Ana Menü

Kartalcell ve Diğer Cep Operatörü Kampanyaları

Başlatan NoPasaran, Eylül 03, 2008, 11:38:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kartalcell Abonelerine Özel İkinci Atlas Jet Bileti %50 İndirimli!

Kampanya kapsamında indirimli Atlasjet bileti için satışlar 10 Kasım – 31 Aralık 2010 tarihleri arası yapılan satışlar için geçerlidir. Uçuşlar 4 Ocak - 31 Mart 2011 tarihleri arasında uygulanan iç hat ve Kıbrıs seferleri için geçerli olacaktır. Aynı parkur, aynı tarih ve aynı uçuş için ve aynı rezervasyon kaydında 2 uçak bileti alındığı zaman, 2. bilette yetişkin bilet ücreti üzerinden vergi ve harçlar hariç bedelden %50 indirim uygulanacaktır

Acıbadem Hastanesi Ücretsiz Detaylı Check-Up

KARTALCELL KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR...

KARTALCELL ABONELERİNE ÖZEL FIRSAT!

Kasım ayında, 10 Faturalı Kartalcell'li Acıbadem hastanelerinde detaylı check-up fırsatı kazanacak. Kazananlar 1 Aralık'ta ilan edilecektir. Kazanan KARTALCELL aboneleri, hediye check-up larını futbolcularımızın ellerinden bizzat kendileri alacaklardır.

Kazanılan detaylı check-up hediyesi 30 Kasım 2011 tarihine kadar kullanılabilir.

Anadolu Ulaşım'dan gidiş bileti alan Kartalcell abonelerine dönüş bileti bedava!

Gidiş bileti alana dönüş bileti bedava.

Yemek Sepeti'nden 250 Dakika Hediye

Her 5. siparişe 250 dakika hediye

Yemeksepeti.com Kampus'ten en az 10 TL değerinde 5 adet sipariş verin, Kartalcell'den haftalık 250 dk konuşma kazanın.

Pizza Hut'tan Kartalcell'lilere özel indirimli menü!

Kartalcell menüsü:
1 menü 6,50TL (1 adet küçük boy pizza+içecek)
2 menü 12 TL (2 adet küçük boy pizza+içecek)

Kampanyadan faydalanmak için PIZZA HUT yazıp 5060'a SMS göndererek ŞİFREnizi alabilirsiniz.

Kampanya 10 Kasım-31 Aralık 2010 tarihleri arasında yalnızca restoran servisinde, klasik pizza çeşitleri için geçerlidir. Spesiyal pizza çeşitlerinde geçerli değildir. Kampanyaya katılım sınırı bulunmamaktadır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilecektir.

Yurtiçi Kargo'dan Büyük Fırsat

Tüm Faturalı ve Faturasız KARTALCELL'liler Yurtiçi Kargo'dan gerçekleştirecekleri her gönderimde anında %25 indirim kazanıyor!
Kampanyaya dahil olmak için; KARGO yazın 1903'e SMS gönderin, gelen şifre ile KARTALCELL avantajlarından faydalanın.

KFC'den Özel İndirimli Menü!

Kartalcell menüsü:

Fillet/Zinger Burger
6'lı Hot Shots
Normal boy patates
Normal boy Coca-Cola
SADECE 9,50 TL

Kampanya10 Kasım-31 Aralık 2010 tarihleri arasında yalnızca restoran servisinde geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım sınırı bulunmamaktadır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilecektir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 14, 2010, 01:25:31
http://www.facebook.com/video/video.php?v=144247782288996

Numara Taşımanın en acımasız reklamı yapılmış  :D

Yakında davalık olur bunlar  :muha

Bu reklam RÖK (Reklam Öz Denetim Kurulu) tarafından yayından kaldırıldı..

Cumartesi gününe kadar Bu reklamın Tvde gösterimi devam edecek daha sonra yayınlanmayacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Avea'dan Uykusuz Geceler ve Gece Paketi..

Uykusuz Geceler:

Ayda 50 tl yüklerseniz bundan böyle AKŞAM 9 - SABAH 9 ,  Avea İçi 2000 dk Bedava görüşme Kazanacaksınız..

