Ana Menü

Kampta yeni kavga

Başlatan carlito1903, Temmuz 30, 2008, 09:25:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın ikinci dönem kampında, ikinci kavga yaşandı. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Fizyoterapist Murat Şahinoğlu ile futbolcu Mehmet Sedef birbiriyle tartıştı. Sinirlenen Şahinoğlu, İstanbul'a dönmek istedi. Üstelik bileti de alındı. Ancak kalması için fizyoterapisti, Delgado ile Nobre ikna etti...

Schalke 04 karşısında elde edilen galibiyetle, ilk kamptaki İbrahim Üzülmez-İbrahim Toraman kavgasının kara bulutlarından sıyrılan ve geleceğe ümitle bakan Kartal'da yeni bir kriz daha yaşandı. Ancak bu kez devreye iki kaptan, Delgado ile Nobre girdi, olayı tatlıya bağladı.

Avusturya'daki çalışmalarda takımın en iyileri arasında gösterilen Mehmet Sedef ile fizyoterapist Murat Şahinoğlu'nun birbiriyle tartıştığı öğrenildi. Siyah-beyazlıların dün sabah yaptığı antrenmanın ardından, genç futbolcu tedavi olmak istedi. Ancak bu bir türlü gerçekleşmedi. Bunun üzerine Sedef, Şahinoğlu'na dönerek, "Adamına göre muamele yapıyorsunuz" diyerek sitem etti.

Mehmet Sedef'in bu lafı üzerine sinirlenen Şahinoğlu'nun, genç futbolcuyla hararetli bir tartışma yaşadığı ifade edildi. Genel Menajer Sinan Engin'in duruma el koymasıyla ortamın sakinleştiği vurgulandı. Buna rağmen psikolojisi bozulan Murat Şahinoğlu'nun Engin'e, "Sinan ağabey benim İstanbul'a gitmem lazım. Halletmem gereken bazı ailevi problemlerim var" bahanesini söylerek kampı terk etmek istediği belirtildi. Engin'in de, fizyoterapist Murat Şahinoğlu'nun bu istek karşısında talimat vererek uçak bileti aldırdığı vurgulandı.

Buna rağmen devreye giren iki kaptan Delgado ile Nobre, fizyoterapistle görüşerek ortamı sakinleştirdi ve Murat Şahinoğlu'nun takımla birlikte kalmasını sağladı.

-   -   -   -   - 

Çok büyütülecek bi kavga değil, neden kavga yaşandığı yerde kalmıyorda bu kadar açık seçik basına yansıtılıyor...   

Takım içinde kalması gereken bi olay ama şimdi basın büyütür de büyütür... 

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

Allahım sen sabır ver ya.
Bölünür senin için uykular!

sercAn1903

hadi bakalım hayırlısı
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

saldır beşiktaş

önemli bir şey değil arkadaşlar sonuçta futbolcular arasında yaşanmamş kavga ama basının eline düştük ya vay halimize
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

bjkclub

Kolpa basın şişirin de durun elbet gidecek bu yönetim tıkayacaklar sizin ağzınızı.

akbaba71

Kulübümüz'den Açıklama
30.07.2008 11:54

Bugün Milliyet Gazetesi'nde Serdar Sarıdağ imzası ile yayımlanan 'Kartal'a Huzur Yok' başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır.
Haberde belirtildiği gibi Fizyoterapistimiz Murat Şahinoğlu ile futbolcumuz Mehmet Sedef arasında bir tartışma yaşanmamıştır.
Camiamız'dan ve taraftarlarımızdan iyi giden birlik ve beraberliğimize zarar verme amaçlı bu tür haberlere itibar etmemesini dileriz.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
Beşiktaş JK

Kampta kavga haberini tutturdu ya illa 2.kavga haberinide yapıcak  kolpa basın.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Basın kendisine maLzeme arıyor başka bişey değiL.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 30, 2008, 11:44:38
önemli bir şey değil arkadaşlar sonuçta futbolcular arasında yaşanmamş kavga ama basının eline düştük ya vay halimize
bence de
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Ya Basın allah aşkına ne yapmak istiyorsun ya.. Bi rahat bırakın uLan.!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kartalpenchesi

bu serdar sarıdağdan nefret ediyorum

birde beşiktaş tvde yorum yapıyor!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

ya sabir ya sabir
medya iyice kasarlandi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ferdikoclu

Ya bu takım içinde olanlar neden hemen medyada patlıyor.. BBG evinden daha fazla mı izleniyor BJK antremanları.. Anlamıyorum ya.. Yakında Magazin programlarına düşücek antremanları.. "Serdar pas at lan dedi Az Sonra...." falan diye sunacaklar..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

BerkAy1903

Ya Harbiden Sabrımız Kalmıyo Ama......
19o3