Ana Menü

Mansimov, Demirören'den özür diledi

Başlatan Simurg, Ağustos 13, 2008, 14:16:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'te dev zirve... Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören, gelecekte beşiktaş'ta başkanlığa aday olmasına kesin gözüyle bakılan ünlü işadamı Masimov'la bir araya geldi. İstanbul'un ünlü restaurantlarından birinde yapılan görüşme bir hayli samimi bir ortamda gerçekleşti. Masimov'un yemekte "Benim hayatımdaki en büyük idealim Beşiktaş'a aktif olarak hizmet etmek. Doğurusunu söylemek gerekirse bir süre önce size ve yönetici arkadaşlarınıza teredüttle bakıyordum. Ancak camianın içine girdikçe sizlerin ne kadar zor bir görevi yaptığınızın farkına vardım.Beşiktaş camiasında bize karşı olanlar iş yerine laf üretiyorlar. Artık onlarla işim olmaz. Ben bundan sonra siz ve ekibininizin yanındayım. Size geereksiz yere muhalefet yaptığım çin özür dilerim" dediği öğrenildi. Masimov şöyle devam etti:
"Beşiktaş sevgisini Azerbaycan'da sevdirmek için Rasim Kara, Oktay derelioğlu gibi isimleri bakü'ye transfer ettim. Benim aşkım Beşiktaş. Gerekirse yeni sezonda forma reklamı ve basketbol takımının sponsorluğunu yapmaya hazırım. Bunun için maddi ve manevi tüm desteği size vermeye hazırım" dedi.

Masimov'un desteğine teşekkür eden başkan Yıldırım Demirören, "Siz ve sizin gibi Beşiktaş'a gönülden destek veren tüm kişilerin desteğine ihtiyacımız var. Hep beraber Beşiktaş'ı hak ettiği yere getireceğiz" diye konuştu. İkili Beşiktaş'ın geleceğiyle ilgili projeleri konuşmak için önümüzdeki günlerde yeniden buluşacak.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

:-\

Bu masimoc ne fırıldak adam yahu  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

pascalyptica

Yazın anasını satim.. Kalemi olan bi' şey yazıyo..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

eRe

mansimovla gecende oturuyoruz bızde
usakspora baskan yapmaya karar verdık
en ıyısı dedı futbola sıfırdan baslayan bır klube adımı yazdırıyım
tamam dedım gel hemen
artık tatılden gelıyım ben mansımovu usaksporun baskanı yapcaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 14, 2008, 14:47:46
mansimovla gecende oturuyoruz bızde
usakspora baskan yapmaya karar verdık
en ıyısı dedı futbola sıfırdan baslayan bır klube adımı yazdırıyım
tamam dedım gel hemen
artık tatılden gelıyım ben mansımovu usaksporun baskanı yapcaz
:ahaha

harbiden fırıldak adammış ya   :-X
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.