Gece Paketi:

Ben 50 tl yükleyemem diyenlerede Ayda 9 TL ye Akşam 9 - Sabah 9 Avea içi 2000 Dk Bedava

GECE yazıp 2101'e gönderebilirsiniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Vodafone'un gençler için oluşturduğu ilk faturalı tarifesi Genç Avantaj karşınızda!
Ayda 25 TL'ye her yöne 300 dk ve pazardaki en büyük her yöne SMS promosyonu olan her yöne 5000 SMS'i içeriyor...

gençlerin cepten ücretsiz Facebook ve Twitter'a bağlanmalarını sağlayacak 25 yaş ve altı ve öğrenci olan aboneler faydalanabilecek.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 30, 2010, 23:35:20
Vodafone'un gençler için oluşturduğu ilk faturalı tarifesi Genç Avantaj karşınızda!
Ayda 25 TL'ye her yöne 300 dk ve pazardaki en büyük her yöne SMS promosyonu olan her yöne 5000 SMS'i içeriyor...

gençlerin cepten ücretsiz Facebook ve Twitter'a bağlanmalarını sağlayacak 25 yaş ve altı ve öğrenci olan aboneler faydalanabilecek.

güzelmiş buna mı geçsem napsam :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Şu an piyasadaki en uygun Faturalı Tarifelerden birisi oldu sanırım Kübra :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 01, 2010, 17:27:16
Şu an piyasadaki en uygun Faturalı Tarifelerden birisi oldu sanırım Kübra :D

bende öyle düşünüyorum şuan hatta faturasızlardan da iyi yani şöyle bi bakınca gayet mantıklı :)

www.bbskd.org

NoPasaran

faturasizları zaten saymıyorum.çünkü faturasiz demek kazık demek, belli etmeden geçirme demek. Faturalı türkcell genç tarife de uygun buda çok uygun.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 01, 2010, 17:41:44
faturasizları zaten saymıyorum.çünkü faturasiz demek kazık demek, belli etmeden geçirme demek.
:D

www.bbskd.org

Cem Goren

faturasizları zaten saymıyorum.çünkü faturasiz demek kazık demek, belli etmeden geçirme demek.
adam harbiden haklı ama.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Yaramızı deşme ama abi.
Bazen gerçekleri söylememek gerek.(Gerçekler acı deme biliyorum gerçekler acı yukarda söylediğindende belli oluyor zaten)  :lol
Bölünür senin için uykular!

CR7

avealılar Anadolu seyahat'le dönüş biletini bedavaya getiriyor.

site: www.anadolu.com.tr

ben az önce aldım ;D 30 tl'ye Neoplan'la gidiş dönüş. miss ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bi önceki sayfada yazmıştım :D Epey indirim var :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Kartalcell 15'lik Tarife !

Aylık 15 TL'ye;

- Tarife içi bedava
- 150dk heryöne
- heryöne 150 sms

*Müthiş bir Sevgili Tarifesi !

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

1 - 15 TL lik Tarife

:ok

Sadece 15 TL'ye her yöne 150 dakika ve her yöne 150 SMS.
Üstelik hangi takımdan olursa olsun bu tarifeye gelen herkesle konuşmak bedava!

2 - 39 luk Tarife

Şimdi Avea'ya gelenler 39'luk tarife ile ayda 39TL karşılığında her yöne tam 600 dk, üstelik tüm Avealılarla da bedava konuşuyorlar! Siz de hemen bir Avea bayisine gidip, numaranızı Avea'ya taşıyın; az ödeyerek çok konuşmanın keyfini çıkarın. Konuşmak için yüksek faturalar ödemeyi bırakın, konuştukça soyunmayın!

+5 TL ye SABİT HATLAR İÇİN +100 DK ALABİLİRSİNİZ !

3- 59 luk Tarife

Şimdi Avea'ya gelenler 59'luk tarife ile ayda 59TL karşılığında her yöne tam 1200 dk, üstelik tüm Avealılarla da bedava konuşuyorlar! Siz de hemen bir Avea bayisine gidip, numaranızı Avea'ya taşıyın; konuşmak için yüksek faturalar ödemeyi bırakın. Bu tarifeyle çok ödemeden rahat rahat konuşacaksınız!

+5 tl ye SABİT HATLAR İÇİN 1000 DK alabilirsiniz..

4- Yeni Yıl Tarifesi

Siz de şimdi Avea'lı olun, her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS'e sadece 25 TL ödeyin. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!

6 ay sonra bu tarife 35 TL oluyor..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net