Ana Menü

Sergen'den Rico ve Delgado yorumu...

Başlatan kralcarsi, Kasım 22, 2006, 00:43:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sergen'den Rico ve Delgado yorumu...

Başkan Hızır Demir, futbolcular Sergen Yalçın, Ahmet Dursun, Erdem Özgenç, Mustafa Karabulut ve teknik direktör Metin Yıldız ile birlikte, Köksal Toptan Lisesi'nde öğrencilerle buluştu.

Kulüp başkanı Hızır Demir, ideallerinden bir tanesinin öğrenci yurdu yapmak olduğunu ve bir şehirde yurt yapımına başladıklarını belirterek, ''İdeallerim arasında Galatasaray'a başkan olmak da var. Hedefleri büyük tutmak gerekiyor'' dedi.

Hızır Demir, takıma kattıkları birçok futbolcunun bir ara kadro dışı bırakıldığının hatırlatılması üzerine de ''O dönemde üzerimde çok büyük baskı ve takımda uyumsuzluk vardı. Herkes 'Başkan neden bir şeyler yapmıyor' diyordu. Bu sorunun altında kalmamak için çok önemli bir maç öncesi bazı arkadaşları kadro dışı bıraktık. Ama ben büyük bir Sergen hayranıyım. Kendisini ilk kez Ostim Stadı'nda gördüğüm zaman Şekerspor ve KC Group adına sevindim ama kendi içimde çok üzüldüm'' şeklinde konuştu.

SERGEN YALÇIN

Öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği futbolcu Sergen Yalçın ise Delgado ve Ricardinho ile ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine, ''Siz ne düşünüyorsanız, ben de onu düşünüyorum'' dedi.

4 büyük takımda da oynayan bir futbolcu olduğunun hatırlatılması üzerine ise Sergen, ''Bütün camiaların kendilerine özgü organizasyonları vardır. Oynadığım her kulüpte çok güzel günler geçirdim. Her biri büyük camialardır ve bir ayırım yapmak istemiyorum'' diye konuştu.

Sergen, bir öğrencinin ''Türkiye'de en çok hangi futbolcuyu beğeniyorsunuz?'' sorusuna ise şu cevabı verdi:
''Milli Takım'da bütün arkadaşlarımla oynamaktan büyük keyif aldım. Hep birlikte önemli başarılara imza attık. Ama dünyada en beğendiğim futbolcu Ronaldinho.''

Sergen, Tigana'nın performansıyla ilgili bir soruyu ise ''Ben hala profesyonel bir futbolcuyum. Bu nedenle bu konuda konuşmam doğru olmaz. Tigana hakkındaki kararı Beşiktaş yönetimi verecektir'' şeklinde yanıtladı.

Başarılı futbolcu, lise yıllarındayken okul takımına seçilip seçilmediğinin sorulması üzerine, ''Ben lise yıllarında zaten Beşiktaş'ta oynuyordum, lise takımına zaman yoktu'' cevabını vermesi öğrencilerden büyük alkış aldı.

Ahmet Dursun ise bir öğrencinin kendisine yönelttiği, ''Yakışıklılığınızla da her zaman ön plandasınız. Futbolu bıraktıktan sonra mankenlik yapmayı düşünüyor musunuz?'' sorusuna, ''Aynaya bakınca kendimde bir eksik görmüyorum. Ama kendimi çok da yakışıklı bulmuyorum. Futbolu bıraktıktan sonra da futbolun içinde kalmak istiyorum'' dedi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozytaurus

______KaRaKaRTAL____

Totti_ronnie

Lord Of The Mumy

bırak adam topunu oynasın bari sen yapma beee
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

NoPasaran

Sergen sanırım BEŞİKTAŞIN  şu durumdan biraz memnun gibi geldi..

Kendisi son sene çokmu oynadıda bunları söylüyor anlamıyorum..

Tamam seviyoruz ediyoruz ama yapmasın artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

medyada sergeni danisman yapti basimiza
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

poacher

sergen sürekli konuşmaya başladı...
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

yigit_izmitli

off sergen off

köstekciler iyice çıkıyo ortaya bu kötü günlerde

siyahchui

hem futbolcu hem yorumcu olsun sergen nasıl olsa her yerde konuşmaya başladı. topunu oynasaydı kendine dikkat etseydi şimdi yorum yapmak yerine bu takımı9n kaptanı olarak sahaya çıkardı ama geçti artık geçmişe selam...

eren06

Sergen son zamanlarda çok konuşmaya başladı yaşımıyo sana sergen yapma böle şeyler

yuNuS1903

burak_bjk

Alıntı yapılan: poacher - Kasım 22, 2006, 18:08:12
sergen sürekli konuşmaya başladı...

adamın günahını almayalım arkadaslar pekte bişey dedigi yok yaa
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

NoPasaran

Sergene saygımız var zaten bişey diyemeyizz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SATUKBLADE

yorum yapmamış

ama volkana katılıyorum yani kendi son sene ne yaptıki ne bekliyor şimdi?

TunaSuner

hakketende bir yorum anlamadım ben ama
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!