Ana Menü

İmparator diyor ki!

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 29, 2008, 20:58:30

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

İMPARATOR DİYOR Kİ:

DİNLE BAŞKAN!

Altyapıya daha fazla yönel. Mehmet Ekşi'ye daha fazla yetki vererek etkinliğini arttır. Beşiktaş'ın içinden gelmiş Ekşi'nin sana büyük yardımları olacağından emin ol. Ancak her alanda, her adımda son karar senin olsun. Transferde de antrenörün tanımadığı isimlerin alınmasına asla ve asla izin verme. Zaten senin elindeki teknik direktör de, böyle bir hoca.

(Sinan Engin/ 24-01-2006-Fotospor- Kendi köşe yazısı)

GAZOZ PARASINA TRANSFERLER YAPTIK!

O adamların ikisine bu sene 1 Milyon Sekiz Yüz Bin Avro veriyoruz. Gazoz parası... Sivok dediğin adam çapraz bağları kopmasaydı Milan'a gidiyordu. Seric dediğin adam bedava... Bonservisi elinde... Zapo'ya gelince.. Beşiktaş'ın sevgilisi olur. Ben kefilim. Sinan söylemişti dersin... Sivok, Zapotocny ve Seric'in kendilerinin aldığı para Ricardinho'nun tek başına aldığına eşit...

(Sinan Engin / 17.07.2008 - Medyaspor)

TABLO ÇOK KÖTÜ! BAŞKAN ADAYIYIM...

"Her işin başı para değil. İyi bir ekiple bu işin üstesinden de gelebilirim. Onursal başkanımız Süleyman Seba'nın parası mı vardı da başarıdan başarıya koşup efsaneleşti. Gerekirse bende işimizi görecek kadar maddi kaynak yaratırım.

Kulübün yönetiminde büyük hatalar yapılıyor. Artık ayağa kalkmanın zamanı geldi. Bu işler parayla olmuyor. Yönetimim ve teknik heyetim hazır... İlk kongrede aday olacağım. Zaten olağanüstü kongre olacağını düşünüyorum, 2010'a kadar beklememize gerek kalmayacak. Başkan olup, Beşiktaş'ı zirveye taşıyacağım."

(Sinan Engin/ 06-06-2007)

KÖTÜ BİR TABLO YOK!

Yıldırım Demirören'i tek başına bırakmamak lazım. Demirören ile beraber kim görev yapmışssa o sorumludur. Demirören hangi sözünü tutmadı. Yanlışlar olabilir. Her yıl kupa aldı. Kötü bir tablo yok.

(Sinan Engin/ 15.11.2007- Ligtv.com.tr)

HARİKA BİR OYUNCUYU KADROMUZA KATTIK

Schildenfeld'i uzun süredir takip ediyorduk. Aslında Drpic'ten önce Schildenfeld'i istemiştik ancak fiyatta anlaşamamıştık. 3 gündür süren görüşmeler sonunda verdiğimiz teklifte artırıma gittik ve anlaşma sağladık. Harika bir oyuncuyu kadromuza kattık.

(Sinan Engin / 01.02.2008 - NTV)

GORDON GİTMİYOR!

Sinan Engin, Gordon Schildenfeld'i Dinamo Zagreb'e satmak için Hırvatistan'a gittiği yönündeki haberleri yalanladı. Javn[edit]om adlı internet sitesine özel açıklamalarda bulunan Engin, "Schildenfeld iyi bir oyuncu. Genç ve bacakları çok kuvvetli. Gerçek bir stoperde aranacak bütün niteliklere sahip. Takımızda yer almasından memnuniyet duyuyoruz" diye konuştu.

(Sinan Engin/ 02.05.2008)

TAKIMIN HUZURUNU BOZMALARINA İZİN VERMEM!

Menajer Sinan Engin, yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Gordon Schildenfeld ile Higuain'i idmandan kovdu. İki oyuncuyla özel olarak görüşen Engin'in, "İsterseniz size ayrı bir antrenör verelim ancak bu takımda çalışamazsınız. Ya kendinize kulüp bulun, ya da bizim bulduklarımızı kabul edin" dediği öğrenildi. Sinan Engin, konuyla ilgili olarak "Biz orta yol bulmaya çalışıyoruz, onlar yan çiziyor. Takımın huzurunu bozmalarına izin veremem" dedi.

(Sinan Engin/ 03.06.2008)

HAKEMLERE GÜVENİYORUZ!

Cisse konusunda kart kararları doğruydu. Dünyanın neresinde olursa olsun hakemi alkışlarsanız sarı kartı görürsünüz. Cisse de gerekli cezayı alacak. Hakemlere yardımcı olmalıyız. Haluk Ulusoy federasyonuna da bu hakemlere de sonuna kadar güveniyoruz.

(Sinan Engin/ 23.09.2007)

HAKEMLER MAFYA!

