Ana Menü

Varmı Sayabilen ?

Başlatan mdc, Eylül 15, 2008, 04:02:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

yahu neler oluyor sizlere
durun hele daha bi sey olmadi,iyi bi durumdayiz
takimin aslari iyi günlerinde degillerdi,yani sadece hocanin sucu yok burada
sahada dizilisimiz kötü degildi
aydin,delgado,serdar,bobo birazcik oynasalardi daha iyi bi görüntü olurdu ortada
karsindakide trabzon
bilmem dikkat ettinizmi kanatlaradan akin gelmemesi icin kanatlari en az 2 adamla savundular
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

çıkın siz teknik direktör olun utanmasanız adamı vurup öldürceksiniz yenilseydik ne olucaktı 1 puan almak kötümü
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

saldır beşiktaş

Eruğrul hoca hala kendidni kayseride zanediyo herhalde burası beşiktaş beşiktaş takımı
her maça 3 puan almak için çıkar he koşar mücadele eder kazanmak için elinden geleni yapıp
yenlirse o zaman amenna hiç bir sözümüz olamaz sonuna kadar arkasında dururuz takımımızın
ama böyle korkça oyun bize hiç yakışmıyor hiç
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

yenerr17

ne olcağı belli ortada yani apaçık illa bu sistemle ağır darbe yememiz gerekecek şuan için puan açısından durum iyi ya değiştirmiyor çift ön liberoyu ama inş Allah korusun perşembe günkü maçta bu yüzden gol atamassak kıyamet kopar !

pascalyptica

Ne yani??
Ertuğrul Sağlam, kazandığınız bütün futbolcuları rakibe verin, rastgele vurun ileri, takım arkadaşlarınıza pas atmayın mı dedi??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

gürol

Alıntı yapılan: pascalyptica - Eylül 15, 2008, 22:29:10
Ne yani??
Ertuğrul Sağlam, kazandığınız bütün futbolcuları rakibe verin, rastgele vurun ileri, takım arkadaşlarınıza pas atmayın mı dedi??
tam anlamıyla olmasada ona benzer bişeyler demiş kesin.
rüştünün hali neydi öyle 15. dakikada maçı soğutmaya başladı.gol yemeyim düşüncesiyle kimse ileri çıkmaya cesaret edemedi.
o değil beni sinirendiren maçtan sornaki ertuğrul sağlamın takındığı tutumdu.sanki manchester unitd deplasmanından puan çıkarttı ve böylelikle şampiyonlar liginde bir üst tura geçmiş gibi bi sevinç vardı adamda.
yazık
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

husoeagle

ben o dediğin olaya pek dikkat etmedimde 15. dakikada da zaman çalmaya oynanmaz yaa.
o büyük ihtimal rakibin hızlı oynamasına izin vermemek ve takımın üzerindeki bunaltıyı kaldırmak için yapılmış bi hareket olabilir

KeePSaKe

İster İyi İster kötü olalım tek forvetle olmuyor işte...
Since 1903

Cem Goren

"kazanma isteği kaybetmenin önüne geçiyor" çok yerinde bi cümle
kazanmak istiyorsan saldıracaksın ama geriye düştükten sonra değil tamam kontrolü elinde tutmaya çalışırsın bu kabulubüz ama birazcıkda maçı izleyen taraftarları ve beklentileri düşün
altın kapılarımız kan oldu tayfun

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kartalizmatik

Beşiktaş'lı olduğuma 2.defa utanıyorum.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Kralkartal21

U-T-A-N-I-Y-O-R-U-M      [ULAN]

ulan bu takıma bu kadar bağımlı olmasam ŞU SANİYE BIRAKIRDIM.!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

mdc

Hiç zorlama

Hemen bırak
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kartalizmatik

En acı ne biliyormusunuz.Evet Beşiktaş bu kanı bozukların sayesinde Türkiye'nin en ezik takımıdır.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

saldır beşiktaş

Utanmıyorum Beşiktaşlı olduğumdan ben baba Hakkıların Şeref beylerin yarattığı Beşiktaşı tutuyorum bu ruhsuzlar sürüsünü değil...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan