Ana Menü

Demirören "40 milyon dolar çocuklarımın parası, tabiki alacağım"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 08, 2008, 11:25:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10uRStyLe

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 09, 2008, 14:49:48
İyide hedeflerin tutmadıysa bu sadece Demiörenin suçu değildirki..

Onu oraya getirenlere kadar hesap sorarım ben..

Kaç senedir bu adam başkan ve bir tane karşısına doğru dürüst aday çıkmıyor..

Eğer yönetemiyorsa çekilir bunu her zaman tartışırız. Bana görede başarısızdır ve ayrılmalıdır ama kimse ona cebinden para hibe etmesini beklemesin..

Dedikleri bazı yerlere katılıyorum..

Bugün Bankaya 40 milyon dolar borcunuz olsa ödeyemesiniz, senelik dünyanın faizini ödersiniz..

Bundan kurtulmak bile önemlidir. Bunuda ben sen sağlamıyorsun Başkan sağlıyor..

40 milyon dolarını alsın ve gitsin..

Ama para yok ALAMIYOR..

2-3 ZENGİN VE BEŞİKTAŞI ÇOK SEVEN! ADAMDA ÇIKIP AL PARANI DEYİP KENDİNE BORÇLANDIRAMIYIOR KLUBU..
Söylediklerinin Çoğuna Katılıyorum ..
Ama Orda Öyle bir Cümle Kurmu$sunki. Beşiktaşın 40M.$ Sen Ben Vermiyorum!!
Tabiki Sen Ben Veriyor..
O Paranın Tamamı Bankalara Ödenmedi Zaten Yapılan Transfer Harcamalarının Bir Bölümü.
Okadar Gereksiz Boş Adam Alacağına 2 Ses Getircek Trasfer Yapsaydı Hem O Parayı Çıkartırdı Hemde Olumlu Bir İş Yapmış Olurdu..Ee Del Bosque Cabası
Kimse 40M.$ Vermezdi Beşiktaşa Haklısın..Başkanın İyiNiyetli Olduğuda Ortada Ama Bir Takım Bukadar Kötü Yönetilmez.Bende Okadar Çok Sevmeme Rağmen Başakanı Ama Ne Kendisi ,Yönetici Nede Etrafındakiler..
Başkan Acaba Demirören Grubunu'da Bu Şekilde Yönetseydi Babası Ne Yapardı..
İyiniyetle Olmuyor Be ...

osi_bjk

Zaten kulübe verdiğin para zaten senin yüzünden yapılmıs borctur Sn.Demirören.Birçok işe yaramayan futbolcu aldın ve gönderdin.Del Bosque ye borc vardı sözleşmeden dolayı...vb. bunları toplasan belki senin verdiğin parayı gecer.Bi de utanmadan geri alacağım diyorsun...E zaten sende kaç tane 40 milyon euro vardır.....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Delirdik

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 08, 2008, 11:25:02
40 milyon doların faizini hesaplarsanız, Beşiktaş�a senede 10 milyon dolar para kazandırdığım ortaya çıkar.. Kulübü o faiz yükünden kurtardım.. Ben kulüpten hiç faiz almadım, bundan sonra da almayacağım.. Ama sonunda tabii ki ana parayı geri alacağım.. Bu para benim çocuklarımın parası takdir edersiniz ki..�

Verdiği parayı aLacak tabi, ona benimde Lafım yok. başkan hibe etmek istemedikten sonra o para onun sonunçta..
ama
sen 40miLyon kuLübü zarara sok sonrada geç karşımıza faizden kurtarıp yıLda 10miLyon kazandırıyorum de

küfür mü ediyorsun yoksa düşünmeden mi konuşuyorsun anlamadım gitti.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

verdiği parayı almalı bencede ama o kadar harcanan paraya rağmen hala ortda bi başarı yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pascalyptica

Del Bosque olayı dışındaki borçlar teknik direktörlerin başarısız tercihleri dolayısıyla oluşmuş borçardır.. O yüzden bu  işin tek sorumlusu Demirören olamaz..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

AHMETCOM

beşiktaş taraftarını 40 milyon dolarla mı korkutacaksın sayın demirören. Del bosque olayında beşiktaşı uğrattığın zararı kendi cebinden vermen lazım. Ayrıca yaptığın anlamsız para harcamalarının masraflarını da senin vermen lazım. Kendi şirketin de bu kadar rahat para harcayabiliyor musun acaba. Gittin gözleri görmeyen gordona 2 milyon euro verdin. Sonra çocuklarının parasıymış. Acaba parayı harcarken çocuklarının parası gibi mi harcıyorsun. Yeter Yıldırım Demirören.

