Ana Menü

Bu adamlar heran sakatlanabilir

Başlatan carlito1903, Temmuz 29, 2008, 08:38:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Yeni sezon öncesinde oyuncularını testten geçiren Ertuğrul Sağlam, sakatlanma riski yüksek isimleri belirledi.

NBA takımları yapıyor

Geçen sezon sakatlıklardan çok çeken Beşiktaş, bu kez işi sıkı tutuyor... Kara Kartallar, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın yönetiminde, NBA takımlarının uyguladığı bir sistemi hayata geçirdi. Kamp öncesi yapılan testlerde, takımdaki tüm oyuncuların sakatlık riskleri belirlendi. Buna göre, hazırlanan listede sakatlık riski en yüksek oyuncular şöyle sıralandı: Delgado, Serdar Kurtuluş, Mert Nobre, Anthony Seric ve Tuna Üzümcü...

Matias kenara alındı

Milli takım kampındaki Rüştü Reçber ile Gökhan Zan'ın dahil edilmediği testten sonra ilk uygulama Matias Delgado'ya yapıldı. Darbe aldığı için adalesinde problem yaşayan Arjantinli futbolcu, tedbir amaçlı olarak, takımdan ayrılıp salona yönlendirdi. Schalke maçını da bitiremeyen Kaptan, testleri haklı çıkardı. Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen bu ilginç uygulamanın sonuçlarının, gelecekte net bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor.

fanatik
[/b][/b]

gözzde_bjk

Risk sırasında Gökhan'ı görmeyince şok geçirdim meğer adam teste dahil edilmemiş.
Sakatlıklardan çok çektik umarım bu sene aynı şeyleri yaşamayız.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Ben Delgado'dan korkuyorum ya..Her an sakatlanma kapasitesi yüksek bir oyuncu.

İnşallah bişey olmaz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Beni de en çok S.Kurtuluş korkutuyor  :-\

saldır beşiktaş

Delgado, Serdar Kurtuluş, Mert Nobre, şu 3 isim önemli kendilerine dikkat etmeleri lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

hepsi çok iyi oyuncular bu sistemin yapılmış olması çok iyi umarım kimsenin ciddi bir sakatlığı olmaz umarım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Serdar KurtuLuş bu senede kaybetmeyeLim seni.
Bölünür senin için uykular!

onaT

bobo, cisse, tello, zapo, sivok, hakan, ali en güçlüler bence...
delgadonun yedeği tello değil serdar özkan olmalı.

ferdikoclu

Gökhan Zan'a gerek yok.. Cam adam o.. Liste başı olur hiç boşa yormasınlar kendilerini..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Temmuz 30, 2008, 04:54:07
Gökhan Zan'a gerek yok.. Cam adam o.. Liste başı olur hiç boşa yormasınlar kendilerini..

Hala bu laflar mı?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Simurg

inş. bişi olmaz ya artık bitsin şu sakatlıklar

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..