Ana Menü

Klubümüzden Fatih Tekke Açıklaması

Başlatan NoPasaran, Temmuz 29, 2008, 11:58:33

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlı takıma transfer olacağı yönünde medyada ismi geçen Rusya Ligi takımlarından Zenit'te forma giyen Türk futbolcu Fatih Tekke'nin transfer gündemlerinde olmadığına açıkladı.

Kulüp açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Son günlerde bazı basın organlarında yer alan, Fatih Tekke'yi transfer edeceğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Fatih Tekke çok değerli bir futbolcudur, ancak hiçbir zaman kulübümüzün transfer gündeminde olmamıştır."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bu açıklamaların üstüne gidip alırsak F.Tekke'yi o zaman yuh derim...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

NoPasaran

Çoık geç yalanladılar..

Çok istiyordum ama olmadı..

1717 kombine sattık henüz biraz renk gelirdi en azından :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

gelseydi  kombine satışları biraz kıpırdanırdı ama olmadı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

boşwer kardeşim gelmediği iyi oldu... tabi bu kendi görüşürüm... tamam iyi futbolcu ama onun siyah-beyaz forma giymesini istemezdim..
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 29, 2008, 14:52:47
Ne çok Tekke Düşmanı varmış :-\

Takımda bir kaç gol fazladan atmak sıkıntı yaratıyorda o yüzdendir Volkan abi  :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Tuncay olsa gelmesin dersin eyvallah derim..

Emre olsa gelmesin dersin Eyvallah derim..

Eren Derdiyok gelir, babasının PKK olayları nedeni ile gelmesin dersin eyvallah derim..

Ancak Fatih Tekke ne yaptı bilmek istiyorum. Ne bir terbiyesizliği var nede başka bişey..

Eğer Bobo 10 milyon euro gibi astronomik bir fiyat satılacaksa neden hayır diyelim. Bobo yu ilerde 20 milyon euroyamı satacağız sanki. Bobo maksimum 10 eder zaten ve eğer verirlerse satılsın..

Çok çabuk küsen bir oyuncu ve bu sene muhtemelen bazı maçlarda yedek olacak ve sorun olacak bize. Fiyatı 4-5 milyon euro olacak bir Bobo dan ne elde edebileceğiz..

Fatih Tekke Kiralanabilirdi.. Senelik ücretini verirsin, Takımınada 500-600 bin dolar verirsin kiralarsın..

Hem Ekonomik anlamda çok rahatlamış olursun hemde sıkıntın olmazdı forvet pozisyonunda.Tekke müthiş bir golcü.

Ama yıllardır sorun olan ve Defansta neredeyse "0" ları oynayan bir çok oyuncu kral oldu olmayada devam ediyor..

Gerçek Yıldızları gören yok eden yok, bu yüzdende Şampiyonluğu gören yok 5 senedir...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

her zaman aylardır fatıh tekkeyı en elestırenlerden bırıyım sanırım o yuzden dusuncem hep sabıt
www.erdemeksi.com
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 29, 2008, 15:06:48
Tuncay olsa gelmesin dersin eyvallah derim..

Emre olsa gelmesin dersin Eyvallah derim..

Eren Derdiyok gelir, babasının PKK olayları nedeni ile gelmesin dersin eyvallah derim..

Ancak Fatih Tekke ne yaptı bilmek istiyorum. Ne bir terbiyesizliği var nede başka bişey..

Eğer Bobo 10 milyon euro gibi astronomik bir fiyat satılacaksa neden hayır diyelim. Bobo yu ilerde 20 milyon euroyamı satacağız sanki. Bobo maksimum 10 eder zaten ve eğer verirlerse satılsın..

Çok çabuk küsen bir oyuncu ve bu sene muhtemelen bazı maçlarda yedek olacak ve sorun olacak bize. Fiyatı 4-5 milyon euro olacak bir Bobo dan ne elde edebileceğiz..

Fatih Tekke Kiralanabilirdi.. Senelik ücretini verirsin, Takımınada 500-600 bin dolar verirsin kiralarsın..

Hem Ekonomik anlamda çok rahatlamış olursun hemde sıkıntın olmazdı forvet pozisyonunda.Tekke müthiş bir golcü.

Ama yıllardır sorun olan ve Defansta neredeyse "0" ları oynayan bir çok oyuncu kral oldu olmayada devam ediyor..

Gerçek Yıldızları gören yok eden yok, bu yüzdende Şampiyonluğu gören yok 5 senedir...

dedıgın her ısmın gelmesını ısterım
ama fatıhın ıstemıyorum
neden cunku yararlı olmaz bıze ekstradan
neden cunku yası gecmek uzere
neden cunku burası besıktas trabzon degıl
neden cunku oyunu onun uzerıne kurmadan basarılı olamaz
neden cunku bence rusyada basarılı olmadı
neden elımızdekı forvetlerden ıyı degıl
neden yapacagından cok daha pahalı
www.erdemeksi.com