Ana Menü

Gordon idmanda

Başlatan carlito1903, Ağustos 02, 2008, 09:42:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Siyah-beyazlı yönetimin, "Kendine takım bul" dediği Gordon Schildenfeld,İstanbul'daki tesislerde tek başına çalıştı.

Menajer Sinan Engin,Hırvat oyuncu için "Kendisine kulüp arıyoruz'' açıklamasını yaptı

ligtv, fotomaç

-   -   -   -   -

Bu adamın sözleşmesi fesh edilmedi mi ?

Fesh edildiyse neden biz takım arıyoruz ona, fesh edilemediyse hala bizim kadromuzda görünüyor olur...

Çok karışık bi durum...

TurkishTank

bizim takimda hala gorunuyor oluyorsa, ozaman bizim yabancilarin biri bizim haberimiz olmadan turk vatandasi olmus.. :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

gözzde_bjk

Taraftarı uyutmak için fesedildi demişlerdir diycem ama borsa bizim kadar iyi niyetli değil bunu söylemeye cesaret edemezler.
O zaman bu adamın kulüpte ne işi var?Başımıza kalmaz umarım!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

bjkclub

Benim bildiğim Seriç'le resmi sözleşme yapılmamış.

Mattech

Alıntı yapılan: bjkclub - Ağustos 02, 2008, 11:17:03
Benim bildiğim Seriç'le resmi sözleşme yapılmamış.

Bende Öyle biliyorum.. Zaten bu adam üzülmesin kopyası gibi seriç Cok adam kaçırıyor Üzülmezde orta açma Özürlü ..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

CR7

Sağlam hediye
Kartal, Dr[editlendi]'i alacaktı ama 'poposunu açan' resimleri gören Sağlam "Ya o, ya ben" dedi. Fatura yaklaşık 2.5 milyon Euro
Sağlam hediye
TEKNİK direktör Ertuğrul Sağlam'ın, Beşiktaş'a 31 Ocak 2008 gecesi hediye ettiği Hırvat stoper Gordon Schildenfeld, yönetimin başına dert olmaya devam ediyor.. Önce Sağlam'ın 'hediyesinin' ne olduğunu anlatalım, daha sonra da Gordon'daki son gelişmeleri aktaralım:

"GEÇEN sezonun devre arasında yabancı stoper arayan Beşiktaş, D.Zagrebli Dino Dr[editlendi] isminde karar kılıyor.. Ancak Dr[editlendi]'in bir lig maçında rakip takım taraftarlarına şortunu indirip poposunu göstermesiyle ilgili 'youtube' görüntüleri ortaya çıkınca yönetimin ağır topları son kararı vermek için 31 Ocak gecesi, Yıldırım Demirören'in evinde toplanıyor.. Teknik direktör Sağlam'a soruluyor, yanıt net oluyor: "Böyle bir hareket yapan oyuncu bizim ahlak anlayışımıza uymaz.. Ya Dr[editlendi]'ten vazgeçin, ya da kendinize yeni bir teknik direktör bulun.." Bu kesin tavır karşısında teknik direktör krizi çıkmasından çekinen yöneticiler, alelacele aynı takımdan Gordon'u buluyorlar, Sağlam da bu transfere onay veriyor."

GORDON DÖNDÜ

İŞTE o gün, Sağlam'ın baskısıyla alınan Gordon, Beşiktaş'a geri döndü.. Uzun uğraşlara rağmen başka takım bulunamayan Hırvat oyuncu, menajerleri aracılığıyla siyah-beyazlılara resti çekti ve "Ben takımıma geri dönmek istiyorum.. 3 yıllık mukavelem daha var.. İster oynatın ister oynatmayın ama beni Beşiktaş'tan zorla gönderemezsiniz" mesajını yolladı.. Dün Ümraniye'de çalışmalara başlayan Gordon'un bonservis ücreti 2 milyon Euro.. Futbolcuya ödenen para ise sezon başına 400 bin Euro garanti, artı maç başına 5 bin Euro.. 2 Şubat 2008'de Beşiktaş'la sözleşme imzalayan Gordon, 2. devredeki 9 lig maçında 633 dakika forma giyebildi, 8 maçta ise oynayamadı.

'AH HOCA AH'

GORDON krizini isminin gizli kalmasını isteyen, 'yetkili' bir Beşiktaş yöneticisine sorduk.. Aldığımız yanıt Beşiktaş'ın durumunu ortaya koyacak nitelikteydi: "Ertuğrul Hoca yüzünden gittik, son anda Gordon'u aldık.. F.Bahçe Güiza'yı aldı, onunla ilgili internet görüntüleri ortaya çıktı ama ne farketti ki! Sağlam'ın hassasiyeti, bize trilyonlara maloldu."

Kaynak: Vatan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Tehditle idmana çıktı
Beşiktaş'ta Gordon krizi sürüyor.Geçtiğimiz sezonun devre arasında yok pahasına transfer edilen Hırvat futbolcu dün Nevzat Demir Tesisleri'nin kapısına dayandı.

Beşiktaş Yönetimi tesislerde tek başına idman yapmak isteyen Gordon Schildenfeld'e önce izin vermedi. Ancak Hırvat futbolcu, "Avukatım ve menajerimle görüştüm. Bonservisimi karşılıksız olarak verin yoksa FIFA'ya giderim. Bugün de burada idman yapmak istiyorum" deyince sinirler gerildi. Yaşanan sıcak gelişmeler üzerine durum Başkan Yıldırım Demirören'e bildirildi. Güvenlik kapısında bekleyen Gordon Başkan'ın talimatı ile içeri alındı. Yine Demirören'in izniyle soyunma odasının kapıları açıldı. Yaklaşık bir buçuk saat koşu idmanı yapan Hırvat defans oyuncusu çalışma sonrasında tesislerde yemek yemek istedi ancak buna izin verilmedi. Genel Menajer Sinan Engin, "En yakın zamanda Gordon'dan kurtulacağız" açıklamasını yaptı.

Milliyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

ya böyle bi yönetim olamaz ne diyeceğimi bilmiyorum

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bu adamda eLimizde kaLdı.
Bölünür senin için uykular!