Ana Menü

Korkaksın Ertuğrul Sağlam Hemde çok korkak.............

Başlatan tcenk, Eylül 16, 2008, 10:27:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Alıntı yapılan: husoeagle - Eylül 17, 2008, 12:05:26
ya arkadaşlar defansif futbol anlayışından şikayetçiler.
defans yapılarak ta şampiyon olunabilinir.
o zaman da kimse ertuğurul hocaya bişey demez ki
tükürdüğünü yalamak değil olay yani
diyorlarki şampiyon olacaksak devamlı hücümü düşünerek şampiyon olalım.

sanki şampiyon olmaktan sıkıldık da farklı şampiyonluklar deniyoruz =) bence bi şampiyon olalım da ilk önce , nasıl olacaksak olalım.o yüzden bence de çok sallamayalım hocaya,bence bu sene bu takım şampiyon olacak,adım gibi eminim ben buna.

husoeagle

inşallah oluruz.
ama diğer takımların oynadıkları futbola da bakınca gerçekten bizim takımı acımasız ca eleştriyoruz gibime geliyo

ist.hatirasi/3-4

bence korkak değil makara yapıyor...örnek;ts maçı serdar özkan 90 dakika oyunda,liverpool maçında fark açılmış hugian 80'lerde oyuna girdi!!!(savunma yapamadığın belli bare hucumcu al) ts maçı bobo çıkar nobre girer.6 defansif oyuncu
YÖNETİM İSTİFA !!!

Guti ORÇ.

husoeagle

ya bi taraftanda bakıyorum hazırlık maçlarıda dahil olmak üzere bu sistemde oynadığımız maçlardan  htırladığım kadarıyla sadece 1 tanesini kaybettik.

keskinli

daha iki gün önce bjk tv de 2 yorumcu besiktas iyi oynamiyor dedi
neredeyse adamlari linc edecektik,ne degistide simdi o 2 adami asmaya kalkanlar simdi o adamlarla ayni fikir sahibi oldu?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

E.Sağam inönü'deki maça bile tek forvetle çıkmaya hazırlanıyormuş..
Yazık valla yazık ya..Bişey demiyorum artık..!!

Taraftar burda bi yerlerini yırtıyor sen hala 'ben bilirim'! diyorsun ya..
Biraz kulak verin..Bu taraftar korkak takım istemiyor.90 dk boyunca saldıran bir takım istiyor..

Sen çift forvet oynat, yenil..Mazeretin olur, siz istediniz ben oynattım diye..Sonrada yenildik işte de!!

Taraftarda sana kızmaz.. ''Hee demek ki bu takım bu kadroyla çift forvet yapamıyor der'' biter..

Bi dene be hoca.. Şu köy takımına bile çıkma tek forvetle..Evimizde oynuyoruz!!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

bi beraberlikte gerçekten bu kadar cok seymi degisti gercekten ilginciz ya trabzon macından önce yazdıklarınızı hatırlatmama gerek yok sanırım..

Kartalizmatik

Ben takımımdan çok memnunum...Tek forvet çift ön libero hocanın kendi düşüncesidir ve herkesin buna saygı duyması gerekir.Ben de çift forvet oynanmasını isterim ama bu kulübün bir hocası var ve o karar verir...Allah korusun bir maç yenilirsek bu insanları düşünemiyorum hemen başlarlar günah keçisi aramaya.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

tek forvetle oynayabiliriz tabi tek forvetin arkasında ona destek veren bir oyuncu
olması lazım delgado bu görevi üstlenmiş durumda tabi trabzon maçındaki gibi oynarsa
işimiz harap
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Eylül 17, 2008, 18:20:50
bi beraberlikte gerçekten bu kadar cok seymi degisti gercekten ilginciz ya trabzon macından önce yazdıklarınızı hatırlatmama gerek yok sanırım..

