Ana Menü

S.Kurtuluş:'Hırsımdan ağladım'

Başlatan carlito1903, Temmuz 23, 2008, 09:11:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

"En verimli olacağım dönemde, sakatlandım. Zor günler geçirdim, çok gözyaşı döktüm. Milli formayı kaybettim ama bu yıl performansımla ayakta alkışlanacağım".

Siyah
-beyazlılar, şampiyonluğun kaçtığı geçen sezon en çok onun yokluğunu hissetti. Özellikle geri dörtlünün sağında ve Cisse'nin oynamadığı maçlarda orta sahada aranan isim olan Serdar Kurtuluş, bu yıl her şeyin çok farklı geçeceğini söyledi. "Allah hiçbir futbolcuya sakatlık vermesin" diyerek söze başlayan Serdar, en verimli olacağımı düşündüğüm bir yıldı geçen dönem. Tigana ile iyi bir çıkış yakalamış, Ertuğrul hocam da bana çok güvenmişti. Ama ayak bileğimdeki sakatlık 6 ayıma mal oldu. İlk sakatlığın ardından acele etmesem, ikinci olmayacaktı. Ama sabredemedik" diye konuştu.

ACISINI ÇIKARTACAĞIM

Serdar şöyle devam etti: "Zor günler geçirdim, hırsımdan çok ağladım. Bu sakatlık beni 1 yıl geriye attı. Forma giyebilseydim, belki de Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takım formasını giyecektim. Ama hepsi geride kaldı. Şimdi kendimi toparladım. Takımdan ayrı geçen günlerin acısını çıkartıyorum. Bu yıl beklenen patlamayı yaparak ayakta alkışlanmak istiyorum. İkinci dönem bittiğinde tamamen hazır olacağım."
Fatih DOĞAN
[/b][/b]

TurkishTank

ihsallah guzelim...hersey gonlunce olsun.. :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

inşallah süper bir sezon geçirirsin istediğin milli formaya kavuşursun
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

GeLde KURTULUŞUMUZ oL.
Güveniyoruz sana :)
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Geçen sezon sakatlıklar yaşamasaydı EURO 2008'de M.Topal'ı değil S.Kurtuluş'u izlerdik...

hepsiyAh

umarım diledigin gibi olur herşey..

ilhan mansız_melis

bu sene ondan çok şey bekliyorum bir an önce bekliyoruz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

onaT

sakatlanmasaydı topalı izlemek durumunda kalmazdık.
serdar sen oyna yeter!

ata vicente

keskinli

bu takimin yükü senin sirtinda olacak serdar
bu yükü kaldiracak güc var sende
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

inşallah serdar biz sana güveniyoruz..

ata vicente

Bu senenın flas transferı Serdar Kurtulustur

çarşı antalya