Ana Menü

Sivok ve Zapo S.Brijek maçında yok

Başlatan carlito1903, Ağustos 08, 2008, 08:26:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş için büyük önem taşıyan Siroki Brijeg karşılaşması öncesinde Sivok ile Zapotocny şoku yaşanıyor. Avusturya kampının son gününde sakatlanan Zapotocny ile Kocaelispor mücadelesinde ayağına darbe alan Sivok'un, UEFA Kupası ilk maçında görev yapamayacakları açıklandı.

MR'ları çekilen iki Çek yıldızın da, ikinci maça hazır olmaları bekleniyor. Bu gelişme üzerine harekete geçen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Tuna ile Gökhan Zan'a savunmanın ortasında görev vermeyi planlıyor.

Defansa yapılan bir diğer transfer Seric de, Gordon'la yollar ayrılmadığı için UEFA'ya gönderilen kadroda yer alamamıştı. Yaşanan son gelişmelerin ardından, Kartal'ın üç yeni transferinin de sezonun ilk karşılaşmasında Siyah-Beyazlı formayı giyemeyeceği kesinleşti.

+18 !

ikisi beraber geldiler diye aynı anda sakatlanacaklar diye bişey yok ya bu ne şanssızlık...

Kralkartal21

Kötü oldu ya bu.. Tuna ile Gökhan aratmaz inşallah..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

emre özkana bu maçlarda şans verilmeli tuna emre ikilisi zapoy'la sivok'u aratmaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pascalyptica

Tv'de Sivok'un oynayabilceği açıklandı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

BerkAy1903

Biz B Genç Takımlada Çıksak Yeneriz Bu Birijeği..
19o3

NoPasaran

Her türlü yeneriz ama görmek güzel olurdu..

Ancak Sivok oynayacak bence de:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

VoLkan abiye bende katıLıyorum her türLü yeneriz ama adam gibi izLeyemedim şu sivok iLe zapo'yu :D
Bölünür senin için uykular!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 08, 2008, 12:10:11
Her türlü yeneriz ama görmek güzel olurdu..

Ancak Sivok oynayacak bence de:)

Beşiktaş'ın UEFA Kupası 2. ön elemede turunda Bosna Hersek'in Siroki Brijeg takımıyla yapacağı maçta sakatlıkları nedeniyle daha önce oynayamayacakları açıklanan Sivok ve Zapotocny'den müjdeli haber geldi.

Sivok'un sakatlığının hızla iyileştiği ve Brijek karşısında forma giyebileceği öğrenilirken Zapotocny'nin de teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a bu önemli karşılaşmada mutlaka sahada olmak istediğini, 14 Ağustos Perşembe günü oynanacak karşılaşmaya kendisini hazırladığını söylediği öğrenildi.

MARATON.COM.TR

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Sakatlığı süren Zapotocny, Brijeg maçında kesin yok. Sivok ise kadroya alındı.

Beşiktaş'ın yeni transferi Tomas Zapotocny, perşembe günü Bosna'da yapılacak Brijeg maçında forma giyemeyecek. Dün son kez denenen Zapotocny'nin oynayamayacağı belirtildi. Ayak bileğinde burkulma olan Çek futbolcu, bir hafta yoğun tedavi görecek. Zap ile birlikte sakat olan Sivok da dün kontrolden geçti ve maç kadrosuna alındı. Takımın uzman doktoru 
Şenol Akman "Sivok'u takıma verdik oynamasına engel durum yok. Son karar hocanın" dedi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..