Ana Menü

İnönü Stadı'na Çürük Raporu

Başlatan NoPasaran, Ağustos 24, 2008, 15:56:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İnönü çürük çıktı!

Yapılan müthiş projeye rağmen Anıtlar Kurulu'ndan onay alamayan Beşiktaşımızın maçlarını oynadığı İnönü Stadı'na çürük raporu verildi. İstanbul Teknik  Üniversitesi tarafından ayrıntılı bir şekilde hazırlanan raporda, inşaatın 2. Dünya Savaşı'nın hemen bitiminde birçok yokluk ve zor şartlarda yapıldığı için, kullanılan malzemenin artık yükü taşıyamayacağı belirtildi. Stadın temellerinin bu nedenle korozyona uğradığı, direncini kaybettiği, duvarlar ve çatı arasındaki çatlakların her geçen gün daha da açıldığı ifade edildi. Duvarlarda kaymaların tespit edildiğinin altı çizilerek, "Bu alanda spor veya başka halka açık etkinliklerin yapılması son derece sakıncalıdır" denildi. Kulübe bildirilen raporun resmi kurumlara da gönderileceği bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

edit    o mabed çürük olsada bizim

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

yikilip yeniden yapilmasi gerekiyor bu rapora göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

naanreelburn

yıkılıp yeniden yapılması gerekıor mantığıyla üniversite raporu alıp anıtlar kurulunun karşısına çıkacaklar ama anıtlar da sana nah dicek o raporla anca tadilat izni alırsın yanlış metot izlıolar çok yanlış

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: keskinli - Ağustos 24, 2008, 17:55:27
yikilip yeniden yapilmasi gerekiyor bu rapora göre
ya yıkılsın ama yine aynı yapıda kalsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

zahmet olacak ama anıtlar kurlu yıkılır raporunu mecbur verecek artık

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Yeni stad projesine karşı çıkanlar iyi okusunlar bu raporları...

Allah korusun bigün o stadda bir kısım yer yıkılsa ve taraftarlardan ölenler yaralananlar olsa bunun hesabını kim verecek ?

NoPasaran

Birileri verir diyecem ama tartışmaktan bıktım

Anladın sen :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Ben artık duygusal davranmaktan vazgeçiyorum.
Forza Modern Stad ! (:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

yorumbjk

bize sesin ambiyans oluşturacağı tümleşik türibün ortamı olan ama çarşının ayrı bir bölmede olduğu bir stat lazım.

salvador

millet çürüğü yanlış anlıyor çürük diye stad yıkılıp yapılması lazım buda yeni mabet için gerekli iznin alındığına kanıttır
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Guti ORÇ.

erdibatmaz

bende  tartışma başladığından beri yeni stad yapılmasını umuyordum sonra tartışmalar oldu falan fikrimden vazgeçmek üzereyim.Ortada semtin ne olacağı taraftarın o stada maddi imkansızlıklardan dolayı girip giremeyeceği soruları var.Ama bir yandan o stad yıkılacak elbet bir gün.Boru değil 2. dünya savaşından sonra yapılmış.Felakete yol açmadan yenilenmeli ama...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P