Ana Menü

Gordon kadroda, Seric dışarıda

Başlatan carlito1903, Ağustos 04, 2008, 08:39:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Schildenfeld'i yollayamayan Beşiktaş, Seric'i UEFA Kupası kadrosuna yazamadı.

Beşiktaş'ta yabancı krizi yaşanıyor. Gordon Schildenfeld'i gönderemeyen Kartal, Seric'i UEFA kadrosundan çıkarmak zorunda kaldı. UEFA Kupası'nda Siroki Brijeg ile oynanacak maç için UEFA'ya futbolcu listesini gönderen siyah- beyazlılar, yabancı kontenjanın dolu olması nedeniyle Seric'i yazamadı. 2 milyon euro bonservis ödenen Schildenfeld "Gitmem" deyince fatura Seric'e çıktı. Hırvat futbolcu gönderilirse Seric'in kadroya ekleneceği kaydedildi. Durumdan haberdar olan Seric'in moralinin çok bozulduğu öğrenildi.

sabah

ZLataN

O kadarda önemLi bi adam değiLdi zaten, fena mı beLki sezer oynarda bi genç kazanırız.

Cem Goren

seric önemli bi oyuncu olmayabilir ama neden almamışlar kadroya anlamıyorum gordonda galiba paraya sıkıştı kapıyı çaldı tekrardan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: ZLataN - Ağustos 04, 2008, 09:07:46
O kadarda önemLi bi adam değiLdi zaten, fena mı beLki sezer oynarda bi genç kazanırız.
katılıyorum seriç kampta pek umut vermedi performansıyla sezer oynatılırsa faydası olabilir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KartaL_Gurkan

bu nasil istir ya...ikiside gitsin!
Yabanci kontenjanini böyle tip futbolcularla dolduruyoruz..olacak is degil!

sametx

haklısın kartal_gurkan ıkısıde gıtsın genclerın onu acılsın
sametx

ferdikoclu

Komedi Dükkanı mı Beşiktaş Klübümü belli değil.. İstenmeyen adam Listede. Yeni transfer yok..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

pAscAliAnUmut

Allahtan bu seric'e bonservis bedeli vermediler. Bu adamın takıma hemen hemen hiç yararı dokunmayacak görürsünüz. Doğru bir karar ama biz gordon'u çoktan çıktı gitti biliyorduk...
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

ReziLLik ya vaLLahi.
Gordon yazıLmasa Seric yazıLsa oLmuyor mu ?
Bölünür senin için uykular!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 04, 2008, 13:20:45
ReziLLik ya vaLLahi.
Gordon yazıLmasa Seric yazıLsa oLmuyor mu ?

Gordon'la beraber 9 yabancımız var.
Kadronda en fazla 8 yabancı bulundurabilirsin.
Yani yeni aldığımız 3 yabancıdan 1 i dışarıda kalacak.
Yönetimde Seriç'i seçmiş.

Benim anlamadığım, Gordon inat yapıyorsa alma Uefa listesine, koy gençlerden birini. Tuhaf.
edit

CR7

Yalnız hadi diyelim türkiye liginde var sınırlama ama niye uefada da böyle bir sınırlama var tffnin kararları uefada geçerli olmuyor örneğin 6+2 uefada 8e çıkıyor da 9 niye olmuyor.

Bir de bence AB üyesi ülkelerin futbolcuları da nasıl Nihat Avrupa'da artık yerli statüsündeyse yerli sayılmalı.Bizde de Holosko,Sivok,Zapo ve Cisse AB üyesi ülkelerin vatandaşı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

19o3

Kralkartal21

Biz bu maçlar için defansımız güçlendirmeye çalıştık..

Seric'i almamak iyi olmaz.. Tamam belki kötü bir kamp geçirmiştir ama iyi oynadığı günlerde gelicektir..

Seric'in Uefa kadrosuna alınması şart..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..