedim...

bu arada degindigi bir konuda ibrahim kaşın kendini geliştirmiş olması... simdi diyecekler ki neden oynatılmıyor yada baska takıma gönderilsin tecrube kazansın vs.... tigana egitim veriyor bu genclere bundan kimsenin şüphesi olmasın... ama baska bir takıma verirlerse bu gencleri tigana onlara bir alt yapı kazandıramıyacak... o yuzden kimsenin kiralık olarak gitmesini istemiyor.

Ben tek suclunun tigana olduguna inanmıyorum.. yeni kurulan sıfır bir takımdan mucize bekliyoruz.. Sabır la bekler isek ki tigana kesin gönderilecek bir sekilde basarılı olacagımıza inanıyorum.. zaten ligin son haftalarında tigana oyuncu secimlerinde yanlıs yapmıyordu... insallah skor da uretir isek bu genc takım guven kazanacak ve basarı gelecektir.

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

sedokajmeran

serdar kurtulus azimli demek ki baska bi yerde oynadı ama basardı.. simdi iki yerde oynayabilen bir futbolcu oldu. digerleri oynıyamıyor ise ya iyi futbolcu degiller. yada calısmıyorlar... yada inanmıyorlar... tigananın dedigi gibi mantalite hersey... bakıs acısı.... farklı yerlerde oynatarak kendi mevkilerini dısarıdan gözlemliyorlar buda onlara baska bir bakıs acısı kazandırıyor... tigana bir sampion olsan bu sene... hemde runjeli kalede.. serdarlı orta sahan ile.... hic bi seyi bu kadar cok istemiyorum...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

keskinli

cok dogru bi sey demis hocamiz;iyi futbolcu kalitesini her mevkiide az cok gösterir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Unforgiven

İyi adam topu ayağina aldığı anda gösterir pas verişi ile sürüşü ile calimi ile top benim ayağima yakişiyor der bide görev adamları varıdr yüreği ile oynar ama görevini yapar sadece
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Anarchy*

rico_ pasa

yeni takımdan cok sey bekliyoruz demeyin sacmalık our luce doneminde  full teknik heyeti ve kadrosu degismiş bir takım daha ilk sezonunda destan yazdı bunu gormezden gelemeyiz tigana yine sallamıs
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.