Ana Menü

Cisse: Biz çok iyi takımız

Başlatan Simurg, Ağustos 29, 2008, 18:24:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın Fransız futbolcusu Cisse Siroki maçı sonrası şunları söyledi:

"İlk maçtı İnönü'deki ve bunda başarı olduk. Daha da fazla atabildir, 4-0'dan farklı bir skor da olabilirdi. Bu da iyi bir skor. Hem Uğur iyi oynadı, hem takım olarak çok iyi oynadık. Uğur'la birlikte böyle daha fazla pozisyon yaratabiliyoruz. Daha iyi oynuyoruz"

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Non Mollare Mai

edit

Kralkartal21

Evet birazda sen iyi oynayabilsen ve defansa biraz daha yardımcı olabilsen bizde kriz geçirmeden maç izlemeye başlarız.. ;)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

levent1903

daha yolun basindayiz,
sen ve bazi diger futbolcular  biraz yükseltseniz performansinizi, daha iyi oluruz...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

cinc

senin daha agresf oynaman lazım cisse..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

Mattech

Evet iyi Takımız Ama takımda bir eskiklik var.. Gordan Miline zamanında  Agırlık çalışması yapılırmış ve o yıllar altın yıllar olarak BJK tarihine geçti.. BAkıyorumda bu takımda Bobo Zapo Hariç digerlerin ikili mücadelelrde Zayıf KAldıyorlar... AVrupadaki takımları Cogu agırlık çalışması yapıyor.. NTV belgesel orak yayınlandı CAMPELL Ve ferdinand DUrmadan Agırlık çalışıyor Bu admalar savumnada bu kadar saglam Duruyorlar..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

kutu

Cisse: Kalitesini Tam Olarak Ortaya Koyabilirse Türkiyenin ki En İyi Ön Liberosu Olabilir.Çabukluğu Ve Riske Girmeden Oynaması En Beğendim Tarafı.
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

carlito1903

Senin yerine daha iyi bi ön libero alsak daha iyi bi takım olacağız...

ilhan mansız_melis

niye öyle diyorsunuz ya bence Cisse çok iyi bir ön libero sadece biraz agresif olması lazım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.