Ya neyi değiştirmiş ya..
Ne olmuş yani..Bu konuyu açan kişi Beşiktaş artık bişey yapamaz demiyor ki..Sadece bu maç hakkındaki yorumunu söylüyor..

Çok korkak oynuyorsun E.Sağam diyor..
Siz herhalde bir puan için kuyruğu kıstırıp geri çekilen takım istemezsiniz..

Herşey düzelir yoluna girer.. BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLUR..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Eylül 17, 2008, 18:53:37
Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Eylül 17, 2008, 18:20:50

Ya neyi değiştirmiş ya..
Ne olmuş yani..Bu konuyu açan kişi Beşiktaş artık bişey yapamaz demiyor ki..Sadece bu maç hakkındaki yorumunu söylüyor..

Çok korkak oynuyorsun E.Sağam diyor..
Siz herhalde bir puan için kuyruğu kıstırıp geri çekilen takım istemezsiniz..

Herşey düzelir yoluna girer.. BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLUR..!
cok karamsar konusuyorsunuz ondan dedim ben..

carlito1903

Çift forvet oynadığımız dönemlerde oldu o zaman hiç kimse ''böyle oynayalım da yenilelim'' demedi...

Ne bu çift forvet sevdası anlamıyorum ki, geçen sezon her maça çift forvet çıktık, o zaman da neden gol yiyoruz diye ağlıyordunuz...

Çok garip bi taraftar kitlesiyiz ne olursa olsun şikayetçi olacak bişey buluyoruz...

kartalpenchesi

geçen sene gol yememizin defansı defanstaki adamlar o kadar iyi değildi

bu sene zapo olsun sivok olsun iyi

çift forvet oynamalıyız
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Sistemlere çok bağlı kalmanın doğru olmadınındüşünüyorum ve biliyorum..
Ciddi anlamda FM oynadığımız dönemlerde , Her türlü taktiği deneyen birisiydim..
Sürekli sistem değiştiriyordum ancak kendi sahamda asla tek forvetle maça çıkmıyordum. Kimsede bana karşı çıkmıyordu. Doğru olanda buydu bence..
Tek forvet çıktığım deplasman maçlarında ise kesinlikle orta sahada kaleye çok iyi şut atan ve pres özelliğinden çok oyun kurmaya yatkın adamları tercih ederdim.Zaten kalabalıksın 5 kişi ile biri koşmasa birisi koşar derdim..

Fenerbahçe Galatasaray Kayseri gibi deplasmanlar yada UEFA maçlarında tek forvet anlayışına katılırım, eğer elinde sergen var ise tek forvet hemen arkasına ona 2.forvet olarak destek veren adam olarak ta kabul ederim ancak bu sistemde bu oyuncularla çok başarı geleceğine inanmıyorum..

Mevcut sistemde başarı gelmesi için inceman ve cisse nin çok daha iyi oynaması gerekiyor. Bu tartışmasız bir gerçek. Hücuma destek veremediği sürece Beşiktaş her maç zorlanacaktır..

Cisse ve İnceman iyi oynadığı her maçtada rakibi çok zorlarsın. Defansif anlamda çok sorun yaşamayacağından mutlaka gol atacaksındır.
Ancak yinede ne olursa olsun Kendi sahanda Beşiktaş olarak çift forvet çıkmak zorundasın.

*Dip not = Bazı arkadaşlarımız sistemi eleştiren arkadaşlara sene sonu göreceğiz diyorlar buna anlam veremedim ben. Keşke ert hocayı her zaman eleştirsekte Beşiktaş şampiyon olsa.

Son Trabzon maçına bakarak eleştiri yapan varsada hata yapar. ORADA doğru idi sistem ancak hücumda çoğalamadı futbolcular. FAZLA abartmışlar trabzsonsporu.. Ayrıca Bobo çıkmamalı idi bu görüşe katılyorum bana göre hoca hatasıdır
Aşk bu Aşk !

volkanca.net