NoPasaran

İşte durum bu arkadaşlar..

Eğer beğenmiyorsak "Yeter diyecek birileri ve başkası gelecek"

Ama kimse adamın verdiği parayı hibe etmedi diye kızmayacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AHMETCOM

Yeter diyecek birileri gelecek doğru. Ama Sen geldiğinden beri hiçbir başarı yakalama ve hiçbir sözünde durma sonra çıkıp paramı alacağım diye açıklama yap. Çıkıp desene dünya yıldızlarını aldım. Bu sene uefa kupası bizim. lig Şampiyonu olacağız. Diyemez gider 2. sınıf yabancılarla doldurursan takımı bunları deme cesaretin hiç olmaz. Ancak çıkar paranı istersin.

gürol

adam haklı demirörene kızmaya hakkımız kalmadı.adam bilmiyor bu işleri ve biraz cimri.yönetici değil taraftar.

ama aynı şekilde ileri gelenler yani muhalefet de taraftar kalıyor.

onlar utansın.

o ileri gelenler diye tabir edilen adamlar hayatları boyunca hep geri gelirler inşallah.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

M34

Ilk baslarda NoPasaran'a bende katilmiyordum. Dunden beri dusunuyorum; ama hakli. Simdi Erdogan bir karar alsa, ve her bayan memur basini ortecek, ortmezse kovulur dese ve buna anayasal olarak hakki olsa, kimse ona niye boyle bir karar aldin diye soramaz. suclu anayasayi yapanlardadir.

Demek kulubun alt yapisi saglam degil. Bir kere kriterler olmali. Kulubu 100% borclandirdigin zaman mesela otomatik olarak baskanlik elinden alinmali; veya benzer kriterler. Bir kisiden en fazla bir belirli limite gore borc alinmali. Demiroren simdi isterse 200 milyon dolar da borc verebilir ve kulubu boylece ipotek altina alabilir. Nitekim birazcik almis zaten. Istedigini yapar. Kimse bosuna kizmasin.

Idrarsizlik gibi birsey, tedavisi zor. Onunla yasamayi ogrenelim. En az 10 yil daha basimizda.   

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

10uRStyLe

Alıntı yapılan: M34 - Ağustos 11, 2008, 19:24:51
Demek kulubun alt yapisi saglam degil. Bir kere kriterler olmali. Kulubu 100% borclandirdigin zaman mesela otomatik olarak baskanlik elinden alinmali  
Divan Kurulumuz Bunun İçin Var Düzgün Gitmeyen Şeyleri Görmesi Ve Konuya Hem Fikir Olarak Hemde Fiil'i Müdahale Etmek İçin Var Ama Nerede Ne Yapıyorlar Bilmiyorum.
Bilen Birinin Çıkacağınıda Sanmıyorum.
Muhalefet Olmasına Muhalefet Var'da Kimse Kalkıpta Şu Pozisyon'da Adayım Demez.
Başkanı Çok Sevmeme Rağmen Harbiden Yapamıyor Arkadaş Ondamı Bir Sorun Var Etrafındamı Orası Bilinmez Ama Beşiktaş Hiç Bukadar Kötü Yönetilmemiştir Sadece Bunu Bilirim.
Sadece Sportif Olarakta Deil.
Finansal Sorunlar Zaten Ortada.
Ee Bütün Projelerin Sonunda Bürokrasi Engeli...
Bukadar bilinmeyen bir denklem varken başkan 40M.$ Peşine Düşmesin Oda Çok İyi Biliyor Bu Klup Sayesinde Ne Kadar Prim Yaptıklarını Ne Kadar Kazandırını..(Kimsenin Kazandığında Gözümüz Yok Allah Daha Çok Versin )
Ama Yok Ondan Kurtardım Yok Bundan Kurtardım Derse.
Gordonların
Del Bosquelerin
Ailtonların Hesabını Tek Başına Vermelidir...
Yani Eğer Bir Terazi Yapılıcak İse Başkanın Beşiktaşa Borcu Vardır.
İnşallah Öder Bu Sene..
Kadiköyde Uefa Finalinde..
İnönüde Şampiyonluk Turunu Atarkende Bizde Helali Hoş Olsun Deriz Bukadar Emeğe.
Çok Şey İstemiyoruz Aklı Başında İşler Yapılsın Diyoruz...

1BabaKartaL

Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!