Ana Menü

Bir asker 2 arkadaşını şehit etti

Başlatan CR7, Ağustos 30, 2008, 22:47:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bir asker 2 arkadaşını şehit etti                       
30 Ağustos 2008 21:25

Şırnak'ın Silopi ilçesinde Hisar Taburu'nda cinnet geçiren bir asker, nöbet tutan 2 asker arkadaşına ateş açtı. İki asker de kurtarılamadı.
Edinilen bilgiye göre, Silopi İlçesindeki Hisar Taburu'nda cinnet geçirdiği belirtilen er Hacı Demir, nöbet tutan Jandarma Çavuş Zekeriya Demirkaya ile Jandarma er Erhan Boz'a ateş ederek öldürdü.
Zekeriya Demirkaya'nın cenazesinin memleketi Sivas'a, Erhan Boz'un ise Zonguldak'a gönderileceği bildirildi. AA
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Hey Allahımya.. Terör yetmiyordu birde bu çıktı... Cinnet geçirmiş iki arkadaşını öldürmüş...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

sercAn1903

nasıl bir cinnet geçirmi o asker öyle be? 
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ZeMaHŞeR

Doğu'da görev yapıyor...

Hem bakalım başka ne derdi vardı...

Ben askerdeykende Bir asker kendini asmıştı ağaca...

NoPasaran

askerde şken bundan bende korkardım

benim arkadaşımda nöbet tutanm arkadaşının düdüğü üzerrine ynaına giderken düdük çalan o an kafayı sıyırmış ve kurma kolunu çekmeye çalışuyor ve bizimkine ateş etmeye çalışıyormuş..

bizimki koşarak yanına yakalşıyor ve dipcikle vurunca kendine geliyor çocuk..

psikolojisini yiyiorlar adamın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdinc1926

abiler anlatıyor doğuda askerlik yapıyormuş bir arkadaşı yine cinnet geçirmiş otomatik tüfeği dikmiş boğazını ucuna vermiş allah'tan görmüşler bu arada da ne hikmetse silah tutukluk yapmış
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ZeMaHŞeR

Askerde bu tür olaylar çok oluyor... Özellikle Doğu'da vatani görevini yapanlarda...

carlito1903

Neden yaptığını öğrenmek lazım daha sağlıklı yorum yapmak için...

ZeMaHŞeR

Yani... Vardır bir nedeni... Bizim kışladaki çocuk sorunlu biriydi... Baba yok,anne hasta, çocuk cinlerle konuşuyorum die kafa yemiş.. sonra astı kendini.. Hala aklıma geldikçe kötü oluyorum :(

Guti ORÇ.

Hayda işe bak...kimbilir ne derdi vardı da cinnet geçirecek kadar kötü..

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

askerlik'te oluyor böyle olaylar babam anlatıyodu gece nöbet tutarken bir asker kendi gölgesinden korkup ayağına sıkmış üzerindeki baskıdan bulanıp sinir krizi geçirmiş olabilir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

Bana amcamın arkadası anlatmıştı bi tane bilgisayar mühendisi dağıtımda komutanı benim yanımda kal yazıcım ol demiş o da yok benim annem beni komanda doğurdu deyip Bingöl'ün Genç ilçesine gitmiş 3 ay sonra ayağına sıkmış...

Cem Goren

diyecek bişey bulamıyorum ama vardır bi nedeni (gerçi asker vurmanın ne gibi bi bahanesi olabilir ama...)
altın kapılarımız kan oldu tayfun