Ana Menü

Neden Burdasın?

Başlatan hAlil21, Ağustos 23, 2008, 13:18:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Öncelikle merhaba.
Universite telaşım yüzümden fırsat bulup siteyle ilgilenemedim,foruma giremedim.Foruma girdiğimde birkaç hayalkırıklığıyla karşılaştım.2-3 satır laf edeyim:
KralKartal/Forum'u herzaman diğer forumlardan farklı olarak düşündük,ona göre hareket ettik.Beşiktaş taraftarlarının olayları mantık çerçevesi içinde tartışabileceği,yorumlayabileceği bir platform oluşturmaya çalıştık.Okuma tembeli,yorum özürlü,forumları atar-gider yeri olarak gören insanlardan ziyade aklı başında,gerçekten karşlılık oturup dinlenebilecek insanların olmasını istedik.
Tam oldu derken sempatizan bazı ergen arkadaşların bu çabalarımızı görmezden gelip tek tip fabrika çıkışı holigancık olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini gördüm.Aslında onlardan çok şey beklemiyorum.Sadece buranın o tip eylemleri uygulayabilecekleri bir ortam olmadığını altını çizerek belirtiyorum.Bunu ''kovma'' olarak algılarlarsa evet böyle.Bu tip insanlarla aynı ortamda birşeyler tartışmak,nefes tüketmek zaman kaybından öte gitmiyor.

Hiç mi iyi insan yok bu forumda?
Elbette var ve eminim çoğunluğu temsil ediyorlar.Bahsettiğim tipleri temizlemek,onlara karşı ağır basıp bu platformun ismini hakkettiği yere getirmek göreviyle yükümlü bu insanların.Kendinden birşeyler katarak,zevkle birşeyler tartışabileceği bir ortama girebilmek olmalı amaçları.
Bu sene eğitim hayatıma İzmir'de devam edeceğim.Çok sık forum ve siteyle ilgilenemeyeceğim.Kopmayacağıma emin olabilirsiniz.
Yokluğumda bahsettiğim dostların (yetkili olup olmaması önemli değil) bu siteye çok şey katacağına eminim. Asla unutmayın çok iyi bilgisayar kullanamayabilirsiniz,çok fazla yönetimden anlayamayabilirsiniz,çok fazla foruma giremeyebilirsiniz.Hiç önemli değil.
Bu foruma düşüncelerinizle,yazılarınızla,yorumlarınızla hayat verin.Siz yokken insanlar ''... nerede,yazılarını ve yorumlarını özledik.'' diyebilsinler.İyi dostluklar kurun,birlikte maçlara gidin,oturun biryerde birkaç kadeh birşeyler için,sohbetler edin.Pikniğe gidin çayırda top koşturun,ne bileyim birlikte şampiyonluklar kutlayın,pankartlar hazırlayın.Beşiktaş için birlikte birşeyler yapın.

Geriye dönüp baktığınızda KralKartal'ın sizin için anlamı olsun,iyi renkdaşlarınızı hatırlayın sevgiyle,özlemle anın.
Sevgiler,saygılar..
halil..
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Adriano

Tebrik ederim halil, umarım başarılı olursun İzmir'de.

Güzel şeylere değinmişsin, yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar, hepsi de simsiyah bembeyaz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

Blogunda okumuştum izmiri kazandığını tebrikler halil abi bizede kazanmak nasip olur inşallah..

sercAn1903

çok iyi konuşmuşsun abi. ayrıca tebrikler. inşallah daha iyi yerlere gelirsin.
şu yazıdan sonra kendimi gözlem altına almam gerekiyor galiba. bende ergen dönemdeyim. inşallah iyi bir üye olurum. özellikle yarın istanbula dönüyorum kendime iyi bir çeki düzen verim. ben birşey yaptım mı onuda bilmiyorum ama her şekilde önlem almak gerek.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

güzel konuşma olmuş halil abi
bu arada izmiri kazandığını duyduk ayrıa tebrikler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Bu güzel ve anlamli yazin icin tesekkürler halil, sitemizin ve forum alanimizin amacini
aslinda bu güzel yazinda özetlemissin ve önemli noktalarin altini cizmissin..

Senin yoklugunu cok arayacagiz, bu kesin, ama kopmayacaginida biliyoruz,
girmesende haberlesecegimizide biliyoruz...

yazinin altinada imzami koyarim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ne güzel yazmışsın halil..

Üniversitede iken nete daha çok zaman ayırabiliyorsun Halil bundan emin ol ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Halil'cigim Izmir'de basarilar.. Bi birani icerim Alsancak kordonda gelince (:

hAlil21

eyvallah sağolun,güzel dilekleriniz inşallah gerçekleşir.
@volkan
ilk sene zor,yurt ortamı mağlum.
@cenk
tabi cenk 1 de içersin 2 de 3 te.. ;)
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

eRe

ınsallah seneye ıstanbul dısında ızmırdede kralkartal toplantısı yaparızda boylece senınle tanısmıs oluruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

hAlil21

@ere
tabi neden olmasın.

Kralkartal21

Tebrikler Halil abi..

İnşallah başarılı olursun.. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

eline sağlık Halil abi
başarılı olursun inşallah
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kutu

Tebrikler,Başarılı Olman Dilegiyle.

Altına Mühür Basarım Bu Yazıya:)
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

BerkAy1903

Tebrikler Umarım ßaşarılı Olursun.
19o3