Ana Menü

Turkcell Süper Lig

Başlatan Non Mollare Mai, Eylül 12, 2008, 01:05:24

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Eyvah .. Semih girdi, Alex cikti ... atabilir Fener artik .. umarim Istanbul dayanir son 30dk.

Adriano

Dakika 80 İ.B.B 2-0 FB ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

M34

iki golde ofsayt :-) süper ya ....

M34

bu arada ofsayt falan ama Istanbulda 45dk.dir 10 kisi oynuyor

RCA

i.b.b yi seviyorum abi ben ya ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

yATTI KUponlar.Son maç 45 lira alacaktım :D

Şeyin saolsun İBB :D

Hadi olm 3 olsun tam olsun :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

iki ay önce ... "hakemlere güveniyoruz" sovu yapmislardi 17 kulüp; fener ile gs önderliginde. görün aksama agiz ishallerini simdi.

NoPasaran

Fenerin çok hakeme bişey diyeceğini sanmıyorum..

10 KİŞİYİ YENEMİYORSAN...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

:-) buraya yaziyorum ... Mahmut Uslu cikip konusmazsa ne olayim. Su anda aziz Yildirimdan direktiflerini aliyordur. 

NoPasaran

Yönetim istifsa diye bağırıyorlar :)

Bu maçta Aragones bence en az suçlu olandır..

10 kişi yenemezsen çıkarsınlar o formayı fenerliler..

Ama suç maçtan sonra aragonese kesilecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Aragones Del Bosque olayina dönecek sanirim. Fener'in bu kadar potansiyeli varken futbol yönetimi acisindan bizden eksigi yok masallah. Zico'yu gönderme, Aragones, Guiza, Emre vs.

M34

:-)) Gökhan Gönül haftaya yok .. Guiza da yok (gerci Fenerin lehine bi durum)

Adriano

Yönetim istifa diye bağırıyor Fener'liler. Bu yönetim daha ne yapsın be sizin için :D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: M34 - Şubat 08, 2009, 20:55:38
Aragones Del Bosque olayina dönecek sanirim. Fener'in bu kadar potansiyeli varken futbol yönetimi acisindan bizden eksigi yok masallah. Zico'yu gönderme, Aragones, Guiza, Emre vs.
katılıyorum aragones del bosque gibi olabilir.Kadrosu iyi yönetim daha ne yapsın fenerli oyuncular kötü oynuyor çünkü isim olarak bakınca iyi isimler.