Ana Menü

Çarşıda savas alarmi...

Başlatan [KralKartal], Eylül 15, 2008, 14:32:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ın efsanevi taraftar grubu 'Çarşı'nın geçtiğimiz futbol sezonu sona erdikten sonra kendisini feshetmesinin ardında eski ülkücülerden ve sabıkalılardan oluşan ve kendilerine 'Yeni Çarşı' adını veren başka bir grubun baskısının neden olduğu öğrenildi.

Gazeteport'un haberine göre, Yeni Çarşı grubunun Beşiktaş yöneticilerini, taraftar gruplarına dağıtılan bilet ve maddi yönden destek almak için sıkıştırmaya başladıkları gelen duyumlar arasında.

TRİBÜNLERDE KANLI EYLEMLER YAPACAKLAR
Sezon başında taraftar ve klüp baskısı ile yeniden tribünlere dönen Çarşı grubunun, Yeni Çarşı grubunun planlarını alt üst ettiği ve grubun tribünde ve klüp üzerinde etkinliğini sağlamak için tribünlerde kanlı eylemler düzenleyecekleri öğrenildi.
VERİLEN BİLET VE RANTA GÖZ DİKTİLER
Edinilen bilgilere göre kendilerine 'Yeni Çarşı' adını veren ve eski ülkücü ve Karagümrüklü sabıkalılardan oluşan grup, Çarşı grubunun lideri Alen Magaryan'ı ölümle tehdit ederek geçtiğimiz sezon sonunda Çarşı grubunun kendisini feshetmesine neden oldu.
TERS PANKART AÇARAK İLK MESAJI VERDİLER
Yeni Çarşı grubunun Beşiktaş tribününde ters pankart açarak Alen Magaryan'a ilk uyarıyı yaptıkları, ikinci uyarıyı ise geçtiğimiz sezon Trabzon-Beşiktaş maçında Trabzon'daki eski ülkücülerle görüşerek bir kısım taraftara 'Ogün Samast' şapkası giydirip, kendisinin sonunun da Hrant Dink gibi olacağını ima ederek ikinci uyarıyı verdikleri öğrenildi.
18 EYLÜL'DEKİ MAÇ KRİTİK BİR MAÇ OLACAK
İstedikleri rantı klüp yöneticilerinden ödünsüz koparmak isteyen 'Yeni Çarşı' grubunun, 18 Eylül tarihinde Beşiktaş ile Ukrayna'nın Metalist takımı arasında oynanacak olan UEFA kupası maçında tribünlerde Çarşı grubuna karşı silahlı saldırıda bulunacakları ve bu şekilde tribün etkinliği ve grubu güç sağlamayı amaçladıkları öğrenildi.

http://www.olayhaber.com/haber_detay.asp?id=31821
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

büyük bi iddaa bu
umarım böyle bişey olmaz

+18 !

yok daha neler onlar kim ki? kendilerini ne zannediyorlarki?

ist.hatirasi/3-4

hADİİİ....silahlı saldırı yapacak, tribüne silahla girecek adamlara ateş edecek 35 bin insan ve kameralar önünde... ayrıca yaptıklarıda yanlarına kalmaz.
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

her zaman tek vücut olmuş Beşiktaş tribünlerinin böyle bi olayla gündeme gelmesi çok üzücü gerçekten

delgadoo_10_

BU HABERİ YAPANBLARI DAVA ETMEK LAZIM BÖLE HABER OLUR MU YA NASIL HABERCİLİK BU ARKADAŞ YA KENDİSİ İNANMIŞMI BÖLE BİŞEYE ÇOK MERAK EDİYORUM

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: husoeagle - Eylül 15, 2008, 15:30:50
her zaman tek vücut olmuş Beşiktaş tribünlerinin böyle bi olayla gündeme gelmesi çok üzücü gerçekten
umarım yalan haberdir...

Kralkartal21

Hiç bişey olmaz ya..

Bişey olursada kendilerini ölmüş bilirler o kapalıda..
;)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Olur mu olur valla ben hiç şaşırmam, bu yeni tayfa(bi kaç sezondur kapalıya gelmeye başlayan rantçı kesim) çok olmaya başladı artık ne bu sahiplenme isteği anlamıyorum ki...

carsi52

Yorum yapmak istemiyorum.
Umarım herşey düzeLir...
Bölünür senin için uykular!

keskinli

inanmak istemiyorum ama menejerimizi düsününce aceba diyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

salvador

yaw bu tayfa boştur onlara  tayfası lazım ki otursunlar yerlerine stad içinde sağ sol olusmus resmen

Ayrim yapmayalim
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

+18 !

Alıntı yapılan: salvador - Eylül 15, 2008, 18:36:17
yaw bu tayfası boştur onlara tayfası lazım ki otursunlar yerlerine stad içinde sağ sol olusmus resmen
bunu bi kac aydır bende caktım ama bilmiyorum umarım olmaz böyle kötü seyler..