Ana Menü

Varmı Sayabilen ?

Başlatan mdc, Eylül 15, 2008, 04:02:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

İlk defa böyle stresli maça çıkarsın,ucunda şampiyonluk belirlenir ve sen öyle hata yaparsın,eyvallah derim.

Ligin 3. haftası..

İyi yolda olan bir Trabzonspor ile,futbolcuları gününde olduğu zaman döktüren,terslerinden kalktıklarında da top çeviremeyen bir Beşiktaş...

Beklenenin aksine çok kötü oyun oynadık.Trabzonspor o kadar çok iyi oynamasada bizimkilerin acizliği yüzünden baskı yiyen tarafmış gibi gözüktük.

Herşeyi anlarım futbolcu maça motive olamamıştır,kondisyonu yoktur vs vs..

Ya teknik heyet ? Ertuğrul Sağlam ?

Beşiktaş'ın hocası olacak kadar kapasiteye sahip olmadığını birkez daha göstermiştir.
Aydın'ı,Bobo'yu çıkması ne kadar küçük düşündüğü ve Beşiktaş'ın şanıyla hiç bağdaşlaşmayan bir oyun yapısı sergilediği açıktır.
1 mi oldu 5 mi oldu bilmiyorum.

Sayın Başkan'ın gece yarısı operasyonları meşhurdur.Bu gerçeğin farkına varıp,umarım bir sürpriz yapar.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Erman Toroğlu zamanında bişey demişti

"Korkanın çocuğu olmaz"

Nereye kadar korkacaksın be hocam

Antalya maçında kontrollü futbol dedin ipten döndük
Konya maçı rezalet ötesi futbol
Trabzon maçında Beşiktaşımızı seyrederken uyuyan Beşiktaş taraftarı..

Soruyorum he hoca

Nereye kadar?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgadoo_10_

bence hocanın taktiği iyi değildi ama bu onun kapasitesinin yetersiz olduğu anlamına gelmiyor konuyu açan arkadaşın ertuğrul sağlamı sevmediği belli

gürol

ertuğrul sağlam benim gözümde bitmiştir.
biz şerefli ikinciliklerin takımıyız.şerefli olsaydı da yenilseydik dün razıydım ben.

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

TurkishTank

hep destekliyordum ertugrul'u...ama yavas yavas destegim azaliyor.... deplasman dedik trabzon guclu dedik... yinede macin sonunda risk alip 3 puani iki forvetle kovalardim... bu zamandaki 3 puan bizi daha sezonun ilk haftalari olmasina ragmen sampiyonluk havasina sokucakti yaa....

neyse...futbolcular biraz yoklari oynuyordu sanki, hele delgado...bide serdar ozkan...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

salvador

ertuğrul zorla kendin astırıyor ister ligin 3. ister 5. haftası olsun ben beşiktaşlı olarak bu futboldan nefret ediyorum 2 pas yapayan bir takım olduk sag kanat boş sol kanat boş sag defans boş sol defans yol geçen hanı orta saha var yok arasında top degerse bizde değmezse defans 2 yabancı hallediyor forvet tek olumuyor bobo ya karşı 3 kişi hocam 3 e 1 olmaz yapamaz adam gibi kadro

---------------   Rüştü   ---------------------

s.kurtuluş              sivok            zapo      i.üzülmez (mecburi artık)

S.özkan (fıca atılmalı)   U.inceman    DELGADO      Tello

Holosko              BObo
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

erkann

Trabzon deplasmanından 1 puan iyidir ama böyle korkakça futbolla değil
en azından son 20 dakikaya çift forvete dönsen bu maçı alırdık hoca
bu kadar korkma artık biz büyük takımız büyüklüğümüze yakışır top oynat
anadolu takımı gibi değil

mdc

Oyuna etki edebilecek oyuncuların varsa
ve sen bunlar yerine beraberliği düşünüp ona göre değişiklik yapıyorsan bu Beşiktaş'a ihanettir.
Yaptığı bu ihanetin bedelinin olmadığını anlamayacak kadar da kapasitesizdir.

Kısacası Ertuğrul Sağlam küçük takımların hocasıdır.

Yabancılara dem vurmaya devam edelim.
Anlaşılan yerli hocalar büyük düşünemiyorlar.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

bunun farkina varmak icin biraz gec kalmadinizmi?
bu is bitecekse sezon sonunda bitmeliydi,hatta liverpool macindan sonra bitmeliydi
gecen sene hocanin korkak oyunundan tur atlayacagimiz grupta sonuncu olmadikmi?
bu saatten sonra hoca degisikligi yararmi getirir zararmi bilemiyorum ama sorun yasariz bu kesin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

Alıntı yapılan: gürol - Eylül 15, 2008, 09:39:27
ertuğrul sağlam benim gözümde bitmiştir.
biz şerefli ikinciliklerin takımıyız.şerefli olsaydı da yenilseydik dün razıydım ben.

ne alakası varki gürol dün biz şerefsizlikmi yaptık maçta

gürol

şerefsiz demedim.ima kullandım.şerefli olsaydı da yenilseydik derken kişilikli bir futbol oynamalarını istediğimi kastettim.
koskoca beşiktaşın kalecisi daha 15. dakikada oyunu soğutmaya çalışıyorsa bana göre bu çok da şerefli (kişilikli) değil.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

husoeagle

iyi ama Süleyman Sebanın bahsetmiş olduğu şerefli ikincilik saha dışında yapılan şike teşvik gibi olaylara karşı söylenmiş bi söz yani burda kötü oynamış bir takıma bunu yakıştırmak doğru olmaz gibi

carlito1903

Bence Ertuğrul hocanın oynattığı sistemde de çok iyi hücum yapılabilir ancak nedense maçı kaybetme korkusu kazanma arzusunun önüne geçiyor, umarım ilerleyen haftalarda daha sağlam hücum yapan bi takım izleriz...

carsi52

Başka yönetim ve t.d oLsa takımın başında bizi bu kadroyLa uçurur :)
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Duru abi'nin bu sözüne katılıyorum;

''Trabzonspor o kadar çok iyi oynamasada bizimkilerin acizliği yüzünden baskı yiyen tarafmış gibi gözüktük.''

uLan adam gibi oynayıpta yenilsek bişey demiycem ya..

Bu korku nereye kadar ya.. Bırak.!.. Herşey olucağına varsın yeter ki yüreklerini koyupta oynasınlar..Yenilirsekte yeniliriz.Bu taraftar hep arkadanda durur.. Ama bu korkak oyunla ben Beşiktaş'ı hiçbir zaman savunmam ve arkasında durmam!!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..