Ana Menü

Bjk.com.tr'den Ertuğrul Sağlam'a Sansür!

Başlatan CR7, Ağustos 06, 2008, 14:01:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bjk.com.tr'den Ertuğrul Sağlam'a Sansür!
05.08.2008 15:53:00
Yeni sezona Avusturya'da hazırlanan Beşiktaş'ta Sağlam'ın dün yaptığı açıklama kulübün resmi internet sitesinde sansüre uğradı.                      
Takımla ilgili bilgi veren Sağlam, İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez arasında geçen kavgayla ilgili gelen bir soruya; "Şu an gündemimizde af yok" dedi. Fakat bu ayrıntı Beşiktaş'ın resmi web sitesinde yer almadı. Bu ayrıntının bjk.com.tr'de olmaması 'kavga eden iki futbolcunun affedileceği ve bu yüzden de Sağlam'ın açıklamaları arasında verilmediği' düşüncesini gündeme getirdi.

Sağlam'ın kavgaya ilişkin sözleri şöyleydi:
"İbrahimleri kadromuzdan çıkartırken kendimizi çok zorladık. Olayı çok uzun süre değerlendirdik. Bu durumdan hoşnut değiliz ama takım içindeki dengeleri sağlamak için hoşlanmadığımız kararları alıyoruz. Şu anda gündememizde af konusu yok ve bu konu ile ilgili çok konuşmak istemiyoruz. Şer gibi görünen şeylerin arkasından güzel şeyler çıkabiliyor. Yaşanan olumsuz olay takım ruhunun gelişmesine sağladı. Uzun yıllardır futbolun içindeyim. Böyle bir grubu çok zor gördüm"

Ertuğrul Sağlam'ın www.bjk.com.tr'de yer alan açıklamasında bu bölüm tırpanlandı..

http://www.bjk.com.tr 'de yer alan açıklımanın ilgili bölümü:

Bir gazetecinin İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman arasında yaşanan olaylarla ilgili sorduğu bir soruya cevap veren Sağlam, kötü gözüken bazı olayların bazen hayırlı işlere kapı açtığını söyleyerek, "Bazen şer gibi gözüken olayların arkasından güzellikler çıkabiliyor. Bu tür olumsuzluklar bazı zamanlarda takımın başarısı adına önemli değerlerin oluşmasını sağlayabiliyor. Şu anda olumlu bir hava oluştu. Bu zaten olacaktı ancak beklenenden daha kısa zamanda oldu. Ben yıllardır futbolun içerisindeyim ancak böylesine kenetlenmiş bir grubu ilk defa görüyorum" şeklinde konuştu.        
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

mdc

Birbirinden habersizler kervanına Ertuğrul Sağlam'da katıldı

Ne mutlu bize
HAYATTA BEŞİKTAŞ