Ana Menü

Dikkat edelim luften

Başlatan AsA, Eylül 08, 2008, 20:55:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

Cagimizin fazgecilmezi olan internette bircok video upload edilen siteler bulunmakta.. Vede yarimizdan cogumuzun bu sitelerde videolari bulunmaktadir.. Benim dikkat cekmek istedigim ise buralara Besiktas ile olsun Carsi ile olsun herhangi bir video upload edildiginde oraya birakilan yorumlarin upload eden kisi(ler) tarafindan kontrol edilmesidir.. Bugun Youtube'da bir kac saat harcadim vede gercekten butun Besiktas vede Carsi adi altindaki video'larin yorumlarinda agiza alinmiyacak kufurler kavgalar mevcut. Birisi gelmis Besiktas'lilara kufur ediyor oburkusu gelmis Carsi'ya ediyor kufuru. Hatta Turk Kurt kavgasina kadar olayi goturmusler. Bize yakismayacak seyler bunlar arkadaslar. Besiktas adinin Carsi isminin oldugu heryerde boyle cirkin seyleri engelleyip adimizi kirletirmemeliyiz. Oraya sadece video upload etmekle bitmiyor olay. Bunun sorumlugu'da var elbetteki. Bu sorumlulukda upload eden kisiye aittir. Vereceginiz ilgi vede onemden dolayi simdiden tesekkurler.. Hepinize Siyah Beyaz gunler..

keskinli

bunun tek caresi video yüklememek :)
o zamanda paylasimsiz kaliriz
bu problem sadece besiktaslilarin problemi degil,ayni sey türklerin oldugu her videoda var maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

bır vıdeo koydum youtubeye ve hayatım boyunca yemedıgım kufurlerı yedım
mesajlar geldı kaldır su vıdeo nu ...... dıye devam eden
ve o gun bugundur sogudum gıttı su vıdeo koyma olayından
ınsanlar klavye delıkanlısı
ınsanlar sanal alemın artıstı olmuslar
sıkıntın mı var sov anasını satıyım
kız arkadasın senı tınlamıyo mu sov nette ılk gordugune
paran mı bıttı sov vıdeo koyana
sanal alem pıslettı bızlerı haberı yok kımsenın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdinc1926

mantıklı ve seviyeli bir insan böyle birşey yapar mı? yapmaz. ne diyoruz klavyesi olan konuşuyor
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Guti ORÇ.

youtube a fazla video yükleyen biri değilim hatta 1-2 tane videom vardır....kendi videonu yoruma kapatarak(böyle bir özellik vardı diye hatırlıyorum) belki bunun önüne geçilebilir..

[KralKartal]

Video yukleyebilirsin fakat YORUMLARA kapali yapiniz, hic birsey olmaz :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

noumAyberk

5-6 tane videom var youtubeda küfür olduğu zaman siliyorum

KeePSaKe

Evet ben 1 tane video yapmıştım oda yorumlara kapalı... Bizim millet küfürü seviyor, ağızlarında ne varsa youtube ye yazıyorlar :)
Since 1903

IL Capitano

su justintv de filan maca bakarken, chatroom var, ben hayatimda duymadigim kufurleri oralarda duydum valla.bu millet olarak cok buyuk ayibimiz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

mdc

Flash destekli video görüntüleyici siteler çıktı arşivcilik sona erdi :D

Ne güzeldi 3 4 sene önce :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

aynen.... olan bize oldu :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Bu klavyelerde ne varsa artık başına geçen aslan kesiliyor, klavye delikanlılarından geçilmiyor internet ortamı...

Gerçek hayatta yapamadıklarını sanal ortamda yaparak orgazm oluyor zavallılar...

Bu tip yarım akıllılara cevap vermemek en doğrusu...