Hakemler bir mafya. En güçlü olanlar onlar. İstediklerini şampiyon yaparlar, istediklerini de küme düşürürler. Dereli, lokum gibi bir maçı yönetemedi. Peki, hangi maçı yönetecek? Auta giden topu görmüyor. Penaltı pozisyonunu çok yakın olmasına rağmen süzemiyor.

(Sinan Engin / 01.10.2007 - Kanal 1 - Balçiçek Pamir)

Yazarın notu: Son eklediğim iki açıklamanın arasında sadece ve sadece 1 haftalık zaman dilimi var... Daha fazla örnekleme yapabileceğimi zannetmiyorum... Mide asidim yükseldi. Talcid almak üzere ecza dolabına uzanıyor ve affınıza sığınarak burada kesiyorum.

Tuğrul Yenidoğan   Tuğrul Yenidoğan'dan harika bir araştırma olmuş.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

:ahaha
sinan engin çelişkinin imparatoru ama yinede iyi bir menacer, fazla konuşuyor, hatasıda o olsun. iyi işlerde yapıyor.
imajı sakat ondanda çok sevilmiyor.
yinede şu an beşiktaş menaceri olarak en iyi o olabilir...

neyse, bu sezonluk son mesajımda bu olsun,
1 ay tatil yapacam girmem foruma, biraz özliyeyim :D
hoşçakalın.

ilhan mansız_melis

İmparator Sinan Engin :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

yorumculuk yaparken daha neler diyordu tv de
simdi nasil konusuyor
delikanli adamin bir dedigi öbür dedigini tutmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 29, 2008, 21:07:31
neyse, bu sezonluk son mesajımda bu olsun,
1 ay tatil yapacam girmem foruma, biraz özliyeyim :D
hoşçakalın. [/b]
iyi tatiller
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

robinho

Kulübün yönetiminde büyük hatalar yapılıyor. Artık ayağa kalkmanın zamanı geldi. Bu işler parayla olmuyor. Yönetimim ve teknik heyetim hazır... İlk kongrede aday olacağım. Zaten olağanüstü kongre olacağını düşünüyorum, 2010'a kadar beklememize gerek kalmayacak. Başkan olup, Beşiktaş'ı zirveye taşıyacağım."

(Sinan Engin/ 06-06-2007)

Eğer yanlışlıkla 2010da başkan felan olursa çok ciddiyim beşiktaşı yada tutmam yada bütün taraftarlarca klübü basarız .. takımı her ne oluırsa olsun severiz ama bu futbolda vs vs geçerli .. çünkü sinan engin başkan olursa beşiktaş 15. 10.luğa oynar ..

carsi52

Schildenfeld'i uzun süredir takip ediyorduk. Aslında Drpic'ten önce Schildenfeld'i istemiştik ancak fiyatta anlaşamamıştık. 3 gündür süren görüşmeler sonunda verdiğimiz teklifte artırıma gittik ve anlaşma sağladık. Harika bir oyuncuyu kadromuza kattık.

;D
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

İşte bu konuşmalarından sonra gelip Beşiktaş kulübüne üye olması nasıl bir adam olduğunu gösteriyor....

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

daha neler neler var söylediği.
bu adam hiç durmuyor konuşuyor.
eskiden yaptığı katkıların hayalini yaşıyor.ama artık bir başarısı yok.
bu kadar gaf da yapılırmı be kardeşim.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kralkartal21

Bakın bu sene şampiyon olucaz ve diyecek ki bizim sayemizde takım buralara kadar geldi..Bu başarıda bizim payımız çok büyük diyecekler..

Şİmdi biz şampiyon olalımda kalsınlar mı, yoksa biz şampiyonluk görmeyelimde gitsinler mi?

Anlayacağınız ''aşağıya tükürsek sakal, yukarıya tükürsek bıyık."
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

melankolizm

teknik direktör varken 2. bi hoca gibi menejerlik sistemi yanlış

Alex Ferguson :/

Delirdik

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Temmuz 31, 2008, 17:40:30
Şİmdi biz şampiyon olalımda kalsınlar mı, yoksa biz şampiyonluk görmeyelimde gitsinler mi?

hmm sen ciddi ciddi tamam başaramadık gidicez diyecekLerini sanıyorsun yani  ::)
zaten başarısız oLursa gidicez demişti ve sene sonunda ben onu geLecek sezon için demiştim diye demeci yapıştırmıştı geçmişte
öyLe kaLmış akLımda

Sinan Engin sen bi gitsene ya 
Demirörenide aL yanına  :saskin
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

SchekiLL

hersey güzelde altyapıda bunun oğluna çok ümit bağlamışlar =) yandık desenize :D bu giderse oğlunu da götürür :D
EMRE İNCE . . . !

Simurg

imparator ve sinan engin aynı cümle...
rüyadamıyız ?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903