Ana Menü

Seref Stadında Basına Karşı Taraftar Köşesi

Başlatan sedokajmeran, Ocak 13, 2007, 15:20:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Sevgili arkadaslar malumunuz basın aleyhimize sürekli haber yapmakta.. Her gün köşe yazarları popüler olma sevdası ile kalemlerini silah niyetine üzerimizde dogrultmakta... Benim aklıma bir fikir geldi destek bekledigim.. Stadımızda sabit bir yer belirleyerek orayıda bizim kösemiz yapalım.. O köşede bizim köşemiz olsun ve her hafta basına karşı yalan haberlerine karşı taraftarın sesini duyuralım. Yine bir ilki yaparak stadında köşesi olan medya ile savaşan bir taraftar olalım. Yeterince bestemiz var ama bize kulak asmayanların gözlerinin de kör olacagını sanmıyorum. Bir ilki gerceklestirelim herkesin merakla bekledigi bir köse yapalım.. Her mac o köşede birilerine mesajımızı iletiriz. Klasiklestirirsek herkesin gözü orada olacaktır. Saygılarımla...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

ugur24

sedokajmeran

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 13, 2007, 15:23:35
neden şeref stadı ki ?

su an bi kampanya var haberin yog sanırım inönü stadının adını şeref bey stadı yapmak icin... şeref bey futbol subemizin kurucusu bir askerdi... cok emegi oldu savas yıllarında kapatılan klubu tekrar faaliyete soktu.

ugur24

hayır biliyorum tabi de o konu bi ara gündeme geldi fakat ilgi görmeyince kapandı..

Hasta_BJK´li_01

neden olmasin ki?              ismini   sükrü saracoglu veya ali samiyen degil ya !!!!!!!!!!!!

sedokajmeran

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 13, 2007, 15:28:34
hayır biliyorum tabi de o konu bi ara gündeme geldi fakat ilgi görmeyince kapandı..
forzada devam ediyor

neyse konuyu saptırmayalım konu taraftarında köse yazısı yazması stadda

melankolizm

Şeref'iyle oynayanların stadı ŞEREF BEY STADI!