Ana Menü

Rap ?

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 13, 2007, 02:29:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

alıntıdır . melankolia.com.tr / Sagopa Kajmer 20 Mart 2007 Salı Günü Fox Kanalında Canlı Yayında

20 Mart 2007 Salı Günü Saat: 23:45'te Yayınlanacak Olan Programa Sagopa Kajmer Konuk Olacaktır.. Programda Hakkı Devrim, Sagopa Kajmer Ve Ayça Şen'le beraber, Türkçe'nin Kullanımı, Dil Kültürü Hakkında Bir Sohbet Olacaktır.

alıntıdır . melankolia.com.tr

P@$C@L

rap ßenim için pırLantadan akçe!
sagO-raffine-pit10-sansar saLwO-A.P.O.-cash fLow-yener-fuchs-rapizm çağLa & Medusa-ßekta$ & sırtLan
Mr. hap-eLegant-MT-Disspanzer... we daha niceLeri
sewmek çOk güseL $ey aLdanmak acı!

[P@$C@L]

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: melankolizm - Mart 16, 2007, 20:51:05

alıntıdır . melankolia.com.tr / Sagopa Kajmer 20 Mart 2007 Salı Günü Fox Kanalında Canlı Yayında

20 Mart 2007 Salı Günü Saat: 23:45'te Yayınlanacak Olan Programa Sagopa Kajmer Konuk Olacaktır.. Programda Hakkı Devrim, Sagopa Kajmer Ve Ayça Şen'le beraber, Türkçe'nin Kullanımı, Dil Kültürü Hakkında Bir Sohbet Olacaktır.

alıntıdır . melankolia.com.tr

rap olayında türkçe kültürü diye bişey varmı ilginç !

melankolizm

işte niye batırıyorsunuz diye ama Emin ol en fazla Türkçe kelime içeren Müzik türü :D :D :D

Daha Fazla kelime

1 nakaratla şarkı bitmiyor. 40 pop şarkısı 1 rap şarkısına anca :D

Türkü , Rap ,Arabesk :D

SATUKBLADE

bilmiyorum türkçe katliamı rapte daha fazladır

melankolizm

TÜrkçe kelimede daha fazladır :D

SATUKBLADE

kelimenin çok olması önemli değil bi kelime katliamı herşeyi siler götürür faruk

melankolizm

her müzikte var artık , Abi ne yapalım , düzeltmeye çalışıyoruz . İşte

pop ,rock,arabesk,rap, hangisi Türkçe ki ?

SATUKBLADE

değil ama rapte katliam var faruk ona dikkat çekiyorum yani türkçe kelimeyi bozarak değişik kelime elde etmek

melankolizm

he sen bro , shu , kach , filan yazanları katledenleri diyorsun. Onlar artık her yerde :D :D :D :D

SATUKBLADE

arabeskte yok
popta düet olrak geçen şey rap te FEAT
olay bu

Dem@

hertürlü müziği dinliyorum ama rap başka sagopa,mozole mirach,zet,ceza,rafine ,kolera,savaş,kuvvetmir,sistem depresif,NORM,VE MODE XL vazgeçilmezlerim

sedokajmeran

valla sago arap dili edebiyatı mezunu o yuzden o kelimelerine özen gösteriyor... kelime hazinesi
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

SATUKBLADE

türkçe rap : türkçe kelimeler

ingilizce rap : ingilizce kelimeler üzerine oturtulur benim bildiğim...

Simurg

Sagopa Kajmer - Bir Pesimistin Gözyaşları

[youtube=425,350]jJCbcBliDjo[/youtube]

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..