Ana Menü

Sağlam Taktik Değiştiriyor

Başlatan CR7, Ağustos 25, 2008, 13:01:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş 2-0 geriye düştüğü Antalyaspor maçını, son 15 dakikada attığı 3 golle lehine çevirerek büyük bir başarıya imza attı ama Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam hem sistemi değiştirmeye karar verdi hem de ortaya koyduğu kötü futbol nedeniyle Holosko'yu fena halde azarladı.

HAVAALANINDA ÜÇLÜ ZİRVE!..

Dünkü karşılaşma sonrası Antalya Havaalanı'nda yaklaşık 2.5 saat sakat olan Nobre'nin hastaneden gelmesini bekleyen Beşiktaş kafilesi Antalyaspor maçını masaya yatırdı.

Kendi aralarında konuşan Ertuğrul Sağlam, Menajer Sinan Engin ve Antrenör Mutlu Topçu "Nobre ve Serdar Özkan'ın oyuna girmesinden sonra sistemi değiştirip çift forvetle oynadık. Rakip bu dakikadan sonra nefes bile alamadı. Bundan sonra 4-2-3-1 sistemi yerine 4-3-1-2 sistemini tercih etmeliyiz. Daha çok pozisyon buluyoruz" diye konuştular.

HOLOSKO'YA UYARI!..

Bu konuşma sonrası Holosko'nun yanına giden Ertuğrul Sağlam, "Çok etkisizdin, yüreyecek halin bile yoktu. Ne rakibi zorlayabildin ne de girdiğin 3 gol pozisyonunu değerlendirebildin. Acilen toparlanmalısın" dedi.

Holosko'nun Sağlam'a yanıt olarak, "Kabul ediyorum çok kötü oynadım. Sizden özür diliyorum. Hem sıcak beni çok etkiledi hem de milli takımdan yorgun döndüm. Bu sebeple istediğim gibi oyanayamadım" karşılığını verdi.

NOBRE VE SERDAR ÖZKAN'A ÖVGÜ!..

Uçakta da Nobre ve Serdar Özkan'ı tebrik eden Sağlam "İkinci devre tüm takım çok iyi oynadı.Ancak ikiniz için ayrı bir paragraf açmak gerek. Rakibi gerçekten inanılmaz yordunuz. Bütün ataklarımızı başlatan ikiliydiniz" dedi

Bu arada dünkü karşılaşmada sağ ayak tarak kemiğine darbe alan Nobre'nin MR'ı çekildi. Golcü futbolcunun MR neticesi bu akşam belli olacak.

MARATON.COM.TR ÖZEL
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

hocam ara sira bak su besiktas forumlarina
bakmis olsaydin coktandir cift forvet oynanmasi gerektigini anlardin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Nobre sakatlandığına göre

bobo-holosko ikilisini umarım çift forvet oynatıp serdar özkanıda sağ kantta oynatırsın inşallah.

BOBO            Holosko

Delgado

Tello                                              Serdar özkan

Uğur İnceman

İ.Üzülmez        zapo       sivok       serdar k. (yada Ali T.)

rüştü

umarım bu kadroyla çıkarız sahaya
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Mattech

yaw ben Anlamıyorum sadece bizsim ülkemizde ve Futbolda başarısı olmayan ülkelerde bu anlayışl var çift forvet tek forvet 5 Forvet  Manchester Arsenal  Chalsea .. adamlar  FOrvetsiz cıkıyor neredeyse  Ama bu tartışma bizim ülkemizde var
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

CR7

Alıntı yapılan: Mattech - Ağustos 25, 2008, 13:45:34
yaw ben Anlamıyorum sadece bizsim ülkemizde ve Futbolda başarısı olmayan ülkelerde bu anlayışl var çift forvet tek forvet 5 Forvet  Manchester Arsenal  Chalsea .. adamlar  FOrvetsiz cıkıyor neredeyse  Ama bu tartışma bizim ülkemizde var

forvetsiz mi çıkıyorlar

arsenal----->adebayor
chelsea----->drogba
man utd----->rooney
real madrid----->nistelrooy
valencia------->morientes-zigic
barcelona----->eto'o-henry
liverpool------>fernando torres
bayern------>klose-luca toni

bunlar forvet değil mi?

benim bildiğim sadece roma forvetsiz oynuyordu.başka bir takım hatırlamıyorum.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Mattech

haklısın Forvet ama  oynadıkları maçların Cogunda ya sag ya sol acıkta Oluyorlar Ve  oynadıkları Futbolda Orta Sahada  en az 5 kişiler   sadede göstermelik olarak ilerde Duruyorlar  Adıda Forwet oluyor drogba panatinaikos dayken ort sahanın sag kanadın önünde oynuyordu senin verdigin örnekte sadece  valancia örnegi var tek zigiç oynuyo oda sadece  Hava toplarına vumra bilmek için
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

çok şükür ya Holosko asıl yerine geçsin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

İsterse 10 forvetle çıksın bu hoca hiç bişey yapamaz.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ertuğrul sağlama nedense guvenmek gelmiyor içimden ama ilk defa takdir ettim çift forvet çıkmalı bencede tek forvet olmuyor gördük
nobrenin sakatlanmasından dolayı buyuk iht brjeg maçında forvet oynayacak belki kendinin affettri
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

hocam bazı şeyleri gördüğünü ümit ediyoruz
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

çarşı antalya

inşallah bembeyaz bir sezon geçiririz .
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

djinonu

bu takimdan köy olmus ama kasaba olamaz bu hocayla bu yönetimle o-la-maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz!

BlackHawk35

Delikanli Adam renksiz takim tutar

tcenk

Bu takım çok kaliteli. Bir teknik direktör ne isterse fazlası bu takımda var ama asıl sıkıntı şunda
takımın Teknik Direktörü yok. Ertuğrul Sağlam Teknik Direktör felan değil torpille orayı parsellemiş biri.
Ne takımdan ne teknikten nede başka bir şeyden anladığı var. Elinde türkiye liglerinin en iyi forvetleri var
hatta bir tanede yıldız adayı var 4 forvet ama adam tutturdu ben tek forvetle oynayacağım diye
Delgadoyu oynattığı yere bakın Holosko nerede oynıyor bir bakın Serdar Özkan nerede oynuyor bir bakın
Tello nerede oynuyor bir bakın sonra ben teknik direktörüm demekle bu işler olmuyor.Şu an Beşiktaşın
en zayıf halkası Ertuğrul yani Gökhan Zanla bu işin gitmeyeceğini çocuklar biliyor Sağlam bilmiyor.
Tandoğan bu takımın yedeğidir.Sagbek Kurtuluş önünde Serdar Özkan Oynar sol bek Emre Toroman veya mecburiyetten üzülmez oynar önlerinde tello veya aydın oyanr.Yani Holoskodan vazgeçemiyor ama öyle ters bir iş yapıyorki Holosko ve Serdar Özkanı aynı anda bitiriyor böyle teknik direktörlük olur mu?
Çok yerinde değişiklikler yapmış hadi canım sende kendi hatalarını düzeltiyor ne yapacak yani

Bence çok beklemeden hemen acilen bir Teknik adam bulunmalı ya değilse bu senede bağıra bağıra gidecek.
1903

erdinc1926

kadromuz çok geniş çift forvet oynayalım bu sene şampiyon olalım imkansız değil sadece çok çalışıcaz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R