Ana Menü

Gaziantepli Murat ceylan Beşiktaş Formasıyla!

Başlatan CR7, Temmuz 25, 2008, 20:48:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Gaziantepspor'da forma giyen Murat Ceylan ve Ferit Cömert'in arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş forma ve flamaları ile çektirdiği fotoğraflar, kırmızı siyahlı ekibin taraftarlarına ait bir internet sitesinde yayınlandı. Olay, taraftarlar arasında yankı bulurken, büyük tepki çekti.

"www.gaziantepsporlular.com" adresinde yayınlanan fotoğrafta, Murat Ceylan ve Ferit Cömert'in Beşiktaş formaları ile poz verdiği belirtilirken, sitede yer alan açıklamada; "Her insanın takım tutma gibi doğal bir hakkı olsa da, Gaziantepspor'da forma giyen bir oyuncunun bu şekilde BJK forması ile görüntülenmesini biz taraftarlar olarak kınıyoruz" denildi.

Konu ile ilgili Murat Ceylan'ın siteye açıklamada bulunduğu ve ilk açıklamasında "Bu resimden hiç birşey anlayamazsınız" dediği kaydedilirken, daha sonra yaptığı açıklamada ise; "Resmi çektirmek istemedim ama arkadaşları kıramadım. Normalde resmi ben çekecektim ama bir anda kendimi elimde atkı ile fotograf makinasının karşısında buldum" ifadelerini kullandığı berlitildi.

Sitedeki haberde yer alan yorumda bu sözlerin taraftarın öfkesini dindirmediği kaydedilirken, "Şahinler Taraftar Grubu" tarafından bu olayın pazar günü yapılacak olan antremanda protesto edilmesinin planlandığı duyuruldu.

Bu arada sitede yer alan forum bölümünde ise fotoğrafın tesislerde çekildiği iddiasına yer verildi.
kaynak:ajansspor

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kartalizmatik

Profesyonelliğin ne olduğunu hala çözemedik sanırım
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

onaT

ZLataN

Kaptanlarımızdan Bekir ise; "ben muratla konuştum , o fotografı çektiginde küçük yaşından dolayı bir talihsizlik yaşamış"dedi

Ve konunun asıl muhattabı olan murat ceylan ise;

"Ben o resmi çektirdiğimde gaskisporda oynuyordum ve arkadaşlarımın ricasını kıramadığım için çektirdim, benim için her zaman gaziantepspor var bundan sonrada öyle olacak" dedi."fotoğrafı arkadaşım olan bir kişi kullandığı arkadaşlık sitesinde kullanmış" dedi.
Ortak kanı olaerak murat ceylanın fotoğrafı çektirdiğinde yaşının küçük olması dolayısıyla bu tür bir talihsizlik yaşadığı söyleniyor.Taraftarlarında bu konuda bunu göz önünde bulundurarak murat ceylan'a destek vermeleri istendi.

Çokta büyütüLecek bi oLay değiL.

Guti ORÇ.

murat ceylan cm 2001-2002 de beşiktaştaydı yanlış hatırlamıyorsam..

ilhan mansız_melis

Çakma Kartallar  :ahaha

aman canım formamızı giysinler ne olacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

tam tersini dusunun, suanki bir futbolcumuz,
zamaninda GS veya FB formasi ile poz vermis????

aman ne olacak mi deriz yoksa onlara en agir laflar mi ederdik?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

aslinda normal bi olay
herkesin tuttugu bi takim vardir ama türkiyede böyle seyleri kaldiramiyoruz maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

ne alakası var abi türkiye'yle?
yabancı ülkeler çok olgun sanki...

keskinli

mesela schalkede bi oyuncu vardi dortmund tribünlerinden gelmis,veya tam tersi hatirlamiyorum.hemde hooligan,gercek anlamda hooligan
örnek simdi bayernde oynayan schweinesteigerin baska bi takim formasiyla resmi ciksa sorun olmaz ama serdar özkanin baska bi takim formasiyla resmi ciksa yer yerinden oynar
dogru olan bi sey var,avrupalilar daha sakinler bu konuda

onaT

kewell gsye gelince ne yaptılar peki?
figo real madride gidince ne yaptılar peki?

üstün değiller bizden abi :D

keskinli

üstünlük zaten irkta degil insanin karakterindedir
verdigin örneklere bizde yasananlarla kiyasla  farki göreceksin
verdigin örnekler konu ile ters zaten
takimdan oynamis ve en büyük rakibine giden futbolcu tabiiki tepki alir,bizdeki kadar olmasada
ama gecmisinde baska bi takim formasiyla resim cekinmesi hic ilgi görmez

onaT

iyi peki ama burdaki tepkiyi antepliler o fotoğraf yeni diye düşünerek vermiş, yani taa ne zaman çektiğini bilseler bu kadar vermezlerdi bence.

keskinli

hepimiz ayniyiz,ha antepli ha besiktasli
simdi bi besiktasli futbolcunun rakip takim formasiyla resmi ciksa bizimde zorumuza gider