Ana Menü

Teklif iyi olursa…

Başlatan carsiköln, Ocak 15, 2007, 09:52:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Wolfsburg'un talip olduğu Ricardinho'dan çok memnun olduklarını söyleyip ekledi: Kalmasını isteriz ancak şartlar çok önemli.
15.01.2007

,    

TOP 20    Hepsini Göster

Puan Verin

11 Kişi

7,36     

BJK BNT ERKEK SW-SHIRT SİYAH 6039    
   Beşiktaş Spor Kulübü Lisanslı Ürünüdür.

Maksimum Kart ile peşin fiyatına 8 taksit    
'Haklı çıktım'
Trabzonspor'dan Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho'nun yeni kulübüne önerdiği Ricardinho için Beşiktaş'tan yanıt geldi. Siyah-Beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören, transfer teklifini FANATİK'e değerlendirdi. Brezilyalı futbolcunun çok değerli bir isim olduğuna dikkat çeken Demirören, "Türkiye'de Ricardinho'nun bile kariyeri tartışılmıştı. O zamanlar gülüp geçmiştim. Şimdi ne kadar haklı olduğum ortaya çıkıyor. Dünya Kupası'nı kaldırmış bir oyuncu kadromuzda bulunuyor, teklif gelmesi çok normal" dedi.

'Şartlar önemli'
Ricardinho'nun Beşiktaş'ta kalmasını istediğinin altını çizen Demirören, "Böylesine kaliteli ve karakterli futbolcuları kaybetmek değil, sayılarını yükseltmek istiyoruz. Ancak ortaya konulacak şartlar, tarafların görüşleri çok önemli. Her oyuncumuz için, her türlü görüşe açığız. Aynı şekilde Beşiktaş da istediği tüm futbolcular için aynı hakka sahiptir" ifadesini kullandı. Ricardinho bu sezon ligde 14 maçta 825 dakika forma giydi ve 2 gol, 4 asistin altına imzasını attı.

Orhan YILDIRIM

bu orhan yildirim kim arkadaslar???? benim yavas yavas gicigima gidiyor haaaaaaaaaaa  >:(
Inadina Beşiktaş

xxdoggyxx

ricardinho yu gönderirse koltugunuda kaptirir sayginliginida kaptirir bu taraftarin suan ki sevgilisi rico pasa rico yu asla ama asla gönderemz
18.03.2007

berk1172

evet ya rico gidermi o bzm ronaldinhomuz...
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

Unforgiven

Yine orhan yıldırım yıne yalan haber bu adamın yaptiği tüm haberler yalan......
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Timurlenk

o hataya artık düşmeyiz kimse merak etmesin.

Unforgiven

Az önce Ntv Spor haberlerinde dinledim Ricardınho Beşiktasta oynamaktan çok mutlu olduğunu,hiçbir yere gitmiceğini söğledi, bide 8 puanlık farkın kapanmıcak bir fark olamdiğini belirtdi. Sezon sonundaki hedefin şampiiyonluk oldUgunu belirtdi. keske Tigana'da bu kadar inansa şampiyonluğa
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Delirdik

bende ntvde izLedim 31 yaşındayım kovuLana kadar buradayım diyor adam :)
sanırım ricoyu tam anLamıyLa kazandık. inş. yönetim hataya düşüp göndermez
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!