Ana Menü

Beşiktaş Yönetimin'den Fair Play Filimi

Başlatan saldır beşiktaş, Ağustos 31, 2008, 10:49:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Sarsmaz, Turkcell Süper Lig'deki Antalyaspor maçında yaşanan olaylar sonrası, fair-play ruhunu anlatan bir tanıtım filmi hazırladıklarını söyledi.

Nedim Sarsmaz, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, başkan Yıldırım Demirören'in, kendilerinden fair-play konulu bazı çalışmalar yapmalarını istediğini belirterek, ''Antalya'da hem kendisine, hem taraftarımıza yönelik istenmeyen olaylar gerçekleşince, biz de yeni bir çalışma başlatma ihtiyacı hissettik. Fair-play ruhunu anlatan bir tanıtım filmi hazırladık. Bu statlarda yayınlanmak için hazırlandı'' dedi.

Sportmenliğin bütün negatif duyguları yok eden bir olgu olduğunu ifade eden Sarsmaz, şunları söyledi:

''Tanıtım filmi görsel uyarı şeklinde. Bunu yazılı olarak da deklare edeceğiz. Taraftarımızla da bütünleşip, fair-play konusundaki kararlılığımızı daha güçlü bir şekilde duyuracağız. Futbol ile şiddet bağdaşmıyor. Hazırladığımız filmde futbolun bütün unsurlarına; medyaya, antrenöre, idarecilere, taraftara, siyasetçileri sesleniyoruz. Bütün bu unsurlar üzerlerine düşeni yerine getirirse, futbolda şiddetin yavaş yavaş ortadan kalkacağına inanıyoruz.''

-''UEFA KUPASI'NDA HEDEF BÜYÜK''-

Nedim Sarsmaz, bu sezon mücadele ettikleri UEFA Kupası'nda hedeflerinin büyük olduğunu söyleyerek, ''UEFA Kupası finalinin İstanbul'da yapılacak olması, isteğimizi biraz daha artırıyor. Futbolcularımız çok arzulu. Biz böyle istekli oynadığımız zaman, bütün rakiplerimizle başa çıkabiliriz. Büyük veya küçük bütün rakiplerimize saygı duyuyor ve onları ciddiye alıyoruz. Gerçek performansımızı sahaya yansıtırsak, her rakibi yenebiliriz'' şeklinde konuştu.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Adriano

BJK TV'de izledim bunu. Tam bi amatör işi olmuş. Verilen mesaj güzel fakat biraz daha uğraşılsaydı keşke.
Uyduruk bi slayt gösterisi olmuş.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..