Ana Menü

Güvence istedi!

Başlatan CR7, Eylül 04, 2008, 13:49:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

GÜVENCE İSTEDİ!..

Beşiktaş 'ta Gordon Schildenfeld'in sorunu çözülene kadar yaklaşık 15 gün sözleşme imzalanamayan Antony Seriç teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan güvence istedi.

Trabzonspor maçı sonrası Sağlam'ın yanına giden Seriç '' Problem çözüldü artık sorun yok.Yanlız öğrenmek istediğim bir konu var.Beni oynatacak mısınız yoksa tribünde mi oturacağım .Eğer beni düşünmüyorsanız kendi başımın çaresine bakayım '' dedi.

Sağlam da Seriç'e yanıt olarak '' Hiç merak etme diğer oyuncular gibi sende oynayacaksın.Eğer seni düşünmesek transfer etmezdik.Ben bu uzun lig ve avrupa maratonunda her futbolcumdan yararlanmak istiyorum '' karşılığını verdi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam  gelecek hafta oynanacak Trabzonspor maçında Konyaspor'a çıkardığı onbiri sahaya sürecek.

Kalede Rüştü savunmadada Serdar Kurtuluş,i.toraman,Zapatocny ve Tello'yu oynatacak olan Sağlam'ın orta alanda Serdar Özkan,Cisse ,Uğur,Holosko ve Delgado'ya yer vereceği forvettede Bobo'yu görevlendireceği kaydedildi.

Bu arada yeni transferlerle ilgili konuşan menajer Sinan Engin '' Herkes zapatocny'nin ne kadar iyi futbolcu olduğunu gördü.Sivok da en az onun kadar kaliteli bir futbolcu.Eğer sabır gösterirsek hepsinin takıma katkı sağlayacağına tanıklık ederiz '' dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Mattech

Güvenilecek adam deil bu ama hadi hayırlısı bakalım bindik bi alamete gidiyoruz Kıyamete..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

Nasıl oynayacakki..

Çok zor bence...

Adamı kandırmasalardı keşke :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Yabancı oyunculardan en az 2sinin sakat veya cezalı olması lazım oynaması için...

erdinc1926

ya üzülüyorum ben bu adama
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

IL Capitano

Simdi Sivok giremiyor ilk onbire, bu bence fazla kimse inanmasin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

1 kere bile görmedim oynadigini,cogumuzda görmedik
sportif acidan onun hakkindan yorum yapmak icin cok erken
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Buda başımıza beLa oLucak herhaLde  :-\
Bölünür senin için uykular!

basariisik

oynatmıcaklar bu bellıde sonra buda basımıza bela olmasın dıger oyuncular gıbı...
T9B@$R!

ilhan mansız_melis

acaba kadroya girebilecek mi merak ediyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

hak eden oynar...yani yildiz futbolcu bile olsan
formsuz ve faydali degilsen, yedek kalirsin..

futbolda garanti yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi