Ana Menü

Eurovision'a kim gidecek?

Başlatan CR7, Ağustos 25, 2008, 12:33:08

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

şarkı olarak ekinler grup olarak çarşı

Mattech

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 25, 2008, 17:41:56
şarkı olarak ekinler grup olarak çarşı

eheuheuehuueh :D:D:D Tamam aip ediyon ama 32 kişiyi oraya nası sıdırcaz abi
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eyup1903

Mattech

:) ozman camp Nou da yapsınlar iyi olur ozman geniş geniiş  :)
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Kralkartal21

TRT'nin Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye adına yarışması için ''Hepsi grubu ve Gökhan Özen'e teklif götürmediği'' bildirildi.
TRT'den yapılan yazılı açıklamada, TRT'nin, 18-19 Mayıs 2009 tarihlerinde Rusya'da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması için sanatçı tespiti konusunda titiz çalışmalar yaptığı belirtildi.
Geniş bir sanatçı listesinin oluşturulduğu, bu listeyi inceleyen uzmanların da çalışmalarını sürdürdüğü ifade edilen açıklamada, ''Bugüne kadar 2009 Eurovision Şarkı Yarışması için hiçbir sanatçıya teklif götürmeyen TRT, Hepsi grubu ve Gökhan Özen'e herhangi bir teklif götürmemiştir''denildi.

AA
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

hAlil21

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Spy radamantis

dolapdere big gang neden gitmiyor anlamıyorum hem inglizce şarkı seslendiryorlar hemde türk esturmanlarını Çalıyorlar...
gökhan özen hepsi gökhan özeni genellikle daha dogrusu dinleyicisinin tamamı kız bence aranızda gökhan özen dinlen varmı  acaba hepsi gurubu 14 16 yaş hitab ediyo :hayde
BaBalaR CorTLaMaZ

Guti ORÇ.

Ceza gitsin hem MTV den ödül de aldı Avrupada tanınan bir isim bence ceza gitsin..

gürol

ben hep düş sokağı sakinlerinin birleşip gitmelerinden yanaydım ve hala onu savunuyorum.her türlü çalgıyı da çalabiliyorlar.müthiş bir show yaparlar orda...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Dolapdere Big Gang giderse iyi sonuç alırız almasına ama almasak bile en azından kendi müziğimizi göstermiş olurduk...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

neden böyle oragnizasyanlorda her zaman popüler müzik tercih edilirki Zülfü Livaneli katılsa başarılı bir sonuç alacağına eminim :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 27, 2008, 14:10:11
Hadise dağıtır oraLarı.
bence de hem tanınıyor hem de İng. süper
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.