Ana Menü

Başkan Demirören'den iddialı açıklamalar

Başlatan Simurg, Ağustos 24, 2008, 17:02:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Başkan Demirören'den iddialı açıklamalar
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören 2008-2009 sezonunda futbolseverlerin bambaşka bir Beşiktaş izleyeceklerini söyledi.

Rakiplerimiz bizden korksun

Bu sezon geçen sezonki kadroyu bozmadan nokta transferler yaptıklarını belirten başakan Yıldırım Demirören, "Bu sezon bambaşka bir sezon yaşayacağımıza inanıyorum. İyi transferlrla kadrumuzu güçlendirdik. Hedefimiz hem Avrupa'da hem Türkiye'de kalıcı başarılara imza atmak" diye konuştu.

Demirören şöyle devam etti:
"Antalyaspor maçıyla yepyeni bir başlangıç yapıyoruz. Antalya'da taraftarlarımızı bizleri yalnız bırakmadı. Derneklerimiz de güçbirliği yaparak maç akın ettiler. Zaten birlik ve beraberliği sağlayadığımızda Beşiktaş'ın karşısında kimse duramaz. Teknik kadromuza güveniyoruz. Her şey istediğimiz gibi olmacak, buna inanıyoruz"

Sabırlı olmalıyız

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yanısıra Trabzonspor'un da çok iyi kadro kurduğunu vurgulayan Başkan Demrören, "Beşiktaş'ta artık kenetlenme dönemi. Biz yönetim kurulu olarak herkese kapımızı açtık. Camiamızın tüm fertleri olarak omuz omuza vermeliyiz. Sabırla genç ve yetenekli kadrumuzu desteklemeliyiz. Bu sezon hepimiz el ele verip Beşiktaş'ı layık olduğu yere getirmeliyiz" ifadesini kullandı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

her sezon basi kurulan klasik cümleler
bakacagiz neler olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

artık bu adamın yazılarını okumuyorum bile hep aynı şeyler
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

adamın kelime hazinesi sadece bu cümlelerden oluşuyor

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Kralkartal21

Rakiplerimiz bizden çok korkuyor..Tırsıyorlar hatta..

Tövbe tövbee..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

''Sabırlı olmalıyız''

Bu lafı sen söyleme sayın Demirören !!

canavar_bjk

arkadaşlar bu sene birlik beraberlik olmalı yönetimiydi taraftarıydı futbolcusuydu bu sene birlik ve beraberik olsun hele bi şampiyon olalım hesap günü nasıl olsa gelecek
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan