Ana Menü

Sağlam çok sinirlendi!

Başlatan Kralkartal21, Eylül 15, 2008, 17:38:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş'ta Trabzonspor deplasmanında alınan 1 puan teknik heyeti memnun ederken, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, forvet hattında etkili olamayan Bobo, Nobre, Delgado ve Serdar Özkan'ı sert bir dille eleştirdi.

Karşılaşma sonrası futbolcularını ortaya koydukları mücaleden ötürü kutlayan Sağlam "Çok koştuk, çok mücadele ettik. Rakibe az denilecek kadar az pozisyon verdik. Ancak hiç de pozisyon bulamadık. Bobo, Delgado, Nobre ve Serdar Özkan çok etkisizdi. İleride top tutamazsan nasıl maç kazanacaksın. Acilen toparlanmalısınız" dedi.

Forvet hattında yer alan oyunculardan savunmada görev alan futbolculara yönelen Sağlam, "Takdire şayan bir görüntü verdiniz. Rakibe ne alan bıraktınız ne de pozisyon... Özellikle Sivok ve Zapatocny'nin uyumunu çok beğendim" dedi.

Bu arada Sağlam'ın sakatlığı nedeniyle Trabzon'a götürülmeyen Gökhan Zan'a çok kızgın olduğu ve bu futbolcuyu çok acil bir durum olmaması halinde ilk onbirde düşünmediği iddia edildi.

Sağlam'ın Sivok ve Zapatocny'nin alternatifi olarak İbrahim Toraman'ı düşündüğü bu oyuncunun da yer alamaması halinde ancak o zaman Gökhan Zan'a yer verebileceği kaydedildi.

Sakatlıkları süren Holosko, Gökhan Zan ve İbrahim Toraman'ın durumlarının hızla iyileştiği ve yarından itibaren takımla birlikte antrenmanlara katılabilecekleri bildirildi.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

ulAn konusturma hoca beni tmm belki risk almadin maci vermiyeyim diye ama cift forvet oynatmayipta maci orta sahaya yikarsan golde bekleme trabzon karsisinda!

carsi52

Ya sadece defans yapıyor goL yemiyoruz ama ofans yapamıyoruz
Ya sadece ofans yapıyor gol atıyor ama o zamanda defans yapamıyoruz
İkisini aynı yapmaya bi çözüm buLun artık.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

Ben dün beraberliğe sevinmedim değiL açıkcası..
19o3

carsi52

O futboLa bende sevindim.
Ama bi 3 puan aLsaydık çok süper oLucaktı :)
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Alıntı yapılan: djinonu - Eylül 15, 2008, 18:01:38
ulAn konusturma hoca beni tmm belki risk almadin maci vermiyeyim diye ama cift forvet oynatmayipta maci orta sahaya yikarsan golde bekleme trabzon karsisinda!
hocamizi sevelim sevmeyelim ama ulan kelimesinide kullanmayalim,sonucta koskoca besiktasin hocasi
ayip oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

holosko nun olmayışı büyük bi etki yaptı gerçei trabzon da da yattara yoktu ama

Kartalizmatik

Özellikle son zamanlarda Serdar Özkan'a gıcık olmaya başladım.Top kaptırma rekoru kırıyor resmen.Kendine aşırı bir güveni var,çok şahsi oynuyor.Biraz kulübede oturması şart!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

erdinc1926

takımı geride oynatırsan böyle şeyler normal geliyor,trabzonda kapalı futbol oynadı görüldüğü gibi zaten tek forvetle çıktık maça ve öyle devam ettik.serdar ve delgado bireysel yeteneklerini kullanmaya çalışsalarda olmadı bu futbolla beraberlik iyidir zaten kalelerine ne kadar gidebildik ki
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

djinonu

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 15, 2008, 18:14:00
Alıntı yapılan: djinonu - Eylül 15, 2008, 18:01:38
hocamizi sevelim sevmeyelim ama ulan kelimesinide kullanmayalim,sonucta koskoca besiktasin hocasi
ayip oluyor

haklisin kusura bakma ama iste hem suclu hem güclü insan ister istemez oluyor böyle seyler...

neyse kusura bakmayinsaygimiz sonsuz ama tasirmasinlar iste gelmis 1 seneden beri basinda tek forvet olmuyor

aquilas

hoca beraberliğe razı bi futbol ortaya koyduğumuz kesin ama delgadonun günündede olmadığı kesin bana kalırsa holosko olsaydıda bişi değişmezdi holosko bile yerinden memnun olmadığını dile getirdi tello zaten anlamadığım bi şekilde alakasız bir mevkide bırakın alışık olmadığı yapamadığı bi mevkide bence sistemimiz açıkça yanlış aslında ertuğrul hoca bunun farkında antalya ve konya maçlarında 2. yarılarında sistemi değiştirerek nasıl farklı bi oyun sergilediğimizi gördü.
Bu arada beşiktaşın teknik direktör kim olursa olsun ulan diye konuşmak saygısızlık olur arkadaş gerçi özür dilemiş ama ertuğrul hoca haketmiyor saygısızlığı

pascalyptica

Delgado, Aydın, Serdar Özkan ve Serdar Kurtuluş sahada gezdi.. Hoca ne yapsın??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

tcenk

Komik aynaya bakıp kendisine sinirlensin o
Korkak ertuğrul
1903