Ana Menü

Ayaklarınız Yere Bassın

Başlatan erdinc1926, Eylül 09, 2008, 14:34:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş'ta menajer Sinan Engin futbolcularını havaya girmemeleri konusunda uyardı ve ayaklarının yere basması gerektiğini söyledi.

Futbolcularıyla konuşan Engin "Tatil bitti. İşi sıkı tutma zamanı geldi. 2 maç kazandık diye kimse kendini bulutların üstünde görmesin. Ayaklarımız yere bassın. Çok iyi yoldayız ama daha olmadık. Havaya da girmeye gerek yok. Trabzon'u yenin ve gerçek gücünüzü gösterin" dedi.

TRABZONSPOR MAÇINA ÖZEL PRİM!..

Beşiktaş Yönetimi de sezon başı belirlediği prim sistemini bu maçlık değiştirmeye karar verdi. Arka arkaya 5 lig maçının kazanılması halinde futbolcu başına 25'er bin dolar verecek olan yönetim bu kararı bu haftalık dondurdu ve Trabzonspor'un mağlup edilmesi halinde 10'ar bin dolar prim vermeyi kararlaştırdı.

TORAMAN ÖN LİBEROYA...

Bu arada Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, İbrahim Toraman'ı ön liberoda oynatabilir. Savunmayı Serdar Kurtuluş, Sivok, Zapatocny ve Tello şeklinde kurmayı planlayan Sağlam'ın İbrahim Toraman'ı orta alana çekebileceği bu futbolcunun yanında da Uğur'u görevlendireceği kaydedildi.

Tello, Sivok, Zapatocny, Bobo, Delgado ve Holosko'yu onbirde oynatmayı planlayan Sağlam'în onbirdeki yabancı kontenjanının dolu olması sebebiyle İbrahim'i bu bölge için düşündüğü ve tecrübeli futbolcuya hazır ol talimatı verdiği belirtildi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Cem Goren

akıllıca bi düşünce olabili toraman gecen sene 4-5 maç ön libero oynadı sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Toraman bu maçta inşaaLLah ön liberoda oynamaz.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.