Ana Menü

NATO 10 Gemi Daha Yolluyor

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 27, 2008, 10:59:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

valla durum sandığımız kadar ciddileşirse göreceğiz ne tarafta bulunacağız.Mantıklı adımlar atalımda ilerde cefasını çekmeyelim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Adriano

ABD'nin dostu falan yok. Sadece çıkarlarına göre davranıyor. Olası bi savaşta ABD çok zarar görecektir, Asya ittifakıyla zıtlaşırsa.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Batuhan

aman yine yenik tarafta olmayalım da
toprak genişlemese de olur,ama dünyada söz sahibi olmak için girmek şart.
ama sonlarda.
tarih kitaplarında kahraman türkler,savaşın gidişini değiştirdi diye yazmalı,savaşa yanında girdiğimiz taraf bize dua etmeli.
o zaman kazanırız saygıyı.
Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

savasla gelecek saygi istemiyorum ben
kimsenin yaninda olmamiza gerek yok,kendi cikarlarimiz ne gerektiriyorsa onu yapmaliyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

belliki rusyayla amerika ile ilerleyen günlerde baya gerginlik yaşıycak olsı bir savaş durumunda bile 2.ci dünya savaşında olduğu gibi tarafsız bir şekilde savaşa girmeyerek olayları uzaktan izlememiz lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

gürol

ahmet abi gürcistana o cesareti veren usa.
değilse aklı başında bi insan bunu yapmaz.

adriano ya katılıyorum usa nın bitişi olur eğer 3. dünya savaşı çıkarsa.

pençe sana da hiç katılmıyorum savaş her zaman için son plan da olmalı.saygı kazanmanın çok yolu var.asla savaş değil.eğer savaş saygı kazandıracak olsaydı dünyanın 4 te 3 ü usa karşıtı olmazdı...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/