Ana Menü

Rüştü gibisi yok

Başlatan Simurg, Eylül 20, 2008, 06:47:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Rüştü gibisi yok
Siyah beyazlı yöneticiler ve futbolcular, son 4 resmi maçta kalesini gole kapayan Rüştü Reçber'e övgüler yağdırdı

Rüştü gibisi yok
Asbaşkan Levent Erdoğan, "Onun gibi bir kaleciyi almaya kalksak en az 5 milyon euro öderdik" dedi.

YAPTIĞI başarılı kurtarışlarla son 4 resmi maçta Beşiktaş'ın kalesini gole kapayan Rüştü Reçber'i yöneticiler ve takım arkadaşları öve öve bitiremiyor. Son olarak Metalist maçında alkışlanacak kurtarışlar yapan Rüştü için, "Ona değer biçilemez" diyen Asbaşkan Levent Erdoğan, "Rüştü gibi bir kaleciyi almaya kalksak en az 5 milyon euro vermemiz gerekirdi. Onu almakla ne kadar isabetli bir iş yaptığımızı gösterdik" dedi. Erdoğan, şöyle devam etti: "Cordoba'dan sonra kaleyi Türk gençlerine teslim ettik. Rüştü sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da en iyi kalecisi. Takımdaki diğer futbolculara ağabeylik yapıyor ve örnek oluyor."

Siyah beyazlı takımın kaptanı Matias Delgado ise, "Rüştü gibi tecrübeli bir kaleciye sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Sahaya çıktığımızda kafa olarak çok rahatız. Bireysel hatalar yüzünden kalemizde zor anlar yaşabiliyoruz. Fakat Rüştü'nün varlığı bize güven veriyor" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdinc1926

bazen olmadık goller yiyiyor bazende süper toplar çıkartıyor
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Eylül 20, 2008, 12:04:08
bazen olmadık goller yiyiyor bazende süper toplar çıkartıyor

aynen öyle...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

djinonu

aslinda rüstü besiktasta yildizlasabilirdi zamaninda gelecekti fenere gitmeden önce ama trafik kazasi gecirmis durumuda gercekten vahimmis ve besiktas almaktan vazgecmis ve o anda hastahanelik oldugunu bile bile fener almis
benim duyumlarim böyle

ben rüstüyü 100de 100 besiktasli saymiyorum yani bunu da söyliyeyim tek bir futbolcusu
ama hakki gectigi belli hakki ödenmez

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: djinonu - Eylül 20, 2008, 14:11:08
aslinda rüstü besiktasta yildizlasabilirdi zamaninda gelecekti fenere gitmeden önce ama trafik kazasi gecirmis durumuda gercekten vahimmis ve besiktas almaktan vazgecmis ve o anda hastahanelik oldugunu bile bile fener almis
benim duyumlarim böyle

Duyumların doğru... Beşiktaş Trafik kazası geçirdiği için transferinden vazgeçiyor...

NoPasaran

Rüştüyü severim ben..

Sessiz adamları genelde sevmişimdir zaten..

Güveni verdiğiniz zaman her takımda oynuyorsunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Genellikle süper toplar çıkardıkları maçlarda çok çok basit goller yiyor. Gerek Şamp. liginde gerek ligde
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Alp Erdem

rüştü bizim için iyi kaleci

ilhan mansız_melis

Yenmeyecek golleri yiyiyor bazen ama mükemmel kurtarışları var bence hala Türkiye'nin en iyisi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

garip garip apır sapır goller yesede kurtardıklarıyla nasıl bir kaleci old. tüm türkiyeye gösterdi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ZeMaHŞeR

Sakatlanmadan önce bende mükemmel bir kaleciydim :(

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: MuRaT - Eylül 20, 2008, 17:24:46
Sakatlanmadan önce bende mükemmel bir kaleciydim :(
Geçmiş olsun abi sen niye sakatlandın

ZeMaHŞeR

Sağol kardeşim... arkadaşlarla maç yaparken ayağıma çok sert bir darbe aldım.. ameliyat geçirdim... hala düzelemedim...

ilhan mansız_melis

Tekrar geçmiş olsun abi olsun sen benim kalbimin en iyi kalecisisin

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 20, 2008, 17:28:53
Tekrar geçmiş olsun abi olsun sen benim kalbimin en iyi kalecisisin

Sağol MeLiS... Bu arada Teşekkür ettim...