Ana Menü

Gordon konusu arapsaçı

Başlatan carlito1903, Ağustos 17, 2008, 19:07:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

yillardir kaybediyoruz volkan, sana katiliyorum
ama bu mantikla düsünen nedense pek olmuyor..
kendi cikarlarimiza, turk futbolunun cikarlarina bakacagimiza
rakibimiz bundan faydalanacak diye korkuyoruz
neden? Buda turk futbolun zayifligi..
Sende faydalanacaksin ama..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

koskoca beşiktasın düstüğü dueruma bak bi oyuncuyla bas edemiyorr
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ya ne yapsın ?

Burada gerçekten yönetime diyecek bişey yok bence..

Hata yanlış oyuncu transferinde buna bişey diyemem ama bu oyuncuyu satamaması yada serice imza attıramaması başka bir boyut bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş'ın başına dert olan ve gönderilemediği için de Seriç'le sözleşme imzalanmasına engel olan Gordon Schildenfeld menajer Sinan Engin'la yaptığı konuşmada hiç bir şekilde para istemediğini tek isteğinin Beşiktaş'ta forma giymek olduğunu belirtti.

Bu sabah Nevzat Demir tesislerinde Engin'le bir araya gelen Gordon Schildenfeld "Ben sizden para istemiyorum. Burada mutluyum. Beşiktaş'ta kalıp kendimi ispat etmek istiyorum. Beşiktaş'ta oynayacağımada inanıyorum" dedi.

Engin de Gordon'a yanıt olarak "Seni istemiyoruz. Zaten Kontenjanımız da dolu. Yeter artık bizim geleceğimize engel olma. Seriç senin yüzünden oynayamıyor. Neden kendine takım bulmuyorsun? Burada sana yer yok" karşılığını verdi.

Bu konuşma sonrası Seriç'le görüşen Engin, "Rahat ol, sorun yok. Gordon problemini en kısa sürede çözeceğiz. Yaptığın jesti unutmuyoruz. Sen kariyerli bir futbolcusun bize katkı sağlayacağındanda hiç bir şüphemiz yok" dedi.

MARATON.COM.TR ÖZEL     
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)