Ana Menü

Delgado'ya yeni sözleşme

Başlatan carlito1903, Temmuz 20, 2008, 09:21:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

yıllık 1.6 milyon büyük bir para değil artık futbolda.
verilmesi iyi.

CR7

VE DELGADO'DA MUTLU SON...

Uzun zamandır hakkında İspanya'ya gitti gidiyor dedikoduları dolaşan Delgado cevabını verdi... Beşikktaş Kulübü Delgado'nun yıllık 1,5milyon euro maaşına zam yaparak sözleşmesini 3 sene daha uzattı. 2011 senesine kadar Beşiktaş'ta oynamak isteyen Delgado ''benim için gitti gidiyor diye çok yazıldı, sanırım en güzel cevap Kulübümle sözleşmemi uzatmam oldu. Ben burda çok mutluyum ve Beşiktaş için yapacak çok işim var'' dedi.

Bunun yanında Beşiktaş Delgado'nun bonservisini alabilmek için Ülker gurubuyla görüşmelerini hızlandırdı.

kaynak:haber1903.com

Beşiktaş Delgado ile uzattı
Beşiktaş, son dönemde İspanya'nın Espanyol takımına transfer olacağı yönünde haberler çıkan Matias Delgado ile yeniden anlaşma sağladı. Bugün Arjantinli oyuncunun menajerliğini yürüten babası Eduardo Delgado ile görüşen Siyah Beyazlı yöneticiler ve menajer Sinan Engin, takım kaptanılığı görevini de yürüten Matias Delgado'nun sözleşmesini 2012 yılına kadar uzattı.

Beşiktaş'a 2006-2007 sezonunun başında 5 milyon Euro'luk bonservis bedeli ile transfer olan Delgado'nun sözleşmesi yeni sezonun ardından sona erecekti. Beşiktaş kulübü, yaptığı bu yeni anlaşma ile Arjantinli oyuncunun Espanyol takımına transfer olacağı yönündeki söylentileri de sona erdirmiş oldu.

kaynak:sporx.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

kaynağı ekledim ama kesin mi bilimyorum.
Resmi sitede bir şey yok anlaşmayla ilgili.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Kulübümüz, Arjantinli yıldızımızla olan sözleşmesini 2012'ye kadar uzattı

Beşiktaşımız, son dönemde İspanya'nın Espanyol takımına transfer olacağı yönünde haberler çıkan Matias Delgado ile yeniden anlaşma sağladı. Pazar günü Arjantinli oyuncunun menajerliğini yürüten babası Eduardo Delgado ile görüşen yöneticilerimiz ve menajerimiz Sinan Engin, takım kaptanılığı görevini de yürüten Matias Delgado'nun sözleşmesini 2012 yılına kadar uzattı.

Beşiktaşımıza 2006-2007 sezonunun başında 5 milyon Euro'luk bonservis bedeli ile transfer olan Delgado'nun sözleşmesi yeni sezonun ardından sona erecekti. Kulübümüz, yaptığı bu yeni anlaşma ile Arjantinli oyuncunun Espanyol takımına transfer olacağı yönündeki söylentileri de sona erdirmiş oldu.

Kaynak: DHA

---

Hayırlı uğurlu olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

carsi52

Bölünür senin için uykular!

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 20, 2008, 10:39:50
Alıntı Yap
Biryerde okumuştum Murat Ülker yenileme için gerekli parayı verdik demiş.

Ülkerden alınan parayla yenilenicek heralde.

Dün böyle bir haber okudum bugün sözleşmesi yenilendi bir acıklama gelir mi acaba
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Buyrun resmi site.

Beşiktaş'ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado son günlerde hakkında çıkan transfer dedikodularını yalanlarcasına Beşiktaş ile olan sözleşmesini 2011 yılına kadar uzattı.

Beşiktaş'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Futbolcularımızdan Matias Emilio Delgado'nun mevcut sözleşmesi 2 yıl daha uzatılmıştır.
Futbol Takımımız'ın Kaptanı Delgado, 2011 yılı sezon sonuna kadar kendisini Siyah-Beyazlı renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzalamıştır.

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

onaT

ZeMaHŞeR

Matias Delgado...

hayırlı olsun...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Hadi bakalım Hürriyet, Milliyet, Vatan... yarın yazın yine Espanyol falan da görelim :)

Adriano

Beşiktaş, dün sözleşmesini uzattığı Arjantinli futbolcusu Matias Emilio Delgado için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) açıklamada bulundu.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İMKB'ye yapılan açıklamada, ''Şirketimiz, profesyonel futbolcularımızdan Matias Emilio Delgado'nun sözleşmesini yıllık 2.100.000 Avro bedelle 2011 sezon sonuna kadar uzatmıştır'' denildi.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

gürol

2.1 mlyon euro çok para ama olsun helel olsun delgadoya.bir gün çıkıp da yok beni şu takım istior yok ben giderim gibi bi tehtid etmedi beşiktaşı.
bunu bazı türk futbolcularımız da öğrenmeli.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

evet gercekten iyi para Turkiye sartlarinda,bugune kadar ahim sahim bir sey yaptigini ben görmedim onun icin yillik parasinin bu kadar artmasini pek anlayamadim ama insallah paranin, guvenin, kaptanliginin karsiligini verir.eger bu sene bir yerlere gelmek istiyorsak delgadonun performansini butun sezona yaymasi lazim, 3-5 macla olmaz bu is.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....