Ana Menü

Holoskoyu günden güne kayip ediyoruz

Başlatan djinonu, Ağustos 28, 2008, 23:04:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bobo kesilmez o bu takımın gerçek forvetidir bu boyle biline ama
holoskoda sağ tarafta kaldıkça etkisizleşiyor ve gitgide küsüyor
sağlam inadından vazgecip bi maç çift forvet oynasa göreceğiz neyin ne old. ama
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Alıntı yapılan: cem_goren - Ağustos 29, 2008, 17:11:23
bobo kesilmez o bu takımın gerçek forvetidir bu boyle biline ama
holoskoda sağ tarafta kaldıkça etkisizleşiyor ve gitgide küsüyor
sağlam inadından vazgecip bi maç çift forvet oynasa göreceğiz neyin ne old. ama

bende tam aynisini demekteyim arkadas adam küsüyor ve gecen sene belkide besiktasi kurtaran adami kaybediyoruz
ilk maclar diyen bir arkadas vardi...
bu ilk maclar gitgide cogaliyor azalmiyor... yani duruma hemen el koyulmasi lagzim

saldır beşiktaş

holosko'yu sağ kanatta oynatıkça yıpratıyor sayın hocamız halbuki inat etmeyip bobo'nun yanına çekse geçen seneki gibi çok faydalı olucak elinde serdar.ö,ekrem,d gibi kanat adamları varken bu macera niye ertuğrul hoca bu
inatçılığından vazgeçip holosko'yu ileri uca çekmesi lazım aksi halde holosko'yu kaybederiz...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 30, 2008, 16:46:18
holosko'yu sağ kanatta oynatıkça yıpratıyor sayın hocamız halbuki inat etmeyip bobo'nun yanına çekse geçen seneki çok faydalı olucak elinde serdar.ö,ekrem,d gibi kanat adamları varken bu macera niye ertuğrul hoca bu
inatçılığından vazgeçip holosko'yu ileri uca çekmesi lazım aksi halde holosko'yu kaybederiz...

az kaldı böyle giderse kaybedeceğiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdinc1926

holosko'nun yeri orası değil ki hala anlayamadı mı madem forvettekileri kesmek istemiyorsun yedekte beklet yıpratmanın bir anlamı yok
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kutu

Holoskoyu Kullanabilse Çok İşimize Yarayacak,Ama Kullanmak İstemiyor.
Sağ Açıkta Oynatıcağına,Hiç Oynatma.
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

djinonu

aldirdi yine  bu sefer i$ yapani aldirdi
ama simdi kendisi ezip büzüyor yani kaybetmeye basliyor

gordon higuain tmm onlarda harbiden is yoktu ama bu adamin futbolu ortada ve gün gittikce kaybediliyor

insallah biz yaniliyoruzdur

djinonu

BerkAy1903

Her futbolcuda böyle form düşüşleri olur..

Abartmamak Lazım.
19o3

erdinc1926

bu gol onun için moral olur inşallah
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

yenerr17

evet onun için moral olmuştur inş. gerçek geçen seneki futbolunu ortaya koyarsa hücum gücümüz 2 kat artar..

djinonu

kutu

Golü Attıktan Sonra Kapalıya Gelmesi Beni Çok Mutlu Etti.
Kapalıdan Gözüken O Hırsı Gerçekten Görülmeye Değerdi.
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

cinc

ya holosko da benim gibi hoca beni istemediğim bi yere oturtursa ben hayatta ders dinlemem :D oda benden en yüksek verimi almak istiyosanız forvet oynatın dedi ama  ertugrul hoca da inadına sag çizgiye hapsediyo inadından wazgeçmeli yoksa sonuc hiç de iyi olmayabilir!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

carlito1903

Ertuğrul hoca sağ çizgiden sakın bi yere ayrılma demiyordur sonuçta adama, atağın yönüne göre forvete de geçiyor Holosko...

Zaten oynadığı mevki için tam olarak sağ kanat diyemeyiz, kimseyi kaybettiğimiz yok...