Ana Menü

Moda'da dayak yiyen iki cocuk..!

Başlatan AsA, Eylül 03, 2008, 17:54:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

zaten modada hep yapılan birşey bu.Bir yer var adam takar sevgilisini koluna ya da arkadaşlarıyla gider içer yani sırf bu işin yapıldığı bir yer var orda orası galiba olayın geçtiği yer
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

bu ulkede herkes serbesttır kardesım
eger bu ulkede bugun bıra ıcıyolar dıye dayak yıyolarsa onlarda gıderler kapalı ınsanları doverler
ınsanları ıyıce kutuplastırıyor boyle kafalar
bugun ramazanda restorant acanın dukkanını ındırenlerı bılıyorum

ramazan eger karnını doyuramayan ınsanların halını anlamaksa o ınsanların ıctıgını gorurkende oruc tutulur yemek yıyenlere bakarakta oruc tutulur bu kadar basıt

bu yapılan sadece terbıyesızlıktır
dınde zorlama yoktur ama ınsanları ıyıce korkutmaya bu sekıldede dınden sogutmaya baslıyorlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: AsA - Eylül 03, 2008, 21:12:06
Eger adamin idaresi yoksa oruc tutmasin abi.. Oruc niye tutulur Iradeni Allah icin kontrol edebilmen icin.. Ama yasam bicimini oruc tuttugun icin degistireceksen hic bi mantigi kalmaz olayin. Yani oruc tuttuyorum deyip butun iftara kadar yataktan cikmasan uyursan bu iste oruc'un ne hayri kalir.
oruc tutmak zordur,inanci geregi bu zorluguga gögüs germeye calisan bi insanin karsisinda onun iradesini sinamak,onu zayiflatmaya calismak terbiyesizliktir
nasilki namaz kilan bi insani rahatsiz etmek ayipsa,oruc tutan insanida rahatsiz etmek ayiptir
3-5 kisinin yanlisida islama maledilmesin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

AsA

abi sonuc olarak yapilan orda bence yanlis.. Herkesin herkese saygi duydugu bir ortam dilegi ile.

ilhan mansız_melis

ya tabi ki dövülmelerine gerek yoktu ama Ramazan'da da içki mi içilirmiş gerçi kendi seçimleri beni ilgilendirmez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

git evinde iç Alala.. ögrenci evi aklıma geldi şimdi :) neyse evinde iç sonra  orucunu tut..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eRe

izmirde yapsınlar bakalım bunu yapabılırlerse acaba kac bın ınsan dovmek zorunda kalırlar
www.erdemeksi.com

Mattech

Alıntı yapılan: eRe - Eylül 04, 2008, 11:52:00
izmirde yapsınlar bakalım bunu yapabılırlerse acaba kac bın ınsan dovmek zorunda kalırlar

izmirde  dövecekler :S:S:S  her yerde olurda Orada olmas   bizim arkdaşlar her gece :):) beni arıyolar  :):) karşıyakada oturuyorlar :D
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eRe

gecen sene denızlıde fener ınter macı oldugu gun dısardaydım macı ızleyen herkes ıcıyordu
ızmırde ramazanda arasıra gıdıyorum kı bu senede gıtmeyı dusunuyorum sahılde herkes bırasıyla oturuyor
baksınlar bakalım bırını dovmeye kalksınlarda ondan sonra sehrın yarısı napıyor
www.erdemeksi.com

keskinli

benim abim senin abini döver meselesine dönmüs bu is :)
izmirliler gelsinde ankarada icsinler biralarini :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

abi bırak ankarayı erzurumda içsinler sıkıysa... 10 dakika sonra adamları morga kaldırırlar...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

AsA

Utanilcak halimiz ile gurur duyar gibi bi durum olmus burda.. (:

ZeMaHŞeR

iyide abi gelmiş ne diyor.. yok izmir şöle,yok böle...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Delirdik

tamam Murat görür onLar  :muhaha

modada da ;D herkes içerdi ama dayak yemişLer
izmire çok güvenmeyin bence(:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

Alıntı yapılan: MuraT - Eylül 04, 2008, 17:26:36
iyide abi gelmiş ne diyor.. yok izmir şöle,yok böle...

varıpta ne dedım!
yalan bısı mı dedım
agır bı laf mı soledım
gordugumu soluyorum
www.erdemeksi.com